• Co může způsobovat motání hlavy? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co může způsobovat motání hlavy?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co může způsobovat motání hlavy?

 • Jak myslíte, že dopadne ta transplantace hlavy, kterou letos mají provést?  Další informace


  Hádanka pro chytré hlavy! :)  Další informace


  Hlavolam pro chytré hlavy  Další informace


  Dokážete položit otázku z hlavy?  Další informace


 • Bolesti hlavy  Další informace


 • Je cynik na postu hlavy státu katastrofa?  Další informace


 • Nakupujete podle seznamu, nebo jen tak z hlavy?

  Pochopitelně nemyslím tím, když jdete pro dvě nebo tři věci do místního krámku. Ale jdete udělat velký nákup do supermarketu, tak si sepisujete seznam, nebo tzv. jedete po poměti? :)

  Další informace


 • Co může způsobovat samovolný pohyb myši?

  Zajímalo by mne z jakého důvodu se myš sama od sebe pohybuje po obrazovce PC a to nejčastěji směrem nahoru kde kliká. Shazuje okno Google Chrome do menšího okna a nyní už úplně do lišty. Neděje se to jen na internetu, ale i ve hrách i na samotné ploše PC.Eset nenašel žádné infiltrace a prý by to mohl dělat Windows 10 který je zanesený nebo myš. Windows 10 používám 2 roky kdy jsem ho zakoupila už s novým PC a také pravidelně systém mažu od zbytečností Revo Uninstallerem. Na pochybné stránky nechodím.Myš jsem zakoupila novou. Kde by tedy mohl být ten problém? Děkuji za radu.DOPLŇUJI: Jak už jsem řekla zakoupila jsem z toho důvodu novou myš ( i s podložkou pro ní uzpůsobenou), ale problém i dál přetrvává.MYŠ JE VELICE KVALITNÍ-HERNÍ: ROCCAT Kone Pure Owl-Eye

  Další informace


  Co může způsobovat problém se skype?

  Na operačním systému windowx xp nainstalován skype, verze 5.0.0.152 a poslední dobou se stává, že druhá strana mě nevidí-prý jsem off, přitom já jsem online.Také se stává, že přestože jsme oba online a já třeba píšu s dalším uživatelem skype, tak ten první mi odešle zprávu a já ji nevidím, následně se mi zobrazí ten první že je off.Nebo se stává, že při zapnutí skype jsou online osoby A,B,C,D. Aniž by se tyto osoby odhlásili, najednou vidím, že jsou off. Pokud skype vypnu a znovu zapnu je online třeba osoba B a ostatní off. Znovu tedy skype vypnu a zapnu a najednou jsou osoby A,B,C,D online.Když se jich zeptám, nikdo z nich se neodhlásil a stále byli online-zelení.Co může způsobovat tyto chyby?Doplňuji:Tak se to právě aktualizovalo na 5.1.0.112, tak uvidím. Ještě nějaký nápad, co by to mohlo dělat?

  Další informace


 • Je zde počítaná velikost včetně hlavy?

  eshop. 4karate. cz/aikido- kendo/kimono- aikido- dax- detske- kids- bile- vcetne- pasku. Možná jsi o mne budete myslet že jsem hloupý (jsem) ale nevyznám jse v tom a volat jse mi nechce. Díky za odpovědi

  Další informace


  Jak se měří velikost tenisové rakety, přesněji její hlavy?

  Jak se měří velikost tenisové rakety, přesněji její hlavy? poraďte prosím.

  Další informace


 • Je návrat idiota hanobení hlavy tohohle srandastátu?

  a href"https://youtu.be/NEnLx1gCh3Y?t345" rel"nofollow" https://youtu.be/ hellip /a

  Další informace


 • Čím může být způsobené svědění hlavy a jak se ho zbavit?

  Vši to nejsou, kolikrát už jsem byla u kadeřnice, nic tam nemám. Trvá to už skoro rok, po umytí šampónem hlava strašně svědí, zvlášť v pásu mezi ušima. Po barvení to je ještě horší, definitivně jsem na to rezignovala. I po heně mám obdobnou reakci. Po přírodním šampónu to není tak strašné, ale svědí to pořád.Myslím si, že mi to způsobili v jednom veleslavném kadeřnictví (jehož šéfka nyní vstoupila do kadeřnické síně slávy), kde mi neustále doporučovali velmi chemický šampon (používala jsem ho přes rok). Když jsem si kadeřnici postěžovala, tak z ní vypadlo, že jsem ho správně měla použít jen jednou (jedno balení) a pak ho vyměnit, ale holt to asi bylo drahé a jim se to hodilo.Hlavu jsem nikdy nijak netrápila, barvila max 3x do roka, jedla vlasové vitamíny, s kůží také nikdy nebyl problém. Ale tohle je fakt děsný. Co s tím? Jak se toho zbavit? Budu si ještě někdy moct dát aspoň přeliv?

  Další informace


  Může delší telefonovaní způsobovat rakovinu a jiná onemocnění?

  Nedávno jsem četl že přílišné telefonování může spůsobit vážna onemocnění dokonce to prý může dojít až k rakovině. Přijde mi to absurdní. Můžete se mi na toto téma nějak vyjádřit?

  Další informace


  Mám bolest zad, krční páteře, motá se mi hlava, bolest hlavy, nemužu ani ležet, celou noc sem nespala. Co to může být?

  co to může být? mám bolest zad,krční páteře,motá se mi hlava,bolest hlavy,nemužu ani ležet,celou noc sem nespala.

  Další informace


  K čemu jsou uši ve smyslu tvaru, který vylézá z hlavy, když bubínek a sluchové ústrojí je stejně až dále vevnitř?

  Tvoří větší plochu usměrňující zvuk do zvukovodu. Na stejném pricipu fungovaly první radary za první sv. války, která byly z velké dálky schopny zachytit zvuk přilétajícího eroplánu.

  Další informace


  Jak to dělají chirurgové na sále, když operují pacientovi záda, třeba ploténky nebo zadní část hlavy či nohy?

  Bolí mě už týden lýtko zezadu, začalo to při cvičení, doufám, že snad jen natažený sval. Tak mě tahle otázka napadla, co kdyby to byl natržený sval, jak by se operoval, v jaké mé poloze a jak by dávali narkozu?

  Další informace


  Co si myslíte o psychiatrické diagnóze naší hlavy státu, Miloše Zemana?

  Zde je odkaz na článek, který pojednává o jeho duševním onemocnění: a href"http://forum24.cz/diagnoza-milos-zeman-z-pohledu-psychiatrie/" rel"nofollow" http://forum24.cz/ hellip /a Myslíte si, že by Zeman měl neprodleně navštívit psychiatra?

  Další informace


  Bolest hlavy v určité chvíli, co s tím?

  Občas se mi stává, že mě začne jakoby bolet a motat hlava. Stalo se mi to na praxi, když jsme asistovali při kastraci selat já jsem doasistovala a pak ta hlava začala bolet a motat se. Také když jsme pitvali se mi to stalo. Vím, že mi to nedělá moc dobře, ale nikdy jsem ještě neomdlela. Nevíte co s tím? Nejde to potlačit nějakým práškem? Dost mě to trápí. Děkuji.

  Další informace


 • Jak jsou druhy/názvy draků? V pohádkách má 7 hlav a v Half-Life hře je drak 3 hlavý, ale mají i oficiální názvy?

  Nejhorší ze všech je drak krabicový, jenom ve hrách asi nefiguruje. Ten drak je prý tak strašný, že po něm nefunguješ ještě tři dny a nemáš žádnou munici ani kapesní nožík.

  Další informace