• Co na bolavé oko - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co na bolavé oko. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co na bolavé oko

 • Lze vyndat lidské oko na talířek?  Další informace


  Kazí se mi oči když mám pořád přes oko afinu?  Další informace


  Co je to kuří oko?  Další informace


 • Bolest hlavy, tlak na oko, velka unava  Další informace


 • Kolik megapixelů má lidské oko ?  Další informace


 • Chtěl bych vystrašit svého otce takovým kanadským žetíkem. Prostě oko za oko zub za zub.

  Mám takový plán. Před nedávnem mě taťka vystrašil maskou Zombie. Vypadal docela skutečně a mě napadlo, že to chce malou odplatu. Dá se někde sehnat na internetu zvuky chřestění řetězů a skřekot ducha? Neexistuje také nějaký program, který upravuje můj hlas na nějaký jiný? Díky za rady.

  Další informace


 • Jak funguje Magické oko?

  Chci se zeptat skoušel jsem Magické oko na stránce a href"http://www.horoskop.cz/zabava/magicke-oko/" rel"nofollow" http://www.horoskop.cz/ hellip /a a zajímalo by mě jak to může fungovat?

  Další informace


 • Myslíte, že mohou existovat místa v naší zemí, které oko nespatřilo?

  Myslím to tak, že když si pořídím dron s kamerou, mohu pozorovat libovolné místo. Nemám na mysli tovární a vojenské objekty, ale nedostupná místa v přírodě, která jsou na povrchu a na souši. Je to tak nebo se mýlím? Děkuji.

  Další informace


 • Proč se jestřábí oko nevyužívá ve všech tenisovejch utkáních?

  A proč si o něj hráč musí žádat a nedává se znamení rozodčímu automaticky, když jde míč mimo hrací plochu?Třeba do sluchátka...

  Další informace


 • Vidí oko, nebo mozek ?

  .Vím, že píšeme mozkem, proto předpokládám, že mozkem rovněž vidíme . Všichni jsme si zvykli na představu, že naše oči jsou okny otevřenými do světa. Věda nám však ukazuje, že nevidíme svýma očima. Aby se mohlo vidění uskutečnit, musí miliony nervových buněk, které se v očích nacházejí, vyslat, jako po kabelu, sdělení do mozku.Světelné svazky (fotony) putující od předmětu do oka procházejí čočkou, která se nalézá v přední části oka, tam se lomí a obráceně dopadají na sítnici, jež se nachází v zadní části oka. Po jistém počtu chemických operací probíhajícíh na tyčinkách a čípcích sítnice se tento obraz mění v elektrický impuls.Všechna fakta vedou k jednomu a témuž závěru. Po celý život jsme si vždy mysleli, že svět existuje mimo nás. On je však uvnitř nás. Přestože věříme, že se svět rozprostírá vně nás, svět je pouze jednou částí našeho mozku atd.To, co před námi stojí v dokonalé podobě, a to, co naše oči vidí, není svět . Jsou to pouze jeho obrazy, nápodoby, projekce, jejichž vztah se skutečným světem je otevřen diskuzi. - Hoimar von Ditfurth -z knihy Black Book od Ivomira a href"http://www.energiezivota.com/co-za-cim-je/440-jsou-to-nase-oci-jimiz-skutecne-vidime" rel"nofollow" http://www.energiezivota.com/ hellip /a

  Další informace


  Proč se nám přivírá oko, když jíme kyselou věc?

  To že by se přivíralo oko slyším poprve. Stahují se mimické svaly, keré reagují na příliš kyselou chuť

  Další informace


  Dlouho mi vrtá hlavou jaký by náš mozek viděl obraz kdyby se šlo podívat z praveho oka do leveho.jake oko bych videl?

  Samozřejmě že to není reálne si vytahnout oko a koukat do svého druhého ale fakt mi to vrta hlavou už asi 3 roky :-)

  Další informace


 • moje kamardka trpi nemoci SILHAVOST co to je??jedno oko ji nepatrne uhyba jinam nez druhe.da se stim neco delat??

  nevite co je ŠILHAVOST???kmaradka trpi ze jedno oko ji jde nepatrne do strany

  Další informace


  V jakých případech lékařství se dávalo lidem skleněné oko?

  Nejedná se vlastně pouze o skleněnou čočku nebo něco takového? Používá se tady metoda i dnes a hradí to nějak i některí zdravotní pojišťovna? Teoretická cena existuje, protože to nejspíš je nákladná záležitost? Uff to je podotázek, ale poslední by mě ještě by mě zajímalo pokud někdo víte jaká byla učinost skleněného oka a jestli majitelům dobře a dlouhodobě sloužila?PS: Skleněné oko se pak nedalo vypíchnout, tak lehce jako obyčejné oko? :)

  Další informace


  Proč je ženské oko citlivější na barvy ?

  Ženské oko je citlivější na barvy. Rozezná více odstínů než mužské.Jaký důvod vedl přírodu k tomu že to takto zařídila ?

  Další informace


  Mám nechat být bolavé koleno?

  Ahojky všichni, potřebovala bych poradit, minulé úterý jsem byla na tréninku a hodně jsem se oprela o moje koleno a dupla, protože mi to nešlo a křuplo mi v něm, teď mám na něm modřiny a je otekle, nemohu ho natáhnout a hodně bolí. Už bych šla k doktorce, aby mi s tím něco udělala, protože už v to sotva chodím, ale připadá mi, že tam mamka semnou nechce jít a vyhýbá se tomu a nechce se mi ji to stále připomínat, myslíte si že to mám nechat být? Koleno si už od toho minulého úterý chladim a mažu ibalginem a mám klidovy režim, ale nějak to nepomohlo.

  Další informace


  Mohu si udělat řidičák na autobus když jsem na jedno oko slepý?

  Jsem na jedno oko slepý, ale né úplně asi na 70%. Mohu si udělat řidičák na autobus?

  Další informace


  Je hodně bolavé trhani (extrakce) zubu?

  Bolí hodně trhani zubu? Zitra jdu na extrakci 7dmičky vlevo dole... úbec nevím do čeho jdu a co čekat... nejsem úbec zvyklej na něco takovýho u zubaře..

  Další informace


 • Závojnatka má zraněné oko  Další informace


  Kocka - nemocne oko?  Další informace