• Co na bolest hlavy - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co na bolest hlavy. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co na bolest hlavy

 • Přáli by jste si,aby bolest zubu trvala tak dlouho jako orgasmus,nebo aby orgasmus trval tak dlouho jako bolest zubu?!  Další informace


  Jak ji dostat z hlavy  Další informace


  Byli jste někdo přítomni návštěvě hlavy státu ve vašem městě?  Další informace


 • Cvakaji hydrostely po sundani hlavy  Další informace


 • Bolest hlavy po fotbale a krev z nosu  Další informace


 • Bolest břicha,hlavy,teplota,zvracení

  Dobrý den, dneska jsem byla u dědy na obědě.Dal mi pudingový zákusek, po kterém mi je šíleně špatně asi 4 hodiny.Zvracela jsem 2x,bolí mě strašně břicho a hlava. Co to je se mnou?

  Další informace


 • Jaký druh pokrývky hlavy nosíte?

  Zajímalo by mě,jaký druh pokrývky hlavy v každoročním období nosíte? Děkuji. Za mě určitě na 100% buřinka zdroj foto:mojefoto

  Další informace


  Jaká pokrývka hlavy vám sluší?

  Přichází zima a vítr a mráz. Co si dáváte na hlavu a hlavně, jak vám to sluší?

  Další informace


  Jak nejrychleji vymyju z hlavy hnědý šampon? Poraďte prosím. Děkuji

  Ahoj, prosím Vás jak se nejrychleji zbavím šamponu na barvení? Byla jsem blondýna a chtěla jsem zkusit hnědou barvu, tak jsem si koupila hnědý šampon a nabarvila to tím. Píšou na tom šamponu, že se to vymyje po 30 umytí, ale já už tu barvu nechci, jak docílím toho, abych měla zpátky svou blond? :( Díky za odpovědi.

  Další informace


 • Kolik znáte z hlavy symbolů velikonoc?

  Velikonoční pomlázka, malovaná vajíčka, beránka,křížovou cestu, svěcení kočiček, vysévání obilí do misky,řehtačky,mazanec,utichnou zvony - odletěly do Říma,půst na Velký pátek.

  Další informace


 • Jakým způsobem se převádí ten QR kód, dokázal by ho přeložit člověk z hlavy?

  Vzhledem ke kapacitě QR (až 4300 znaků) bych to překlad z hlavy neviděl...-)Ale zkus to, tento je výrazně kratší - a href"http://mowla.rajce.idnes.cz/nastenka QRgecco.jpg" rel"nofollow" http://mowla.rajce.idnes.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Jakej postih hrozí sousedovi, jehož střešní taška ze starý stodoly ve větru zabije jinýho souseda zásahem do hlavy?

  ... samozřejmě pokud je jasně prokazatelný, že to byla jeho taška...gecco: je to vážně ruina, ale jak mu takové hospodářské stavení zbourat? To si mám vyrobit peroxoaceton a nebo tak?A neexistujou raději nějací kontroloři stavu podobných objektů, který bych mu tam nenápadně poslal a oni by už dokolali své, aniž bych přišel o všechny prsty?

  Další informace


 • Je pravda že vypracovanými trapézy zabráníme rychlému knockoutu po úderu do hlavy při zápase?

  Kdyz dostanes delo , tak si myslim, ze ti zadny vypracovany trapez nepomuze.

  Další informace


 • Prosím o rady a názory. Jak se zbavím bolesti hlavy?

  Dobrý den. Měla bych dotaz. Bude to rok co jsem dostala míčem do hlavy,byla to pořádná šlupka,ale na vše si pamatuji. 14 dní na to mě začala strašně bolet hlava, skončila jsem až v nemocnici na kapačkách,do toho se mi přidal zánět dutin a zápal plic. Nicméně už to bude rok a bolesti hlavy pořád přetrvávají. Absolvovala jsem CT mozku,RTG krční páteře,MRI páteře a nikde nic co by dokázali léčit. Takže řekli,že jde o cervikokraniální syndrom. Léčba nijakl nepokročila a bolesti mě omezují při sportu i práci. Děkuji za rady a názory.

  Další informace


  Poradíte, jak do pondělí vyléčit bolest hlavy a zvýšenou teplotu?

  Nemáte někdo zkušenosti s bolestí hlavy? Při chůzi se mi motá a mám zvýšenou teplotu. Začala mě bolet včera, od té doby hodně spím. Ale do pondělí se potřebuji nutně uzdravit. Prosím pomozte co mam dělat?Původní neotázkaBolest hlavy

  Další informace


  Pomůže něco jiného než prášek proti bolení hlavy děsně mě bolí hlava a prášek to nechce zastavit

  -šílené píchání u spánků- je mi teprve 11Doplňuji:Děkuji za odpovědi :))) moc mi pomohly

  Další informace


  O jakou cast hlavy se jedna? Jaka je to kost?

  Dobry den, nevite, o jakou cast hlavy se jedna?? Co je to za kost? Je to přibližně tatkto zakrouzkovane. Nevim, jesli tady jde prilozit obrazek, protoze jsem na mobilu, tak dam odkaz: a href"https://i.imgur.com/M1DAvzq_d.jpg?maxwidth640 shapethumb fidelitymedium" rel"nofollow" https://i.imgur.com/ hellip /a Dekuji.Originál obrázku je chráněný licencí. a href"https://www.google.cz/search?saG hlcs qsinuses+in+back+of+head tbmisch tbssimg:CAQSlAEJYNbZeaSISHUaiAELEKjU2AQaAggVDAsQsIynCBphCl8IAxInjQfiEtoCEI8H0hL5BdsC1QbtEt4skTqUOq8k2yyOJN8stzTaLIItGjD4Neg-ufVuR8Y7dt8RKiCkpb3NAbwhnGBxWbmwNHJ9jaG9gbqJvZBfzajESyqOLLMgBAwLEI6u_1ggaCgoICAESBKWDinMM,isz:l ved0ahUKEwjY_IeLwsPZAhXRPFAKHXq7C-YQ2A4IJSgC biw1064 bih872 imgrcj-IK0WOmvwxYmM:" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a

  Další informace


  Bolest hlavy

  Chtěla bych se zeptat. Neustále mi bolí hlava. Minulý rok jsem byla u mnoha lékařů, a dělali mi mnoho vyšetření, ale na nic nepřišli. Žádné léky mi zatím nepomohly a já už nevím co mam dělat. Je těžké s tím chodit do školy nebo do práce.

  Další informace


 • Jak jsou druhy/názvy draků? V pohádkách má 7 hlav a v Half-Life hře je drak 3 hlavý, ale mají i oficiální názvy?

  Nejhorší ze všech je drak krabicový, jenom ve hrách asi nefiguruje. Ten drak je prý tak strašný, že po něm nefunguješ ještě tři dny a nemáš žádnou munici ani kapesní nožík.

  Další informace


  Ako sa dá opraviť závit sviečky vo valcovej hlavy motoru  Další informace