• Co nosili lidé na veřejnosti před vznikem riflí? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co nosili lidé na veřejnosti před vznikem riflí?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Co nosili lidé na veřejnosti před vznikem riflí?

  • Jaktože na iDNES chodí jenom samí lidé, kteří nesnáší Zemana, a na Novinky zase samí lidé, kteří Zemana milují?



    Další informace


    Prdli jste si někdy na veřejnosti?



    Další informace


    Proč se Putin tak dlouho neobjevil na veřejnosti?



    Další informace


    Chtějí lidé pojištění?



    Další informace


  • Co myslíte, že dělají lidé na fotce?



    Další informace


  • Co používali lidé na mytí vlasů v minulosti ??

    To by mě strašně zajímalo, protože už mám dost všech těch chemikálií atd.... čím si myli lidé vlasy v dávnejch dobách ?? neznáte nějakou kytku nebo něco takovýho, co by se na to mohlo použít ?? zrovna teď v nějakém dokumentu říkali, že na poušti je rostlina, kterou když rozdrtíte v rukách tak funguje jako mejdlo a můžete si s tím umejt ruce na poušti... je nějaká rostlina, kterou bych nějak rozmixovala ve vodě a umyla si s tím vlasy ?? :D

    Další informace


  • Může mi někdo vysvětlit, proč dříve nosili doktoři masku ve tvaru ptáka?

    Říkalo se jim třeba morový doktor a měli na sobě takovou masku se zobákem.K čemu? a href"http://www.g.cz/sites/default/files/g/2014/07/752.jpg" rel"nofollow" http://www.g.cz/ hellip /a

    Další informace


    Nosili králové ve starověku náramkové hodinky?

    a href"http://i.idnes.cz/09/123/gal/FRO2fef84_profimedia_0014624210.jpg" rel"nofollow" http://i.idnes.cz/ hellip /a Doplňuji:Děkuji všem.

    Další informace


    Vadí vám, když se někdo na veřejnosti muchluje?

    PS: Bonus otázka. Má slovo muchlovat něco společného s mouchami?

    Další informace


    Pristupovali lide k nemcine jinak pred 2. SV ?

    Spis sociologicka otazka...Myslite si, ze na negativnim pristupu k nemcine se podepsali i jejich dejiny ? Ja treba nechapu jak nikdo nemuze mit rad nemcinu, vsak to zni skoro jako anglictina, jen je trosku ,,drsnejsi'.Existuje plno jazyku, ktere zni jako kdyz utece nejakej chovanec z ustavu, presto kazdy druhy na otazku, ktery jazyk je nejhnusnejsi reknou nemcina.

    Další informace