• Co posloucháte za hudbu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co posloucháte za hudbu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co posloucháte za hudbu?

 • Jaký styl hudby posloucháte?  Další informace


  Intuice. Poslouchate svoji vlastni intuici ? Nebo date spise na rady , nazor druhych. ? -iv-  Další informace


 • Jak převést aplikace, obrázky, hudbu apod. z paměti telefonu a vnitřího úložiště na SD kartu u telefonu Sony Xperia E?  Další informace


  Jak mám nahrát hudbu do mobilu s androidem?  Další informace


  Co znamená, když je Mp3 přehrávač bez interní paměti? Že si k němu musím připojit USB a až pak hudbu přehrát?  Další informace


 • posloucháte chinaski?

  Poslouchám šéfa a maminku.

  Další informace


  Znáte sk. Smokie a posloucháte je někdy?

  Opět jedna legenda rock ´n´rollu přijede do našeho kraje.Kdo nevzpomene diskotéky oněch bezstarostných let ozvučněné Tesla B100 stereo a hity jako Lay back in the arms of someone, Pass it around, Living next door to Alice či Back to Bradford...vzpomínkami srdce zabolí. a href"http://img24.cz/images/12615614271723192391.jpg" rel"nofollow" http://img24.cz/ hellip /a No měl jsem uvedeno správně Smokie ale zasáhl cenzor neznalý pop music a tady je výsledek...

  Další informace


  Posloucháte někdy tzv. klasickou (vážnou) hudbu? Dáváte přednost komorní muzice nebo symfoniím a nástrojovým koncertům?

  A co opera?

  Další informace


  Posloucháte ještě retro hudbu ?

  V dnešní době mi přijde, jakoby hudba přestala existovat. Tento fakt umocňují zejména rádia která ohavnou techno muziku reprodukují. To by ovšem nebyl problém kdyby na podobné vlně neletěly restaurace,obchody, apod. Kteří umožňují abyste neustále byly pod vlivem této strašné hudby.Také mi vadí že se tímto trendem kazí vkus dětem a mládeži(proti gustu žádný dišputát) ale čeho je moc toho je moc.Proto se ptám: Posloucháte ještě retro hudbu ?Doplňuji:Retro hudba: 50,60,70,80,90 klasika, swing etc.Moji oblíbení interpreti: Ramones,Hubert Máchaně,Van Halen,Tom Petty, Joann Jett,Motorhead,Iron Maiden,Guns Roses, Kiss apod.

  Další informace


  Pink Floyd, AC/DC, Metallica...jaké podobné kapely posloucháte?

  Moc se mi líbí tyhle starší kapely. Řekla bych že u nich platí - čím starší, tím lepší. Jsou nějak časově spojené vydáním? A jaké další kapely jim podobné a dobré znáte? Díky :)

  Další informace


  Jak můžu do iPod touch 5 nastahovat zdarma hudbu všeho druhu?

  Nechci si za tak vysokou cenu kupovat písničky v iTunes, musím se proto napojovat na pc nebo je snadnější způsob? Jak můžu tedy zdarma (a legálně) stáhnout hudbu i do pc?Doplňuji:Nechci žádné aplikace které obsahují viry a nedá se na ně spoléhat. Na ipod a pc.

  Další informace


  IPad- aplikace na hudbu

  takze ahoj potrebovala bych se zeptat na jakoukolv aplikaci na hudbu. Potrebuji abych si tam stahla hudbu a potom mi jela bez internetu a zadarmo (takze ITunes se vylucuje) mooc prosim :))

  Další informace


  Co za hudbu hraje v tomhle videu

  a href"http://www.youtube.com/watch?vCXudWa6ijhg featureplayer_detailpage" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a Díky :)

  Další informace


  Co právě posloucháte za muziku na počítači?

  Ja právě ted poslouchám WALDA GANG.To nemá chybu?

  Další informace


  Co je to za hudbu?

  Nevíte, kde zjistit nebo co je to přímo za hudbu hrající v této oblékací hře: a href"http://www.starsue.net/game/The-Dazzlings-Adagio-Dazzle.html" rel"nofollow" http://www.starsue.net/ hellip /a

  Další informace


  Ahoj nevíte někdo jak by šlo stahovat hudbu z internetového rádia

  Ahoj nevíte nikdo jak by šlo stahovat hudbu z internetového rádia

  Další informace


 • Pokud mám na notebooku webcameru ,a připojené sluchátka a v nich puštěnou hudbu, slyší hudbu i druhá strana se kterou..

  Dobrý den. Zajímá mě, Pokud mám na notebooku webcameru ,a připojené sluchátka a v nich puštěnou hudbu, slyší hudbu i druhá strana se kterou volám ?

  Další informace


  Jak pustit hudbu do jackových i do BT sluchátek?

  Dobrý den,Chtěl bych, abych mohl poslouchat písničky do Bluetooth sluchátek i do jackových sluchátek. V PC mám adaptér na Bluetooth a přes něj se mi pouští hudba do sluchátek, ale chtěl bych, aby se mi pouštěla zároveň do nich, ale i do jackových sluchátek.Na internetu jsem našel, že si mám vypnout v Realteku: Deaktivovat rozpoznávání konektorů předního panelu . Fungují mi zároveň jacková sluchátka i repráky, ale BT sluchátka nikoli.Díky za radu.

  Další informace


  Ako vydolovať z DVD hudbu do formatu MP3  Další informace


 • Jak často posloucháte doma rozhlas?

  Myslíš ten vysílaný pozemní sítí vysílačů v ČR? Už 20 let nikdy, pořád stejná hrůza a furtnajednobrdol. Věnuju pozornost výhradně internetovým rádiím z celého světa. Díky tomu jsem snad pořád ještě duševně vyrovnaný.

  Další informace