• Co se stane s člověkem, který bude mít k jídlu pouze syrové maso ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co se stane s člověkem, který bude mít k jídlu pouze syrové maso ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co se stane s člověkem, který bude mít k jídlu pouze syrové maso ?

 • Pokud si někoho smažu ze skype, ale ten dotyčný mě ne..bude mít možnost stále vidět jestli jsem online a nebo bude moct  Další informace


  Jak se zbavit chuti k jídlu?  Další informace


  Jak jednat s konfliktním člověkem?  Další informace


  Co mám dneska udělat k jídlu? musí to být jednoduché, rychlé a hlavně dobré! :D  Další informace


  Co je vůbec k jídlu  Další informace


 • za jakou dobu vyschne syrové dřevo na topení borovice v průměru 25 cm  Další informace


 • Android: pouze GPS , pouze GLONASS - android  Další informace


 • Čistě hypoteticky: snědli by jste psí maso (maso ze psa, ne pro psy)?

  v životě se stává (ano, stává), že lidé jedli i lidské maso (např. havárie letadla v Andách, které vezlo americké saseballisty - soudce je odmítl soudit za kanibalství, protože připustil, že neví, jak by se sám zachoval).Tak co, chutnalo by vám (neberte to osobně - chcete přece přežít, ne?)?Doplňuji:ono, při té letecké katastrofě jedl jeden z účastíků i maso své matky.takže z vlastního psa ne, z cizího psa ano?To radši volit smrt? (to snad ne!)

  Další informace


  dají se nějak tepelně upravit syrové bílky ale aby měli pořád stejnou konzistenci?

  Bílkoviny se teplem srážejí. Tak že nedají.

  Další informace


  Sušené hovězí maso-plátky. Před časem jsem zakoupila na benzínce jakési indiánské sušené maso.

  Moc mi to chutnalo,ale od té doby jsem tudy neměla cestu a marně se po podobném produktu pídím v běžných prodejnách.Nevíte kde se dá zakoupit? Podotýkám,že se nejednalo o něco podobného jako je sušená šunka.Předem děkuji za tipy.....:D

  Další informace


  Miluju vnitrnosti, byčí zlazy, vepr. mozecek, ledvinky, jatra, mohu v malem mnozstvi pojidat tyto i syrové?  Další informace


  Jsou scvrklá rajčata ještě k jídlu?

  Myslím ty rajčata, kterým se nakrabatí slupka, jakoby se pak scvrknou, ale nejsou plesnivý a ani nehnijí. Pokud tu fázi neznáte, tak přísahám, že existují domácnosti, kde se ovoce a zelenina nekazí, jen se scvrkne, až pak úplně vyschne. Ta sušená jsou fajn, ale nejsem si jistý poživatelností v tý fázi, kdy se začínají scvrkávat.

  Další informace


  Jak si vypestovat imunitu proti chili paprickam a ostremu jidlu vseobecne?

  mam rad ostra jidla, ale pripada mi, ze to, co zvladnu, je jen slaby odvar, chtel bych umet jist wasabi normalne priborem tak, jako hlavni hrdina z filmu wasabi. jak toho docilim? zeby trenink stale vice a vice ostrejsiho? a nema to nahodou negativni vliv na chutove bunky?

  Další informace


 • Nevíte jestly bude mít Justin Bieber v ČR koncert a jestly tady bude nevíte kde sehnat lístky? Děkuji za odpověť :) .

  Stejná otázka se objevuje na různých stránkách. Našla jsem informaci, že by měl být v Praze v srpnu. Ale zatím se oficiálně nic neuvádí.Až to bude závazná informace, určitě se dovíte, kde se budou lístky prodávat. Sledujte stránku, kde se objevuje přehled všech akcí v ČR.w. kudyznudy. cz/Kalendar- akci/Hudebni- akce. aspx?utm_sourcegoogle amputm_med iumcpc amputm_campaignKZN_2013_ 01_praha_21 Doplňuji:Nový odkazKoncerty V Praze - Využijte náš kalendář akcí - kudyznudy.cz‎ a href"http://www.kudyznudy.cz/Kalendar-akci.aspx" rel"nofollow" http://www.kudyznudy.cz/ hellip /a a href"http://www.kudyznudy.cz/Kalendar-akci/Hudebni-akce.aspx?utm_sourcegoogle utm_mediumcpc utm_campaignKZN_2013_01_praha_21 datekdykoliv " rel"nofollow" http://www.kudyznudy.cz/ hellip /a

  Další informace


  Co dělá člověka člověkem?

  Svědomí a láska (cit).

  Další informace


 • Je mozne se vzit ve vezeni s clovekem co ma vyhosteni? Da se tim vyhosteni zrusit abysme mohli tady zit jako manzele?

  Možná by bylo lepší toho člověka následovat do jeho domoviny a tam si ho vzít a žít s ním.

  Další informace


 • Který hudební skladatel se vsadil s nějakým člověkem, že nezahraje skladbu jím napsanou??

  Ten člověk se to pak pokoušel zahrát a nedohrál to, protože to bylo prý nemožné, když měl ruce rozložené každou na jiném konci klavíru a měl zahrát tón uprostřed. Ten skladatel mu to pak ukázal a zahrál ten tón nosem... On to možná ani nebyl skladatel a já si pamatuji jenom tento úryvek. Někde jsem to slyšela, ale asi si nevzpomenu kde. Strašně mě to užírá :))) Poradíte??Doplňuji:Hansi - Myslím, že ano, ale fakt si nejsem jistá :D Máte nějaký nápad?? :)

  Další informace


 • Taky se vám blbě nakupují potraviny, když nemáte chuť k jídlu?

  Když nemám chuť k jídlu a ani hlad, špatně se mi nakupují potraviny a nakoupím jich daleko méně než když chuť mám :DA vy?

  Další informace


 • Jaké je IQ border kolie v porovnání s člověkem?

  Myslíte si, že by v inteligenci překonala například lehce retardované jedince? Nebo je IQ psa o hodně nižší než IQ člověka?

  Další informace


  Jak si sumečkové na dně celého akvaria najdou ten malý kousek k jídlu?  Další informace