• Co se štěkajícím psem? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co se štěkajícím psem?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co se štěkajícím psem?

 • Se psem k moři na pláž?  Další informace


  Jezdíte s labradorem(psem) na vodu? Nenudí to pejska?  Další informace


  Dámy, hodila jsem si vlasy na natáčky a zapomněla, že musím teď večer ještě se psem ven?  Další informace


 • Může se do taxi se psem?  Další informace


 • Shoda jmen se psem  Další informace


 • Jak se jmenuje film, který je o celosvětové nákaze a přežije jen chlap se psem ?

  Nejspíše máš na mysli a href"http://www.csfd.cz/film/224182-ja-legenda/" rel"nofollow" http://www.csfd.cz/ hellip /a . Viděl jsem a rozhodně doporučuji.

  Další informace


  Jak se jmenovala melodie v simpsonových v dílu Vočko na hadry (23.série 12. díl) ve scénce na závěru s Maggie a psem

  Jak se jmenovala melodie v simpsonových v dílu Vočko na hadry (23.série 12. díl) ve scénce na závěru s Maggie a spasitelem a hadrem

  Další informace


 • Vrtěti psem

  -jak nejlépe vysvětlit tento výraz odrostlé školačce ?Doplňuji:USA vrtěly psem, v Jemenu zabíjely americké střely s kazetovou municí7. 6. 2010, 11:30, ZahraničníAčkoli jemenské úřady vehementně popíraly, že by v prosinci na tábor al-Káidy v Jemenu útočili Američané, organizace na ochranu lidských práv Amnesty International zveřejnila důkazy, že na tábor dopadla americká střela s plochou dráhou letu BGM 109 Tomahawk, která navíc byla vybavena kazetovou municí. Její použití vedlo k velkému počtu obětí, mezi nimiž bylo hodně žen a dětí.Celý článek: a href"http://www.novinky.cz/clanek/202488-usa-vrtely-psem-v-jemenu-zabijely-americke-strely-s-kazetovou-munici.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace


  Co znamená vrtěti? (psem,..)

  Absurditu vytvořenou ke skrytí něčeho jiného, k odvedení pozornosti.-)

  Další informace


 • Udělá policie něco s tím, když jí nahlásím, že v mém okolí chodí chlap s velkým psem navolno a bez náhubku?

  už podruhý jsem tu potkala drzýho chlapa, co s sebou má velkýho psa, bez vodítka, bez náhubku, pes se hned motá kolem jiných psů... motal se kolem mého menšího psa, kterej se velkých bojí, a nevim, jak by to dopadlo, kdyby se do sebe pustili.Jednou jsem ho seřvala, protože si psa ani nezavolá k sobě, když vidí, že se motá do mého vodítka a já se snažím svého psa přitáhnout k sobě. Jako by to vubec nepochopil. Vim, v jakém paneláku bydlí, pokud tam nebyl na návštěvě. Už mi leze krkem a nejradši bych zavolala policii, aby s tím něco udělali. Udělají s tím něco? -Když psa nepřitáhnu k sobě a on vidí velkýho psa, i tak se proti němu rozběhne, takže v mém případě je jedno co udělám... ale chytřejší je psa přitáhnout a tak ho odtáhnout pryč od psa patřícího blbci... sice jeho pes nebyl agresivní, ale logicky si ho ten blbec snad může přivolat, když vidí, jak reaguje můj pes... ale aby se jen smál a nechal svého psa, aby se neustále motal kolem mého, je s dovolením debilita onoho páníčka..A reaguji na redy - řekni přesně proč bys mi psa nesvěřila? Protože ho vedu spořádaně na vodítku? Protože se snažim aby se k velkýmu nepřiblížil natolik aby ho pokousal? Nebo ho mám prostě pustit a nechat aby ho napadl? Co je podle tebe důvod?

  Další informace


 • Jak komunikovat s hluchým psem?

  Doplňuji:Netýká se to mého zvířátka, ale zajímalo mne to obecně, protože občas potkávám lidí se starými, hluchými pejsky, kteří se sotva vyznají v netu a kdyby tu měl někdo nějakou radu, ráda bych jim pomohla...Netýká se to tedy žádného výcviku, ale toho, aby se pejsek nelekal, apod.

  Další informace


 • Dobrý den.Na procházce se psem sem byla viděla svědkem viděna,jak sem našla a do kapsy strčila penězěnku.nic sem nenašla

  celé bude řešit přetupková komise,jak toto probíhá?děkuji za odpověď..

  Další informace


 • Se psem do chorvatska  Další informace


  Se psem do Chorvatska  Další informace


  Můžu se psem do jakéhokoliv pohostinství?

  O vstupu psů do restaurací, jídelen atd. rozhoduje majitel nebo provozovat toho kterého zařízení. Mám zkušenost, že v lepších provozech není problém mít s sebou i obludu, v některých podřadnějších podnicích bývá problém. Předpokládá se, že pes je na vodítku, čistý a dobře vychovaný. Tam, kde je vstup striktně se psy zakázán, bývá tato skutečnost uvedena na ceduli vchodových dveří. V některých hotelech může být pes na pouze v ubytovacích prostorách, ale nemusí mu být umožněn vstup do restauračních provozů.Nic z toho se netýká doprovodných asistenčních psů, psů slepeckých atd.,kteří mají ze zákona vyjímku a mohou vstoupit se svým majitelem i tam, kde je to běžně zakázané (pošta, úřady, nemocnice...)

  Další informace


  Kam se lze jít vykoupat se psem?Pustí mě s ním do bazénu, když ho v bazénu osprchuji?

  to jsem ještě neviděla aby se v bazénu koupali psi, zajdi si k řece nebo do rybníka

  Další informace


  Jaký je rozdíl mezi psem s průkazem původu a pouze čistokrevným psem ?

  Pes s průkazem původu je čistokrevný pes. Jinak všichni ostatní jsou oficiálně kříženci.

  Další informace


  Jak je to s kočkou a se psem, podle toho , kam si lehnou?

  Říká se, že kam si lehne pes, tam postav lůžko a kam si lehne kočka, tam lůžko nestav. Ale má to místo, kam si lehne kočka (myslím zvíře) nějaké pozitivum? Díky.

  Další informace


  Chodi se u vas se psem nebo ze psem?

  Strasne casto slycham musim jeste zepsem a uz leta vsimam si toho. Ostatni potvrdili, ze to tak take slysi. Uz mi to zacina rvat usi :D

  Další informace


  Cestování vlakem se psem

  Mám dvouměsíční štěně jorkšíra a chystáme se na výlet do Zoo. Jsou nějaká pravidla pro to abych s psíkem do vlaku mohla? A jaká je cena za psa? :-)

  Další informace