• Co se stříká do motoru při sání, když motor nechce chytnout? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co se stříká do motoru při sání, když motor nechce chytnout?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co se stříká do motoru při sání, když motor nechce chytnout?

 • Nevíte, čím to může být, když starší čtyřkolka ATV10 nechce naskočit, i když mám napojenou baterii?  Další informace


  Cvakani motoru  Další informace


  Chod motoru na volnoběh - chyba?  Další informace


  Cena opravy motoru Smart  Další informace


  Cena opravy motoru  Další informace


  Bmw e36 vymena motoru  Další informace


  Blok motoru  Další informace


  Baterie a chod motoru  Další informace


  Auticko s malym obsahem motoru  Další informace


 • Do jaké výšky v letadle je možno chytnout signál telefonních operátorů?  Další informace


 • Čím se nastartovat, když se mi do ničeho nechce?  Další informace


 • Jakým způsobem lze zformátovat flash paměť když mi nechce komunikovat s PC?

  Existuje nějaká pomoc nebo vychytávka když mi Flash disk nejde zformátovat vůbec, pokud otevřeu Tento počítač tak jí mám k dispozici. Chci li na ni odeslat jakýkoli soubor tak se objeví hlášení vložte disk. Pokud otevřu vlastnosti tak obsazeného místa je 0% a volného rovněž 0%. Co teda s tím? Hodit do koše? Díky za náměty a rady.

  Další informace


 • Nájemník dluží 50000K,máme jen ústní náj.dohodu,uznat dluh u notáře nechce,co když ho nevpustím domů a zabavím zařízení?

  Cena jeho zařízení bytu je asi 25000Kč.Co když mu dám měsíc na zaplacení,nebo alespoń uznání dluhu u notáře,jinak nábytek prodám?Nebude můj postup protizákonný i když mu předám doklady,jeho písemnosti,obsah ledničky atd?Dluh vznikl za asi 3 roky-část nájmu a služeb 2 roky před tím bydlení bez problémů.Ještě zdůrazńuji,nemáme žádnou písemnou nájemní smlouvu,jen ústní.

  Další informace


  Můžu podat na policii trestní oznámení, když mně někdo schoval korunu a nechce mi ji vrátit?

  Když jsem odcházel ve středu z práce, nechal jsem si na stole korunu, a když jsem se ve čtvrtek ráno vrátil, už tam nebyla. Já vím, tak je to koruna žejo, ale pořádek dělá přátelé, a jde o princip.

  Další informace


  Co to znamená, když se člověk brání rozvodu, ale ví,že s tím druhým žít nechce?

  Už několik let žije s někým jiným,ale ne a ne se rozvést.Kde je příčina?ona tvrdí,že rozvod je pro ni trauma.to jako v čem,pokud miluje jiného?nebo nemiluje?

  Další informace


 • Na co se vymluvit, když se vám nechce nebo nechtělo do školy?

  Já sám osobně jsem už z tý školy tak unavený, že nemůžu každý ráno vstávat v 6:00 abych stihnul autobus. Tenhle poslední týden to je tak náročné, že se mi ani vůbec nehce, ale to mamka nechápe.. :(( Na co se mám vymluvit, když se mi tam nehce?

  Další informace


  Když je člověk věřící a nosí křížek na krku, musí ho sundavat v práci, i když nechce?

  Musí se dodržovat bezpečnost při práci, Vem si, kdyby se řetízek zamotal do nějakého točícího se stroje? To by ti ani pán Bůh nepomohl!

  Další informace


 • Proc v lekarnach prodavaji spunty do usi, kdyz naopak lekar na usnim o tom nechce ani slyset a hysterci, ze to nici usi?

  Špunty do uší jsou nejméně účinná ochrana proti nadměrnému hluku. Takže se v nich spát nechodí a nosí se jenom když je to potřeba. Daleko nebezpečnější pro sluch je expozice nadměrným hlukem.Zase je někdo papežštější než papež.Zvuk se do hlavy dostává nejenom sluchovodem, ale i hlavou, nejvíce zátylkem.O něco lepší jsou proto protihluková sluchátka a úplně nejlepší je protihluková přilba. Halt pan doktor chce, aby jsi nosil protihlukovou přilbu.Mimochodem pokud by technici u letadel nenosily protihlukovou přilbu, nebo neměli chráněný zátylek, do několika let budou mít narušené vestibulární ústrojí.

  Další informace


  Co mám dělat,když mě pořád bolí ruka a máma mě nechce vzít k doktorovi?

  Poslušně hlásím,že bolest neustálá bolí víc a víc,jedna z těch kostí u zápěstí mi zcervenala.Co mám dělat!?Děkuju za rady.Doplňuji:Máma říká,že to bude jenom modrina,ale já si nejsem jistá,protože ta kost hodně bolí a když jsem se do ní bouchla,kruplo mi v ní,jak mám Mámu ukecat!?Samotnou mě nepustí!!!

  Další informace


 • Může očkovaný pes chytnout vzteklinu?

  Může očkovaný pes chytnout vzteklinu? Kousl mě očkovaný pes, tak si říkám, jestli nemůžu něco chytit.

  Další informace