• Co se živí sršněma? Na čí jsou potravním řetězci? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co se živí sršněma? Na čí jsou potravním řetězci?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co se živí sršněma? Na čí jsou potravním řetězci?

 • Když je nevědomost síla, jsou vědomosti nad zlato, ale často nebezpečnější než dýka? Jsou tvrzení vzdálená od pravdy?  Další informace


  Jak si dvě holky, které se angličtinou ´živí´, anglicky řeknou v Turecku tureckému prodavači o zmrzlinu z kozího mléka??  Další informace


 • Jak se zivi cestovatel  Další informace


 • Kdo vyrábí nebo kde se dají sehnat filtry, které jsou do obdlniku a jsou částech zatmavene a druhá polovina je čirá?  Další informace


 • V ledničce v mrazáku,jak jsou ty tymrazící trubky,tak ze 3/4 jsou trubky namražené a z 1/4 jsou trubky úplně holé.

  Jak je toto možné?

  Další informace


  Sledujete The Walking Dead / Živí Mrtvý?

  Živí Mrtvý ?! Von tam jako někdo živí mrtvoly? A čím?

  Další informace


  Jsou Křižovatky života hraný s hercema nebo jsou to realní lidé s problémy?

  Hrajú to ľudia, ktorí prešli výberom pred kamerou.Nie každý vie nielen hrať, ale aj žiť (podľa požiadavky réžie) pred kamerou pod paľbou horúcich oslepujúcich reflektorov v lese mikrofónov a dokonca ešte aj zreteľne a nahlas rozprávať. Auu, to je strašné...PS.myslíte, že herec nie je reálny človek s problémam? Je. Je, taký istý ako iní, len to vie v prípade potreby zakryť - odosobniť sa, prevteliť sa do inej postavy

  Další informace


 • Jsou bagety z automatů a chladících boxů poživatelné i po cca 48 hodinách po vyndání z batohu?

  Prostě jsem si včera koupil bagetu a neměl čas ani příležitost ji sníst a tak nějak jsem na ní i zapomněla nyní je to už cca 48 hodin poté. Vzhledové i přes obal vypadá dobřé, takže mám na ní ještě docela chuť.Pokud nebude nějak divně smrdět či pokud v ní ta šunka nebude oslizlá, tak nehrozí ani žaludeční trable a třebabude mít i stále dobrou chuť?

  Další informace


 • Věříte, že brethariáni se živí pouze vzduchem?

  u jednoho takovýho našli docela slušný ukrytý zásoby žrádla, u ostatních tomu bude podobně - tu svoji pránu si možná dávaj maximálně jako zákusek

  Další informace


 • V domě se nám začali objevovat škvoři. Nevíte čím se živí a jak se jich zbavit?

  Škor je spíš užitečný, než škodlivý, ale pokud je máš v bytě, zkus použít nějaký přípravek (Biolit) proti lezoucímu hmyzu.Do bytu se dostanou nejčastěji večer či v noci okny, kdy přiletí za světlem..

  Další informace


  Homosexuálové jsou označováni za čtyřprocentní, kolikaprocentní jsou ostatní sexuální orientace?

  Jestli jsou dle statistik homosexuálové čtyřprocentní, tak kolikaprocentní jsou odhadem lidé pedofilní, zoofilní, gerontofilní, nekrofilní,...?PSs: vim, že LGBT je víc, než přiznávají, ale alespoň odhad ve společnosti.

  Další informace


 • Jak závisí počet uhlíků v řetězci na skupenství uhlovodíku?

  Jak závisí počet uhlíků v řetězci na skupenství uhlovodíku?Díky za odpověď:)

  Další informace


 • Kolik holek/žen se podle Vás živí sexem?

  Kolik holek/žen se podle Vás živí sexem? Například na amateri.cz, se na foru nabízí spousty holek.... až mě to překvapilo:-) A kolik si mohou tak cca vydělat?

  Další informace


 • Kdo z vás se živí nějakou výrobou? Kolik cca % z ceny máte v materiálu u výrobku? Dík.

  Doplňuji:WeeBear - nechápu, Co to je za výrobu, když se bere barva pro celý byt?Drape - vím, že to není jednoduché. Záleží hodně na druhu a složitosti výrobku. Zajímá mě přibližný průměr.

  Další informace


  Jaké jsou výpovědní lhůty u zaměstnavatelů v Rakousku a jaké jsou zkušební lhůty u zaměstnavatelů v Rakousku?

  Zkušební dobaVe většině případů nemůže přesáhnout 1 měsíc.Pracovní dobaDélka běžného pracovní týdne je 40 hodin (8 hodin denně). Kolektivní dohody mohou stanovit kratší pracovní dobu, také mohou prodloužit délku pracovního dne na 10 hodin. V případě přesčasů (hodin odpracovaných nad 40 hodin týdně) mají zaměstnanci nárok na min. 50 % zvýšení mzdy. Při práci na směny nemůže být překročen limit 9 odpracovaných hodin denně a 40 hodin týdně. Za noční práci nestanovuje zákon příplatky, ale je možné je stanovit kolektivní smlouvou.Placená dovolenáZaměstnanci mají nárok na placenou dovolenou v trvání min. 5 týdnů ročně. Po 25 odpracovaných letech se tento nárok zvyšuje o týden. V prvních 6 měsících je nárok na dovolenou vypočítán v poměru k zatím odpracovanému času. Po 6 odpracovaných měsících má vzniká zaměstnanci nárok na plné čerpání dovolené.Výpovědní lhůty a odstupnéDélka výpovědní lhůty pro manuální pracovníky při výpovědi ze strany zaměstnavatele je stanovena na 2 týdny, delší může stanovit kolektivní nebo pracovní smlouva. Pro ostatní pracovníky musí být v trvání nejméně 6 týdnů. Délka výpovědní lhůty pro manuální pracovníky při výpovědi ze strany zaměstnance je stanovena na 2 týdny. Pro ostatní pracovníky platí výpovědní lhůta v délce 1 měsíc.Ostatní ustanoveníV Rakousku je min. mzda stanovena vy výši 1.000 EUR měsíčně.

  Další informace


 • Co jsou to kortikoidy a jaké jsou jejich vedlejší účinky?

  Maminka je dostala na astma a obává se, aby po nich zbytečně nepřibýrala, předtím brala léky na nervy a přibrala hodně a ještě teď je shazuje velice těžko. Její doktor ji o tom nic neřekl. Děkuji za radu. Hanka

  Další informace


 • Čím se živí noční motýli, když jsou v noci květy zavřené?

  Právě že některé květiny rozkvétají pouze v noci nebo zůstávají otevřené a večer a v noci vydávají intenzivní vůni a lákají noční motýly.

  Další informace


  Čím se živí lochneská příšera? Nepohrdne člověkem?

  To doposud nikdo netuší, ale lidé se neztrácejí. Strava tedy bude jiná.

  Další informace


  Čím se živí klíště?

  Proč klíště saje krev? Čím se živí, kdž je na trávě a tam není žádný savec na kterého by se přisálo a pilo mu krev?

  Další informace


  Čím se živí dospělý brouk od zofobasa ?

  Ono se to dá velice lehce vygooglit. Potom si stačí z nabídfky mnoha odkazů jenom vybrat.Způsob obživyŽiví se rostlinnými a živočišnými zbytky. Krmíme různým druhem ovocem a zeleninou. Můžeme též krmit směsí ovesných vloček, kukuřičné mouky, kvasnic a sušeného mléka. Porce této směsi navlhčíme tak, aby se daly dělat kuličky. Můžeme také použít směs z jiných druhů obilovin. Larvy žerou i krmení pro velká zvířata, jako sušené žrádlo pro psy a kočky. Dále žerou mrtvé žížaly a šneky, můžeme jim dát i čerstvé maso.Doplňuji:Jak jsem koukala na poslední možnosti, tak mne mrzí, že nežerou i slimáky, to by je potom stálo za to vysadit i do naší přírody.

  Další informace