• Co se žlutýma zubama? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co se žlutýma zubama?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co se žlutýma zubama?

 • Můj snoubenec během spánku často skřípe zubama. Když ho na to upozorním říká, že to není pravda..  Další informace


 • Jak se jmenuje ten ošklivý herec ze serialu černí baroni (ne kefalin, ten slovenskej vojin s tema hnusnýma zubama)

  Myslíš vojín Kotlár (Karol Csino)?

  Další informace


 • Škrkání zubama

  V noci škrkám zubama , je to každý den , nevím co stím :( Poradíte mi prosím kdo s tím má zkušenosti? Děkuji za každou odpověd..

  Další informace


  Jak se zbavit mezery mezi předníma zubama?

  Mám hodně velkou mezeru mezi předníma zubama a hodně mi vadí. Navíc esteticky nevypadá vůbec hezky. Mám ji už od dětství,ale teďkom mi příjde ještě větší jak předtím.Rovnátka bych mít měla,a to néjen kvůli té mezeře. Kvůli nevyřešeným kazům,si je dovolit nemůžu. Někde jsem četla,o nějaké výplni (nebo jak to nazvat)nevíte o co se jedná?

  Další informace


  Co se žlutýma zubama?  Další informace


 • Také jste jako malí chroupali mezi zubama raději lipo než mrkev?

  Dáte si občas LIPÍČKA i v dospělosti?

  Další informace


 • Každá masožravá rostlina, která má tu typickou tlamu se zubama, se nazývá mucholapka, nebo jsou i podobný?

  Mucholapka je severoamerická hmyzožravá bylina bot. rod Dionaea. Je to pouze jeden druh, i když zahradníci vyšlechtili několik kultivarů. -Jak se dovíte z odkazu, jsou různé druhy masožravých rostlin, nikoliv jen mucholapky. a href"http://www.carnivorousplants.org/cp/WhatAreCPs.php" rel"nofollow" http://www.carnivorousplants.o rg/ hellip /a Masožravé rostliny jedí hmyz, pavouky, korýše a další drobné živočichy bezobratlé,, ale i ještěrky, myši, krysy a další malé obratlovce. Některé masožravé rostliny se specializují na zachycování hmyzu, ale budou konzumovat, co polapí.Ne všechny rostliny, které zachycují nebo zabíjejí živočichy, jsou považovány za masožravce. Některé druhy Aroid a Aristolochia zachycují hmyz ve svých květinách, aby usnadňovaly opylení. Nezabíjí opylovače, a pokud některý z opylovačů zemře v květině, není to vlivem rostlin. Masožravé rostliny nikdy nepoužívají své květy jako pasti a nemají úmysl zabíjet své opylovače, ale občas se to stane.Protože je to příroda, existuje spousta případů, kdy nám není jasné, jestli je rostlina skutečně masožravá, nebo jen má některé rysy masožravce. Až donedávna se říkalo, že tři druhy ďábelských drápů v rodině Martyniaceae jsou masožravé: Ibicella lutea , Proboscidea louisianica a P. parviflora. Jsou to velké rostliny, které obvykle zachycují některé malé muchy. Možná byli jejich předkové masožraví. Nyní nejsou.atd. 10 nejkrásnějších masožravých rostlin, a href"http://listverse.com/2011/06/09/top-10-fascinating-carnivorous

  Další informace


 • Myslíte, že to je zubama nebo plaváním?

  Dcera byla vždy moc hodná a každý nám jí záviděl (spala dokonce od 22hod až do 9hod ráno) Ještě před 10dny krásně žvatlala.Teď už s ní deset dní není k vydržení, pořád kňourá a vzteká se. Přestala povídat . Dokonce se na mě ráno ani neusměje. Zubů má už šest a vůbec jí před tím neboleli.Také jsme před 10dny byli na plaveckým kurzu pro kojence. Chodíme tam už 4měsíce každý týden. A před 10dny bylo focení pod vodou. Dcera je zviklá že ji na signál potopím a hned vytáhnu. Tentokrát jí vzala instruktorka a nechala pod vodou asi 10vteřin. Poté fotograf řekl , že fotky nebyli hezké, tak si dceru vzala druhá a bez signálu jí opět potopila na 10vteřin.Myslíte, že to je zubama nebo plaváním?

  Další informace


 • Proč v zimě klepeme zubama?

  S přítelem jsme se zamysleli a je to i divné když si to tak vemete :D Třeba se na nás dívá někdo nebo něco z jiné planety a říká si co je to za id*oty :D

  Další informace


 • prosimvas koukla sem se do úst a krčni mandle mam červene a vrchni patro za zubama mam žlute . čim to muže byt děkuji

  žlute vrchni patro za zubama

  Další informace


  Zdravím.Mám už odjakživa mezi horníma zubama mezeru a mám je větší než ostatní..zubař mi navrhl,že by se dala vyplnit.

  a zuby sbrousit..Výplň má moje teta a je moc spokojená,ale broušení zubů mi hodně lidí vymlouvá..Máte s tím někdo zkušenosti? Ničí to broušení zuby? a Kolik to stojí? Děkuji :)

  Další informace


  Co mám dělat, když jsem se riznul zubama do špičky jazyku?

  Včera jsem se riznul do špičky jazyka hornima zubama, asi spicakama a dnes se mi tam udělali malé bílo nazlotle a trochu průhledné útvary(asi 2mm velké). když si jazykem přejezdu po horním patře, tak to trochu bolí a někdy i štípe. Nevím, jestli je to jen zahojovani, nebo je to něco vážnějšího

  Další informace


 • Proč můj králík cvaká zubama když ho hladím u krku?

  U kazdyho zvirete to muze znamenat neco jineho treba je mu to neprijemne nebp naopak prijemne:)

  Další informace


  Pes klepe zubama  Další informace