• Co sebou do nemocnice - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co sebou do nemocnice. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co sebou do nemocnice

 • Být sám sebou / Hrát si na někoho jiného?  Další informace


 • Chci se zeptat, jak mám dát v autě najevo omluvu řidiči za sebou.  Další informace


 • METRO DO NEMOCNICE NA FRANTIŠKU  Další informace


 • Hledám manažery rozvoje obchodní sítě, kteří mají pod sebou obchodní zástupce v rámci ČR!

  Jsou někde na internetu nějaké stránky, kde je najdu?? Nebo jste někdo Vy, obchodní manažer? Nebo znáte někoho??

  Další informace


 • Písnička z Nemocnice na kraji města

  Ahoj, mám dotaz Neví tu někdo, jak se jmenuje, popř. kde by se dala sehnat písnička, která hraje na konci každého dílu Nemocnice na kraji města? Zkoušela jsem Youtube i uložto, ale všude jsem našla jen tu počáteční - veselou verzi. Předem díky za odpovědi :)

  Další informace


  Jak jdou za sebou díly Angeliky?

  Angelika, markýza andělů, Báječná Angelika, Angelika a král, Nezkrotná Angelika, Angelika a sultán

  Další informace


  Jak jdou díly Twilight za sebou?

  StmíváníNový měsícZatměníRozbřeskDále vyšla kniha od Stephenie Meyerová Krátký druhý život Bree Tannerové - je to příběh novorozené upírky Bree, která se objevila v 3. dílu (Zatmění).Chystá se však ještě kniha Půlnoční slunce , je to opět příběh z prvního dílu, ale očima upíra Edwarda. Sama Stephenie neví jestli knihu vydá, můžete si stáhnout rozepsanou knihu zde - gt a href"http://www.uloz.to/3681862/5-pulnocni-slunce-midnight-sun-doc" rel"nofollow" http://www.uloz.to/ hellip /a Kdyby to někoho zajímalo Stephenie Meyerová napsala ještě knihu Hostitel . Je to také sci-fi, ale nejsou zde žádní upíři, vlkodlaci apod., ale o jakýchsi mimozemšťanech. O knize ale moc nevím - nečetla jsem.

  Další informace


 • Policie v Kladně se rozhodla šetřit a prodává služebné psy. Myslíte,že by nemocnice mohla začít šetřit prodejem sanitek?

  Co si o tom myslíte?Doplňuji:Ano, mluvila o tom včera p. Bubílková v Politické střelnici.. :)Taky říkala, že teď budou nejspíš místo psů dávat na vodítko Ratha.. :DTaky si myslím, že by se mělo šetřit někde jinde, ale to víte, prasata nechtějí od koryta.. Třeba mají ale tito policisté tak dobrý čich, že najdou drogy, nebo člověka..

  Další informace


  Jak začít chodit číst dětem do nemocnice a co jim číst?

  Dobrý den,zajímalo by mě, jak se člověk dostane k tomu, že čte dětem v nemocnici. Jestli mohu bez školení nebo členství v nějaké organizaci přijít do nemocnice a číst nemocným dětem? Do žádné organizace se totiž přidávat nechci. Případně koho bych měl v nemocnici kontaktovat, abych se s ním domluvil? A také jestli máte nějaké tipy, co těm dětem číst, předpokládám, že musím mít vlastní knížku.

  Další informace


 • Nemocnice na pokraji zkázy  Další informace


 • Spádové nemocnice? Jinak bude problém?

  Na teletexu ČT proběhla informace, že ředitelé nemocnic požadují, ošetřovat a léčit pacienty pouze v nejbližší nemocnici. Je to dobrý požadavek a co všechno se tímto vylepší, vyřeší.

  Další informace


  Manžel jede s dcerou do nemocnice na operaci nosní mandle,má nárok na paragraf?

  Doplňuji:Dobrý den ještě jeden takový menší dotaz on tam s ní bude tři dny vztahuje se na to paragraf?

  Další informace


  Když policie chytá zločince a zraní ho, aby ho mohli zatknout, proč ho pak ještě vezou do nemocnice?

  Protože by se dopusili tr. činu neposkytnutí pomoci.

  Další informace


 • Jak bych se mohl stát vlkem, myslím člověkem, který se o úplňku mění ve vlka a má nad sebou kontrolu?

  Zřejmě se probouzíte v době úplňku v hodině mezi psem a vlkem.Tato doba vyvolává u citlivých jedinců zpravdila zmatek, různé představy. To je ale velmi nebezpečné!Přemýšlejte, zda se můžete stát vlkodlakem, když nevíte, zda jste se narodil nohama napřed, nebo jste přišel na svět jako sedmý. Vlčí kůži, kterou byste získal, nesměl byste nikdy poškodit Jinak svou proměnu neuhlídáte, stejně tak nezískáte kontrolu nad sebou coby vlk.Pokud vyslovujete pravidelně slovo vlk můžete přivolat třeba zlého vlka. Přece platí - My o vlku a vlk za dveřmi. Domníváte se, že byste se stal vlkem v rouše beránčím?Vzpomeňte si na Mauglího. Toho vychovali vlci, proto si zkuste vyhledat vlky a žít mezi nimi. Jenže, pozor, ať při hledání nespadnete do vlčí jámy.Pokud byste přece chtěl získat vlčího ducha, musíte projít určitým rituálem, při něm překonat obrovský strach. To se málokomu podaří, proto raději zůstaňte člověkem.To, co vlk uchvátí, nikdy nevrátí. Vlk vám nikdy nebude bratrem. Každý člověk v sobě má dva vlky. Jeden je dobrý a jeden zlý a neustále spolu bojují. Vyhraje ten, kterého krmíte. Můžete se stát vlkem dobrým, nebo zlým v reálném životě, nikoliv ve světě magie a fantazie. Zabývejte se raději věcmi, která vám přinesou nějaký užitek ...

  Další informace


 • Jak dlouhou před sebou máte ještě cestu a co považujete za pomyslný most?

  Moje cesta bude tak dlouhá, dokud nedostanu v životě to, chci.

  Další informace


  Co si s sebou zabalit do porodnice?

  Ahojky všichni, chtěla bych jit rodit do ostravy do fakultní nemosnice v Ostravě Porubě prosím neví tady někdo co jsi zabalit do porodnice pro miminko a pro mě doklady atd vím ale stěma věcma nevím všude na internetu píšou něco jinýho tak jsem nakoupila vše a kdybych to vzala všechno tak si vezu asi 4 tašky:) děkuju za odpověd

  Další informace


 • Dá se hrát petang sám se sebou?

  Dá, ale blbě se to počítá. Hraj raději se svým kloboukem, nebo čepicí.

  Další informace


 • Co by se stalo, kdyby planety byly mezi sebou vzdáleny pouze pár kilometrů?

  Země a měsíc jsou od sebe vzdáleny 350000 km vím že to není planeta ale co by se stalo když by planety mezi sebou ve sluneční soustavě byly vzdáleny například 200000 km (např země od Marsu)

  Další informace


 • Mamku odvezli do nemocnice kvůli zjištěné chudokrevnosti.....

  ..... prý to byla dlouhodobá záležitost, a krev se ztrácela pomalu, proto jí nebylo nikdy špatně, jen byla sem tam víc unavená.. Máte s tím někdo nějakou zkušenost?? Víte jaké se dělají vyšetření aby se zjistilo kam se krev ztrácí, a proč se červené krvinky nedělají?? Nebo znáte nějaký článek kde to všechno vyčtu?? Díky

  Další informace


  Jak mám zhubnout je mi 13 let. Vážím 52KG.. :/ , a měřím 163cm... Chci ze sebou něco dělat co mám dělat?!:-(

  Jak mám zhubnout je mi 13 let. Vážím 52KG.. :/ , a měřím 163cm... Chci ze sebou něco dělat co mám dělat? To vím cvič,jíst zdravě apod.) ale jak mám zhubnout rychleji??

  Další informace