• Co si dat aby z cloveka nesel citit alkohol i kdyz bude s nekym mluvit na blizko? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co si dat aby z cloveka nesel citit alkohol i kdyz bude s nekym mluvit na blizko?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co si dat aby z cloveka nesel citit alkohol i kdyz bude s nekym mluvit na blizko?

 • Vy, kteří pravidelně projíždíte dálnici D47 okolo Mankovic, je cítit puch z asanačního podniku ( kafilérky ) ?!  Další informace


  Parkování 2-3hod blízko letiště PRAHA  Další informace


 • Pri rizeni je citit benzin  Další informace


  Co byste dělali, kdybyste viděli sebevraha na kolejích a vlak by byl už dost blízko?  Další informace


 • Od jaké hranice mohou lidé cítit odorizovaný zemní plyn?  Další informace


 • Nesel sem na urad prace co me ceka ?

  Prisel mi dopis na spravni rizeni a takovy ty dalsi nesmyslny keci okolo kdo zazil asi vi ... Co me ted ceka ?Doplňuji:Kdych vedel ze sou tyhle problemy tak sem tam teda nemel ani chodit ? A jenom se prihlasit na zdravotni pojisteni ? Samozrejme stim ze si to zaplatim sam . A kamos i rikal ze platil 17 tisic pokutu a za co ji jako platil , ale on tam myslim ze nebyl 3 mesice .

  Další informace


 • Interpret pesničky Disko disko tancuj pri mne blízko...?

  Ktorý interpret spieval v v 90. rokoch pesničku s refrénom Disko disko tancuj pri mne blízko, veď hudba preto hrá...Nie je to Repete a ani Zverina, ktorý má tento text na začiatku svojej pesničky.

  Další informace


 • Proč je jídlo cítit i přes igelitový pytlík?

  Například zabalená buchta nebo cokoli jiného je cítit, ale proč, když je to uzavřené?

  Další informace


 • Vzpomenete si na umělce mnoha řemesel: herec, spisovatel, režisér, mim, výtvarník, textař aj. - jen zpěv mu nešel?

  Tento muž by oslavil své 92. narozeniny.Rád rozmlouval s diváky, protože pro něj nebyli jen obyčejnými diváky, ale mnohdy i partnery.

  Další informace


  Proč myslíte, že kouř z cigaret je nejvíc cítit ve vlasech?

  Jistě to znají hlavně nekuřáci .Čím to bude-přemýšleli jste o tom někdy?

  Další informace


  Co se stalo, když někdo nešel do průvodu? Jaký byl postih?

  Já si pamatuji (jako dítě) že jsem tam byla jen asi jednou, většinou si mamka dobrala pár dní volna a jezdili jsme na chatu. Nepamatuji si, že by z toho dostala nějaký postih.Dostal někdo z vás nějaký postih za to, že nešel do průvodu?Všem předem děkuji za odpovědi.

  Další informace


 • Bylo teď v Liberci cítit zeměřesení?

  Nic jsem necítil

  Další informace


 • Proč se stíny spojí, když jsou velmi blízko sebe?

  Když dám prsty co nejblíže k sobě a ještě se nedotýkají, proč se jejich stíny dotknou? Nevím, jestli jste to pochopili dobře, tak se omlouvám za špatně položenou otázku, ale hezky to jde vidět ve 3:32 - a href"http://www.videacesky.cz/navody-dokumenty-pokusy/vsauce-jaka-je-rychlost-tmy" rel"nofollow" http://www.videacesky.cz/ hellip /a

  Další informace


  Používal by se Titanik nyní, pokud by nešel ke dnu? Či by se musel více předělat, aby plnil dnešní normy kvality?

  Obr.: a href"https:/ixabay.com/cs/titanic-mo%C5%99e-voda-tapeta-pozad%C3%AD-313353/" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a Revize materiálů? Nové motory? Naváděcí systémy?Nebo by to bylo správně zachovalé a drahé jak čert, protože by to zůstalo tak jak to bylo, aby to přilákalo více turistů?

  Další informace


 • Našel jsem v lese patník s písmeny KB. Je to blízko kolejí, mohlo by to znamenat Kaiser-Bahn?

  Je to blízko kolejí, ale zase ne úplně. Vzpomínám si že jsem před lety už někde takový patník viděl a byl v místech kde kolejiště není a nikdy nebylo. Co znamená ta zkratka KB? Je vidět že je to už hodně starý patník na místech kde se kromě lesníků žádní lidé nepohybují. Díky

  Další informace


  Jak řešíte, když nechcete s nikým mluvit, ale zároveň nechcete být sami?

  Idem do ulíc, na nábrežie, do parku, mlčím, čítam, píšem, alebo počúvam hudbu a pozorujem život.

  Další informace


 • proč když se připíjí alkohol se říká:na zdraví: když alkohol vlastně zdraví škodí?

  v malém množství léčí ... připíjet se dá na cokoliv a lidi si jsou kupodivu vědomi, že zdraví je nejdůležitější

  Další informace


  nevíte prosím kde je blízko prahy4 nemocnice? děkuji;)

  Podle google je blízko Nemocnice Svaté Alžběty skus se podívat do googlu, máš tam více informací

  Další informace


  jak se budu cítit zítra když dnes nepujdu spát?

  Myslím jako že budu bezspánku , prosím a děkuju za odpovědi

  Další informace


  Jak se liší ledvina člověka s krevní skupinou A od ledviny člověka s krevní skupinou B??

  Liší se právě krví, kterou majiteli filtruje.Doplňuji:To, že jde o dvě různý ledviny v jednom pacientovi, doplňuješ až v diskuzi. V takovým případě jde o transplantaci a otázka je spíš pro lidi z oboru, který se tím roky zabývají. A i tak je úspěšnost transplantace ne vždy úplně jistá.Každá z těch dvou ledvin je tvořená buňkama od jinýho člověka. Jedna je vlastní a druhá od dárce. Ta od dárce by po transplantaci neměla být rozpoznávána imunitním systémem příjemce. Každá buňka tvořící darovanou ledviny má totiž odlišný povrchový znaky, tzv. histokompatibilní glykoproteiny (MHCgp) a další formy povrchovejch proteinů, což dráždí IS příjemce a může je na základě těhle molekul na povrchu buněk napadat a ničit.Dále wiki:MHCgp jsou proteinové komplexy, které na povrchu buněk presentují vlastní nebo cizorodé peptidy a ukazují tak imunitnímu systému (IS) případné patologické stavy buněk či jejich infekci. Různé alelické formy MHCgp presentují ze stejných proteinů různé peptidické části díky polymorfismu ve vazebné části, a tak je tkáň od jiného jedince rozeznávána recipientem (příjemcem) jako cizorodá látka. Při tomto přímém rozeznávání následně dochází k aktivnímu napadání a odhojení transplantované tkáně. Přímému rozeznání se dá částečně předejít transplantacemi od dárce, který je příbuzný s recipientem.Léčba pacienta nekončí úspěšnou transplantací. Tkáň od dárce je pro recipienta rozeznávána imunitním systémem (IS) jako cizorodá a je aktivně napadána, jako by se jednalo o tkáň infi

  Další informace