• Co si důležití lidé módního průmyslu zapisují na módních přehlídkách? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co si důležití lidé módního průmyslu zapisují na módních přehlídkách?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co si důležití lidé módního průmyslu zapisují na módních přehlídkách?

 • Dobrý večer. Někteří lidé dávají na youtube texty k písničkám, a to tak že písnička hraje a text se posunuje zároveň...  Další informace


  Auto za kterým se lidé otočí?  Další informace


 • Může fungovat stát bez průmyslu a tím i příjmu do rozpočtu ?

  Opět další propouštění v docela zaběhlém průmyslu papírenství. Navíc je to průmysl k terý zpracovává domácí surovinu.Je zde někdo kdo dokáže kvalifikovaně popsat dopad likvidace našeho průmyslu na stát a hlavně jeho obyvatele ?Oni nám to politici záměrně neřeknou. Mají k tomu dost důvodů !!Doplňuji:No ano je to tak jak to nastínila LED.Bohužel stále tomu moc lidí nevěří. Jinak to zkončit nemůže.

  Další informace


  Jak je možné, že roste průměrná mzda, když lidé nakupují čím dál tím méně?Co dělají s těmi penězi navíc?

  Abych pravdu řekl, moc lidí s průměrnou mzdou neznám. A vůbec žádný, kterejm peníze zbývají..

  Další informace


  Co myslíte, že dělají lidé na fotce?  Další informace


 • Jaké je použití škrobu v potravinářském průmyslu ?

  Poměrně široké.

  Další informace


  Bílí lidé jsou smradlaví a slaní, tvrdí lidojedi. Vadí vám tento názor lidojedů na jejich potravu?

  S hodně morbidními informacemi přišel italský fotograf Iago Corazzo, který ve své knize přináší obrázky a zážitky ze zapomenutého světa, v němž stále žijí kmeny kanibalů. Papua Nová Guinea stále nabízí pohled na svět tak, jak vypadal v době kamenné. A někteří tamější obyvatelé dobře vědí, jak chutná lidské maso. Preferují prý Japonce.Více ve zdroji: a href"https://www.novinky.cz/koktejl/156759-bili-lide-jsou-smradlavi-a-slani-tvrdi-lidojedi.html" rel"nofollow" https://www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Hodí se na představení Laterna Magika oblek? Nebo lidé chodí spíše neformálně?

  Dobrý den. Rád bych se zeptal, zda se na představení Laterna Magika hodí oblek? Nebo lidé chodí spíše neformálně? Děkuji za odpověď.

  Další informace


  Dokážou lidé cítit?

  Umíte popsat svůj psychický stav? Dokážete rozpoznat naštvanost od frustrace? Dokážete se poznávat i po psychické stránce? Nebo jen přjímáte od ostatních (mám depresi x jsem smutná)?Doplňuji:To poznávání myslím sebereflexivní. Tzn..umíte rozpoznat a pojmenovat vlasní city?

  Další informace


 • Jsou pro vás kamarádi a kamarádky duležití? -iv-

  Z jistých okolností ano. Mám potřebu se občas vypovídat a svěřit se se svými problémy, povzbudit. Sdělená bolest - poloviční bolest.Ale mám i jistá tajemství , která nosím jen a jen v sobě a s nimiž se musím vypořádat sama ...

  Další informace


  Tvá slova jsou pro mě pouhým bzučením mouchy. Nezapomínají na to lidé příjímající fakta o jiných, byť neověřená?

  Citát jsou slova Egypťana Sinuheta. 1. Cítí mnozí zodpovědnost za to, co říkají, nikoliv za to, co slyší? Nevypovídá to jen a jen o nich, nikoliv o těch dotyčných?2. Karel Čapek: Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí. Slovem se přece dá nejen potěšit, ale i ublížit.3. Několikrát jsem se již zmiňovala, že při sdělování tzv. zaručených informací, často vytržených z kontextu, je třeba umět používat Sokratova síta - pravdu, dobro a potřebnost, tedy neupravovat pravdu ve vlastní prospěch a k manipulování s ostatními.Pokud se člověk doslechne něco „zaručeně pravdivého“ o někom, koho nějak zná a chce si udělat názor, tak by mu měl napsat a znát druhou stranu. Vše se dá překroutit, vytrhnout z kontextu...Jenže bohužel vyvracet lež je horší, než hájit pravdu Alexej Pludek Otázky týkající se pravdy se opakují, ale na pravdu se dá dívat z různých stran. Toto je jedna z možností.

  Další informace


 • Jak se zapisují vědecké pokusy?

  Pamatuji si akorát na protokoly ze střední, ovšem při různých pokusech nemáte úkoly, většinou i nějaké fotky či videa, mnohdy rozsáhlé databáze, apod.Jak se tedy zapisují poznatky, když děláte desátky pokusů, ovšem potřebujete vědět, pokaždé co jste jak dělali, co jste použili, apod.?Je nějaký vzor takovéhoto zápisu?

  Další informace


  Co je odvětvová struktura průmyslu, např.: hodinek,mědi,palubek,laku.... ?
  Děkuji moc za odpověd, vážně si nevím rady.

  Co je to odvětvová struktura průmyslu?

  Další informace


 • Co by se stalo, kdyby najednou všichni lidé zcista jasna zmizeli?

  Nebyli by vidět lidi.

  Další informace


  Chtěla bych dělat obrazy svým speciálním způsobem, můžu je veřejně prodávat, když na nich budou slavní lidé??

  Např. naši i zahraniční herci a zpěváci.. Můžu je prodávat nebo to musím mít povolené.. Např. bych udělala Karla Gotta, mohu ho pak prodat? Chtěla bych potom udělat i prodejní výstavu.. Poradíte??Doplňuji:Moje fotografie to nejsou.. Jsou to fotky vyhledané různě z netu, ale nebudou to obrazy malované, budu je speciálně vytvářet, podle těch fotografií.. (nemohu prozradit jak) Ty fotky mám jako předlohu.. Nebude to ani tužkou, ani barvami, fixou, perem, uhlem, křídou..... apod.. Prostě fotografie lidí, které bych jinak neudělala z hlavy, jestli mi rozumíte..Když je nějaký zpěvák na tričkách jako nažehlovačka, taky to přeci může prodávat kdokoliv, nebo ne?? Podle mě je to samé..

  Další informace


 • Jsou podle vás lidé s výučním listem a maturitou lepší než jenom lidé s maturitou při shánění práce (je to pro ně plus)?

  Myslím lepší při získávání zaměstnání, tedy lepší pro zaměstnavatele. Je ten, kdo má výuční list a maturitu na tom lépe na trhu práce než ten, kdo má jenom maturitu?

  Další informace


  Chci se zeptat, jestli se zapisují známky ze střední školy na tu vysokou a jestli ano, jak moc velkou roli to hraje???

  Každá VŠ to má jinak, kontaktuj konkrétní vysokou školu. Některé VŠ vyžadují k přihlášce ke studiu známky ze střední, některé chtějí jenom průměr. Např. na VŠCHT v roce 1998 chtěli všechny známky ze všech předmětů za celou dobu studia střední školy, jak je to dnes, netuším.

  Další informace


 • Co přesně dělájí lékarny s prošlými léky, které ji donesou lidé, či jim dojde datum spotřeby na skladě?

  Pokud je nelze dále využít, likvidují se ve specializovaných firmách, které k tomu mají oprávnění.

  Další informace


  Chtěla jsem se zeptat jestli lidé kterým je 88let platí pobyt v nemocnici.Děkuji

  S největší pravděpodobností platí, pokud se na ni nevztahuje výjimka viz odkaz : a href"http://ferovanemocnice.czravni-poradnalatby-ve-zdravotnictvi-35/n-uhrada-regulacn-2284.html" rel"nofollow" http://ferovanemocnice.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Dělají lidé stejně na kočky v Americe ?

  (čč) )číčí)

  Další informace