• Co si lide mysli o emigraci? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co si lide mysli o emigraci?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co si lide mysli o emigraci?

 • Proč si staří lidé myslí,že jim všechno patří?  Další informace


  Myslí upravovači, než začnou upravovat?  Další informace


  Když chlap řekne vypadáš jinak . Co tím přesně myslí ?  Další informace


  Kdo si myslí že máme špatnou pověst ve světě a proč?  Další informace


  Co myslíte - je člověk, který rád poslouchá sprosté písničky, slušný? Anebo naopak, myslí často na sex?  Další informace


 • Jak zpívá Janek Ledecký: Mám jednu ruku dlouhou., tak tím myslí, že tu druhou nemá?

  Doplňuji: Aha ono je to od Buty. Janek má podobný hlas. Rádio už dlouho neposlouchám, ale občas si něco vzpomenu formou - flashbacku. Maj podobnej hlas myslím no. Jsem si říkal jestli to právě nebyla píseň o tom jak někdo bojoval ve Vietnamu a přišel tam o ruku. Domů se vrací jen s jednou rukou a jeho první slova doma zní: Mám jednu ruku dlouhou.

  Další informace


  Jak se prosim jmenuje pohadka (zfilmovaná) o princezně, která zčernala? Nemám na mysli tu ,,O Radkovi a Mileně

  Byla posedlá ďáblem a celý obličej jí zčernal, ležela v rakvi, pak ji ten jeden mladík vysvobodil a byl chráněn bílou křídou, kterou si nakreslil ochranný kruh.. když jsem byla malá, viděla jsem ji v TV, ale nevím název :(Doplňuji:Tak mně to nedalo a napsala jsem jim do České televize, ta pohádka se jmenuje ,,Spravedlivý Bohumil :) v brzké době její vysílání neplánují, takže ji asi neuvidím protože nikde není ke stažení, ani na ULOŽ.TO.. :( :( ach jo

  Další informace


 • Co přesně je na mysli s touto větou Modelingové disciplíny ?

  Třeba promenáda v plavkách.

  Další informace


 • Proč si o mě lidé myslí, že jsem bůh? Já nechci, aby si o mě lidé mysleli, že jsem tak špatný...

  Lamalam, byl bych mnohem radši, kdyby to bylo jakékoli jiné slovo s ů veprostřed, než je bůh, jelikož tohle je pro mě jedna z nejhorších urážek. Možná jsem ale jen vážně přeslechl, přeci jen, jak spoustu lidí říká, i mistr tesař se někdy utne, takže děkuji, zvýšila si mi opět mé sebevědomí.

  Další informace


  Jaká velká událost se odehrála 12.dubna 1961,koho mám na mysli?

  Jurij Gagarin obletěl Zemi za 108 minut, jednalo se nejen o první, ale zároveň i nejkratší orbitální kosmický let

  Další informace


  Co si Američani myslí o Meghan Markle?

  To sa musíte opýtať američanov alebo jednoduchšie, čo o nej zverejňujú médiá, pretože aj v USA rovnako ako v Europe myslenie ľudí ovplyvňujú mienkotvorné médiá.Pre zaujímavosť podľa oficiálnej verzie podobné rozhodnutie kráľa Eduarda VIII. (VB) v minulom storočí, láska k neurodzenej američanke, stálo kráľovský trón.

  Další informace


 • Myslíte,že existují lidé, kteří si vážně myslí,že CD mechanika je držák na kafe?

  kteří si vážně myslí,že CD mechanika je držák na kafe?

  Další informace


 • Když meteoroložka hlásí zataženo, tak tím myslí vysokou nebo nízkou oblačnost?

  Kouknu na oblohu a rozeznám nízkou a vysokou oblačnost. Ale co je pak zataženo?

  Další informace


 • Některý lidé řeší rozdíly mezi handikapovaným a zdaravím člověkem jak vy zdraví lidé řešíte to samé?

  jak vy lidé pohlížíte na hadikapovanýho člověka jaká reaxse by byla utekly byste od handikapovanýho člověka nebo byste si přisedly k němu jak byste se vy zdraví lidé zachovaly k handikapovanýmu nebo Psychicky a Duševně nemocnýmu člověkuDoplňuji:jak byste se zachovali k handikapovanýámu člověku nebo jinak postiženýmu člověku

  Další informace


 • Když se o nepouřitelné věci řekne, že je na dvě věci, jaké dvě věci se tím myslí?

  V podstatě se tím myslí jedno a to samé. Je to stejné jako když o někom řekneme, že je za 18 a druhý bez dvou za dvacet. Nebo má jednu kapsu práznou, druhou vysypanou. V žádné nic nemá. Když je nepoužitelná věc, tak je na nic a to můžeme říci i dalším způsobem.

  Další informace


  Jak se anglicky řekne asistentka prodejny ? Shop asistant je prodavač. Mám na mysli spíš manažárku, zástupkyni vedoucí

  zástupce ředitele - deputy headmasterzástupce ředitele - assistant managerzástupce ředitele - subrectorTak že by to prostřední? .)

  Další informace


  Co si myslíte o této problematice transplantace mysli/mozku?

  Při jedné z těch hlubokomyslných debat s přáteli jsem dospěl k tomuto problému, který by, podle mě, mohl nastat při transplantaci mozku či přehráním mysli na jiné médium.Já, jako člověk, mám svou mysl. Ta se skládá ze vzpomínek, pocitů, vědomostí a dalších částí. Tyto části by, podle vědců, mělo být v budoucnu možné přenést na jiný mozek či je převést do digitální podoby.Ale když si představím sám sebe, jak jdu na přenos mysli, tak mě napadá jedna věc. Až bych byl na operačním sále uspán a poté by proběhl přenos mé mysli do jiného mozku, vzbudilo by se nové tělo s novou kopií mého mozku.Ale co by to znamenalo pro mě? Podle mě bych umřel.Myslím, že by to nebylo jako zavřít oči a pak se vzbudit v novém těle ale prostě by to znamenalo smrt.To nové tělo by totiž bylo jako jednovaječné dvojče mého mozku. Mělo by stejné vzpomínky, pocity a všechno až do chvíle přenosu ale nebyl bych to já, ne?A teď si představte, že by v budoucnu každý chtěl mít nové, lepší a hezčí tělo a tak by na takové přenosy chodily tisíce lidí úplně běžně a beze strachu. Nebyl by totiž žádný způsob, jak zjistit, že člověk po při přenosu zemře. To nové tělo by totiž pro okolí působilo úplně stejně jako by to byl přenášený! Tak by vlastně tisíce lidí chodily nevědomky na smrt bez jakékoli možnosti zjistit takovou vadu přenosů mysli!Jaký je váš názor?Když jsem o tom mluvil s kamarády, skončilo to jen temným tichem a další rundou pivaDoplňuji:Jako jediné možné řešení tohoto problému vidím případné nalezení něja

  Další informace


 • Je ten, kdo si myslí, že má vždycky pravdu, blázen?

  Podle mě platí, že nikdo není tak chytrý, aby měl vždycky pravdu.Pokud osoba, která si myslí, že má vždycky pravdu, není blázen, kdo to pak je?

  Další informace


  Jak se dá zhubnout nebo aspoň nepřibírat při konzumování Emco Mysli na zdraví Muslí

  Doplňuji:Dík za odpovědi. Já myslel,že tloustnu ze vduchu a vody.

  Další informace


 • Co si asi myslí želva, když slyší hrát: Máme rádi zvířata, zvířata, zvířata, protože jsou chlupatá a mají hebkou srst?

  Třeba nějaká suchozemská v domácím výběhu uvidí v TV klip na tuhle píseň od Jitky Molavcové.Necítí se v tu chvíli diskriminovaná? Nepřeje si mít taky kožich jako psi a kočky?Viz kátká ukázka:Máme rádi zvířata, zvířata, zvířata,Protože jsou chlupatá a mají hebkou srst.(srst srst srst srst srst srst srst)V zoologické zahradě, zahradě, zahraděNehlaďte lva po bradě, ukousne vám prst.(prst prst prst prst prst prst prst)Chybuje ten kdo lvu skrz tu mříž svou ruku podáI když máme deset prstů, každýho je škoda.Máme rádi zvířata, zvířata, zvířata,Protože jsou chlupatá a mají hebkou srst.(srst srst srst srst srst srst srst)

  Další informace