• Co si lidi představují že je elixír? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co si lidi představují že je elixír?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co si lidi představují že je elixír?

 • Co myslíte, že by se muselo na Hradě stát, aby lidi nevolili Zemana?  Další informace


  Co lidi nejvíc zajímá - o co se zajímáte  Další informace


  Budou střílet do lidí? Nebo nebudou?  Další informace


 • Jak se představují angličané do telefonu?  Další informace


 • Aoj lidi, nevíte někdo jak se aktualizuje android ??? Mam xperii x10 mini pro a nemůžu to nikde najít :(  Další informace


 • Kolik lidí bydlí v podnájmu? Kolik lidí pronajímá?  Další informace


  Ahoj lidi máte někdo skušenosti s vyděláváním peněz po čtení reklam ( eRmail viz.odkaz) jak to funguje?

  Doplňuji:Děkuju vám a promiňte zapoměla sem tu dát odkaz...A myslímmže zatim by mi to stačilo))) díky

  Další informace


 • Co byste dělali, kdyby na vás lidi koukali jako na exota jenom k vůli tomu, že se neholíte.

  Zamyslela bych se, zda by změna vizáže nezlepšila moje šance u zbytku světa. Zda by mi to třeba i víc neslušelo.Poustevnický vous není zrovna dnes v kurzu. A ač móda není pro mne prvořadá, všeho moc škodí.Doplňuji:Děkuji, Dr.Axl. Netušila jsem. Pořád to tady nemám prokouknuté. Budu si víc všímat.

  Další informace


 • Proč lidi nechápavě koukají na lidi v oblecích?

  Na VŠ je zkouškové období, tudíž jsem jel do školy v obleku. Autobusák měl takové narážky na to, že je to tady samý kravaťák, na ulici na mě spousta lidí nechápavě koukala, v obchodě též. Proč mi příjde, že společnost není tak nějak zvyklá na lidi v oblecích?Doplňuji:jirkajirka, Drap: takhle jsem nad tím nepřemýšlelmarci1: Díky :D, pošlu ti klidně fotku :P

  Další informace


  Proč důchodci vídí věci více černě a představují si ty nejhorší scénaře, když se děje něco mimo jejich komfortní zónu?

  Doplňuji: Nemám nic proti důchodcům! Pouze mám takové zkušenosti ze svého okolí. Nikoho se tímto nechci dotknout a tak prosím vyjádřete svůj názor v poklidu. Děkuji. :)Komu jsem tímto zvedl tlak, či zkazil náladu, tak se omlouvám.

  Další informace


  Kam se v Praze vydat, abych poznal nové lidi (ne na sex, prostě fajn lidi), když nejsem disko král?

  Vyber se do ulíc jenom tak bloumat, pozorovat hmýření davu, dýchat pražský smog, slyšet cvrkot různých slov , jimž někdy ani nerozumíš a taky dávat si pozor na doklady a peněženku. Tvář se jak bezejmenná buňka z davu a tvář se jako hvězda na obloze, neboj jak kométa zazářit...Jednoduše řečeno, neptej se a jdi ven spoznávat život dle svých zájmů a zálib...

  Další informace


  Baví vás bafat na druhé lidi?

  A snesete bafnutí na sebe? Největší scéna,kterou jsem kdy viděl, byla, když jednomu byl vyměněn oběd v ešusu za živého a dost nervózního vrabce.

  Další informace


 • Dle jakého klíče se vybírají lidé v horní části online lidí na Facebooku?

  Mám tam i lidi, s kterýma jsem si v životě nepsal.

  Další informace


  Ahoj lidi mam Samsung S5230 a potrebuju vedet jestli jde na tento mobil stahnout android

  Ahoj lidi mam Samsung S5230 a potrebuju vedet jestli jde na tento mobil stahnout android a pokud jo tak prosim aby ste mi napsali nakou stranku s navodem na instalaci. Diky

  Další informace


 • Co je to za nemoc, kdyz ma nekdo pocit ze mu NIKDO nerozumi, nema rad lidi, je uzavrenej do sebe a vse sam zna nejlip?

  Mam jednu kamaradku, v podstate uzasna osoba. Moc hodna, mila, puvabna a chytra je to i ing. ... dobrou praci ma, ac asi lehce stresujici ..Jenze .. neustale ji neco trapi, ac realne nema co, porad ma stavy kdy ma chut si to hodit, ma pocit ze ji nikdo nepochopi, max sem tam tatka, rika ze lidi jsou zli, nerada chodi treba do mist kde lidi jsou jako kino, obchod atp. Vzdy ma pravdu jinak vse otoci. Myslim ze ani moc nechape slovo kdyby/mozna .Trochu mi pripomina Sheldona z BBT. Co ji je je to normalni?

  Další informace


 • Proč většina lidí hledá psychickou poruchu nebo návykové látky u druhých lidí?

  Někdo chodí běhat, a už se vyhledává, jestli není narušenej třeba magor, někdo zvedá činky, už je za magora nebo na steroidech, někdo drží dietu nebo jí málo i opačně třeba jí hodně a už je narušenej třeba anorektik nebo depresivní žrout, někdo jde na pivo, už je za alkoholika, zapíjí žal nebo depresi či úzkost, někdo jezdí na kole často, už je třeba za impotenta, někdo má problémy s chůzí a už je za homosexuála nebo nymfomanku, někdo mluví zpomaleně a už je podle druhých lidí třeba pod vlivem prášků, někdo jde rychlou chůzí a každej si myslí, že je na drogách, atd. atd.

  Další informace


  Jak to, že mravenec uzvedne třicetkrát víc, než váží, a lidi míň? Kolik většina lidí uzvedne?

  Je k tomu tak konstruován a stvořen. Běžní lidé dokáží povětšinou zvednout o něco méně, než je jejich tělesná hmotnost.

  Další informace


  A kolik lidí nepřežilo řádění komunistů?

  Někdy mi připadá, že se slučují dvě věci. Komunismus je stejný(případně horší) jako fašismus a kolik lidí to vlastně odneslo životem. Vím ,co byl schopen komunismus, ale také si pamatuji, jak moje bobička líčila hrůzu všech lidí z Němců za okupace.Doplňuji:Opravdu, Stalin byl zrůda a co prováděl bylo neomluvitelné. Též zabíjení vlasních lidí je určitě horší, než zabíjení nepřátel ve válce. Ale přesto. Rád bych porovnal čísla a měl argument až mi zas někdo třicetiletý bude rozšiřovat obzory a tvrdit , že za komoušů u nás zahynulo daleko více lidí,než za okupace.

  Další informace


 • Ahoj lidi nevyte kde bych sehnal brigadu jako studet? (V brné)

  Nevym:-)) U mobilů je velká nevýhoda, že to nepodtrhuje chyby:-((Já tu nemít gramatiku, tak by jste vůbec netušili, co jsem napsala:-)))

  Další informace


 • Čím je to, že JAR má na sto tisíc lidí pětkrát více lidí, kteří se dožili sta let, než Česká republika?

  JAR: 30,09 stoletých na sto tisíc lidíČR: 5,92 stoletých na sto tisíc lidíA to i přes to, že naše HDI je 0,870 a HDI JAR je 0,666. V čem jsou před námi? Je to dáno celkově státem, nebo spíše genetikou?Zdroje: a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/HDI" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a a href"https://en.wikipedia.org/wiki/Centenarian" rel"nofollow" https://en.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace