• Co si myslíte o sebrání invalidního důchodu těm, kteří se svému postižení plně přizpůsobili? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co si myslíte o sebrání invalidního důchodu těm, kteří se svému postižení plně přizpůsobili?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co si myslíte o sebrání invalidního důchodu těm, kteří se svému postižení plně přizpůsobili?

 • Za jak dlouho myslíte, že bude možné, aby 3D tiskárna vytiskla něco plně funkčního?


  Není těm účastnicím v Česko Slovensko Má Talent zima, když jsou tak nalheko oblečený a v otevřených botách ? Už je říjen


  Kolik požárů, podobných těm v Kanadě, by vzniklo na celém světě po termojaderných útocích ?


  Hádanka: Je to plné dir a přesto plné vody. Co je to?


  Co si myslíte o lidech kteří pomlouvají?


 • Kde najdu kalkulačku na výpočet exekuce z důchodu? Kolik zůstane po srážce z důchodu 10000Kč nepředn.pohledávka,sám.

  a href"http://www.vyplata.cz/vypocty/vyse-nezabavitelne-castky-ze-mzdy-11.php?stayformtrue" rel"nofollow" http://www.vyplata.cz/ hellip /a
  Je možné vykonávat zaměstnání v případě přidělení invalidního důchodu a případně s jakými důsledky?


 • Proč jsou poslední díly Red Dwarfa:Zpátky na zem tak málo vtipné oproti těm spoustám dílů předtím?

  Viděla jsem tyhle nové díly a skoro jsem se nezasmála, což mne zamrzelo, těšila jsem se na skvělý nášup, jako vždy předtím...
  Je neděle, já vím. Přesto, vy mluvící anglicky, rusky, event. fr., co byste těm tzv. velmocím vzkázali v cizím jazyce?

  Něco jako pane prezidente Putine a rusko, vy jste,... a mr. Prezidente Trumpe, vy tam děláte neplechu. Vzkážete jim něco? Něco, čím bych okořenil hudební stopu, track. Ještě nevím.
  Jak se jmenuje film o dětech, kteří mají svůj úkryt na (myslim že)stromě, a dětmi, kteří žijí v kempu?

  Je to film o dětech z KEMPU a dětech(nejsem si příliš jist, zda nejsou také z kempu) kteří mají svůj hlavní úkryt (myslím že) na stromě v lese. Les a kemp dělí jeden RYBNÍK...Tito děti mezi sebou válčí . Dělají si různé naschvály. Např: jedni střádají VOSY DO BALONKŮ a pak je po těch druzích hodí. Už jsem to viděl hodně dávno a proto si vybavuji pouze toto. Na konci filmu ještě někdo z nich omylem ZAPÁLÍ LES.Nevím z jakého je to roku ale je to asi v rozmezí 1980 - 2008.Žánr je spíš: DOBRODRUŽNÝ, (KOMEDIE)...Pište prosím návrhy.Díky za pomoc.Doplňuji:Tyto filmy to nejsou: Pán Much, Knoflíková válka, Děti z Bullerbynu, Děti z ostrova pokladů
 • Co si myslíte o zdejších uživatelích, kteří zdejší uživatele nazývají retardy?

  Bohužel, jsou tu jedinci, kteří postrádají základní pravidla společenského chování a slušnosti.Reagoval tak uživatel, když byla skryta jeho otázka, přestože ví, že konečné slové má admin. Nahlášení schválí, nebo otázku vrátí.Nebo platí, že viníkem je ten, kdo se snaží dodržovat pravidla ... ?
 • Co si myslíte o vysvětlení P.Rychetského o změně výpočtu důchodů?

  NA OTÁZKU:Jak se ubránit podezření, že soudci při rozhodování tak trochu mysleli i na vlastní důchody? Při jejich příjmech i věku?ODPOVĚDĚL:Máte pravdu, že řada z kolegů svým způsobem ovlivnila i svou vlastní pozici. Ale to prosím je fakt, který nemůže založit námitku podjatosti. Pak bychom třeba nemohli rozhodovat o zrušení trestu smrti, protože svým způsobem hrozí každému z nás.MYSLÍTE SI,ŽE TO PŘIROVNÁNÍ JE SPRÁVNÉ? Není to snad každé o něčem jiném? -VÝŠE DŮCHODU A TREST SMRTI?UNIKÁ MI LOGIKA PŘIROVNÁNÍ.
 • Nezdá se vám, že letošní volby jsou abnormálně ve znamení slibů stylu těm přidáme, těm vezmem, na ty si posvítíme, atd.?

  A neměli by se postarat lidi především sami o sebe? Však co komu brání, aby se každý sám snažil mít líp?A taky už jste uvěřili, že vy se máte hůře protože se má ten druhý lépe?
 • Co myslíte postoupí Češí do čtvrtfinale na zoh v hokeji a kteří skončí

  Už radši nemyslím po výsledku SKV 1:3 SLO a SUI 1:0 CZE.
 • Proč se těm co se hrabou v poplnicích říká bufeťáci?

  Bufeťáci fungovali za socializmu, v bufetech čekali až někdo nedojí, nebo nedopije a dojížděli to. Dneska už skoro žádné bufety nejsou, tak se nejspíš přesunuli k popelnicím.
 • Co byste přáli svému nejlepšímu příteli a svému největšímu nepříteli?

  Každý člověk na světě má určitě nejlepšího přítele a největšího nepřítele. A to ať je to jeho kamarád nebo partner. Co by jste přáli svému nejlepšímu příteli a naopak co by jste přáli svému největšímu nepříteli?
 • Zbavit svého postižení ?

  Myslíte si že se medicína bude vyvíjet tak že může lidi zbavit svého postižení. Je mi 15 let a mám do budoucna hodně plánů ale protože mam zdeformovanou levou ruku(dva prsty) tak by se mi ty sny rozplynuli. Chtěl bych založit rodinu, najít pravou lásku a mít děti atd. Normálně by to šlo ale zkuste v dnešním světě hledat pochopení.
 • Z jakýho důvodu těm velikým komárům při kontaktu upadávaj nožičky?

  Můžete je jakkoli šetrně chytit, abyste je dostali z pokoje, ale pokud se vám to nechtěně podaří za nohy, vyhodíte jen nohy, pánč zbytek komára stejně uletí.Klidně tu otázku upravte dle libosti, mně se její znění taky nelíbí, zdar, kategorie hmyz.
  Může mít kočka psychickou poruchu / mentální postižení?

  Jsou prokázané a diagnostikovatelné psychické onemocnění případně mentální poruchy u koček? Máme 5 koček kdy 4 jsou ač charakterově daimetrálně rozdílné, tak nějak v mezích toho, co považuji za normální kočičí chování. 5. je značkové kotě z Moldávie, kdy už jako malá byla určitě ze všech koťátek ve vrhu nejméně sociální a přestože u nás vyrůstala naprosto normálně, dostávala kvalitní stravu a veškerou možnou péči, její chování v dospělosti je minimálně zvláštní. Miluje lidskou přítomnost. Pronásleduje člověka z místnosti do místnosti. Pokud na ní ale chceme sáhnout, vyhne se ruce a ihned odejde. Ne v panice, ale dotek je jí odporný i biď jen třeba na sekundu a vyhybá se mu všemi možnými způsoby. Pokud vyjadřuje radost z něčeho co člověk dělá, začne vrnět a otírat se o neživé předměty. Třeba dveře. Jediná sociální interakce kterou občas vyžaduje je to, kdy se vnutí do přízně jiné koččce a nechá se od ní čistit. Vrní si, nastavuje se a když jí to pestane bavit, kočku napadne. Ne hravě, ale začne sekat a syčet. Myslíte, že je nějakýmb způsobem psychicky poškozená?
  Komari - neco se dava proti tem svinakum na parapet , ale nevim co - na odpuzeni. :-) -iv-

  dej si do zásuvky Reid/strojek / a každý den vyměníš destičku a opravdu to funguje. koupíš v drogeriiJinak se říká, že muškáty odpuzují hmyz a rajčata. známá pěstuje na okně cherry rajčátka místo kytek a prý ji žádná havět do bytu nelítá.