• Co to bylo za horor? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co to bylo za horor?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Co to bylo za horor?

  • Bylo blahopřáno ge0rge-vi ? Pokud ne,já to napravuji a gratuluji ke zlaté!



    Další informace


    Bylo by dobré na konci dotazu již při jeho položení předem poděkovat za odpověď?



    Další informace


  • Auto bylo na boku a ted nestartuje



    Další informace


  • Proč si stát nemůže jen tak natisknout více nových bankovek? Aby jich bylo víc...a bylo na dluhy a jiné poplatky...

    aspoň bychom pak nebyli tak zadlužení...:-D

    Další informace


  • Jak se jmenuje horor Cricket nebo Crickers v češtině?

    Děkuji za smazání otázky předem.

    Další informace


    Jaký je nejstrašidelnější horor?

    Prosím napište mi co je podle vás nejstrašidelnější horor. Také můžete napsat horory, které by jste mě doporučili. Jsem velký fanda hororů a už se u hororů nebojím a viděl jsem jich strašně moc tak budu rád za každou odpověď. Předem Děkuji. :-D

    Další informace


    Jak se jmenuje horor o dětech kde malá holčička tam zpívá 'La la la laa la la laa'??

    Kdyby tam bylo: Laa la laaa la lala, tak to bych věděl, ale tak, jak jsi to napsal ne e e e.Málo indicii!

    Další informace


    Neznáte nějaký podobný horor filmům saw a nezvratný osud?

    né takové lekačky, jako kruh či 3:15 zemřeš. Něco, kde si může člověk vyhutnat to, jak lidé musí trpět za nějakým účelem :)

    Další informace


    Jak se jmenoval tento horor?

    Ahoj, moc si z něj nepamatuju, jen že malý chlapec si ve svém pokoji povídal s duchem nebo tak něco a matka mu nechtěla věřit a pak jednou přišla do jeho pokoje, syn seděl před zrcadlem, otočil se na ni aby se zeptal co se děje ale odraz v zrcadle se neotočil, jen se na ni podle usmál, že to prostě byl ten duch...a pak tam bylo něco s podlahou, že vypadala jako voda nebo tak něco a otec ho z ní musel zachraňovat...prosím kdyby vám to cokoli připomnělo piště nápady..

    Další informace


    Neznáte nějaký dobrý horror na úrovni, tzn. bez lekaček?

    Neznáte nějaký dobrý horror na úrovni, tzn. bez lekaček?

    Další informace