• Co to je transferový účet a k čemu slouží? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co to je transferový účet a k čemu slouží?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co to je transferový účet a k čemu slouží?

 • K čemu slouží RocketDock ?



  Další informace


 • K čemu slouží pojištění majetku a osob?Jaká práva a povinnosti vyplývají z pojistné smlouvy?

  Když se ti něco stane, tak ti pojišťovan zaplatí škodu, většinou jsou smlouvy psány tak, že ty musíš udělat nemožné a pojišťovna nemusí nic.

  Další informace


  Co to je transferový účet a k čemu slouží?

  Tento pojem se vyskytuje v oblasti pojišťovnictví.

  Další informace


 • K čemu slouží kukátko, kterým se dívá kameraman a někdy i režisér?

  Často je to vidět v bonusových materiálech k filmu, že se kameraman či rejža dívají malým kukátkem, kt. nosí na šňůrce na krku. Tipuji, že tím vidí stejný záběr scény jako bude pak na kameře?

  Další informace


 • Jak poznám, k čemu slouží voda podávaná ke kávě v restauraci?

  Řeším pár dní takovou otázku, když mi v restauraci přinesou ke kávě v malé skleničce vodu, slouží voda pouze k dolití (naředění) kávy a nebo je určena k pití - a je jakousi pozorností restaurace/kavárny? Jak mám poznat, k čemu podávaná voda slouží? Pro mnohé blbá otázka, ale proč si hodit v restauraci zbytečný trapas... :-)

  Další informace


 • K čemu dámám slouží make-up ? Aby nebyla na jejich těle vidět špína (pokud dáma neví co je hygiena) a odumřelá kůže ?

  Make-up nezakrývá špínu,to by si pak ženská na xicht ten make-up nemusela dávat,ale podtrhuje krásu,zvýrazňuje dostatky nebo naopak zakrývá nedostatky pleti,dá barvu očím,tváři i rtům.Filmaři používají make-up jiný,třeba aby se zakrylo tetování,třeba A.Jolie když hrála Laru Croft,ta měla na těle několik tetování a když byla v plavkách,tak nebylo vidět žádné.Taky proto,aby byla lépe vystižena postava,pokud má být postava zjizvená,tak vizážisti namalují jizvy.Třeba tady je na maškarní a href"http://www.youtube.com/watch?vXoqo978Oubs" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a Se špínou a odumřelou kůží nebude make-up nikdy dobrý a spíš uškodí,než pomůže.

  Další informace


 • K čemu slouží mapy a kde se s nimi můžeme setkat ?

  K čemu mapy slouží ? A kde se s nimi setkáme

  Další informace


 • Je při platbě kartou online zasílán na ,,billing adress' účet, nebo to slouží jen jako ověření majitele karty?

  Účet? Vždyť už tou kartou bylo zaplaceno.Ale ani stvrzenka mi na billing address skoro nikdy nepřišla, takže spíš bude platit to druhé.

  Další informace


 • K čemu slouží tohle?



  Další informace


  K čemu slouží skener oční sítnice?

  MedicínaTento kompaktní přístroj umožňuje pořizovat snímky duhovky a sítnice ve vysokém rozlišení, díky čemuž je zařízení využitelné k medicínským účelům a v očním lékařství. Pro svoji kompaktnost je možné zařízení běžně umístit na stůl a navíc je možné do tohoto zařízení integrovat další funkce, jako např. měření vnitřního tlaku oka. Součástí zařízení může být i software, založený na expertním systému, který lékaři pomůže stanovit diagnózu a rozpoznat nemoc oka. Funkcí takového programu je i možnost naučit expertní systém novou nemoc, aby ji při dalších vyšetřeních automaticky rozpoznal. Data pacienta pořízená tímto zařízením lze archivovat pro další sledování průběhu nemoci. a href"http://www.spolupracesvut.cz/cz/aktualni-nabidka/fakulta-elektrotechniky-a-komunikacnich-technologii/item/173-zarizeni-pro-snimani-a-rozpoznani-sitnice-a-duhovky-oka" rel"nofollow" http://www.spolupracesvut.cz/ hellip /a Vyšetření sítnice a href"http://www.kubena.cz/text/nadstandard/vysetreni-sitnice-soct.php" rel"nofollow" http://www.kubena.cz/ hellip /a

  Další informace


  K čemu slouží program NET COMAND? Je nutné ho mít spuštěný?

  Když zapnu počítač, tak se na obrazovce objeví informace, že program net command není spuštěn, zda spustit či ne. Nevím, k čemu tento program slouží a zda mám povolit jeho spuštění. A dá se udělat něco s tím, aby se mi tato informace při startu PC už neobjevovala? Děkuji za odpovědi.

  Další informace


  K čemu slouží Konektor PCI Express 6+2 piny



  Další informace


  K cemu slouzi thomson speedtouch 516v6



  Další informace


  Co je to Adobe flash player a k čemu přesně slouží?

  Často na mně vyskakuje požadavek, že je zapotřebí ho nainstalovat pro některá přehrávání. Nevím, ale přesně co to je. Klikla jsem na odkaz a nešlo to stáhnout pro iPhone4 ani iPad2. Jde to zdarma? Díky.

  Další informace


 • K cemu slouzi prumyslova zona.

  Muze byt v prumyslove postavena slunecni elektrarna patrici soukrome osobe ? Jsou nejaka pravidla na vyuziti prum.zony,nebo si muze kdo je vyvoleny nebo ma dost penez delat co chce?

  Další informace


 • K čemu slouží kompresní podkolenky?

  Kompresní podkolenky, nebo kompresní punčochy (lýtkové, či stehenní)podporují krevní oběh v žilním systému nohy. Běžně se nosí při léčbě trombóz, či žilní nedostatečnosti. Mají být utkané tak aby se tlak na nohu od kotníku nahoru snižoval.Doplňuji:Obojí nosím již léta.

  Další informace


 • K čemu slouží světlo?

  Míním tím mimo Zemi!!!!!!!K čemu je? Jak vzniklo?

  Další informace


  K čemu slouží granátový skluz?

  Granátový skluz je šikmá roura, zabetonovaná do stěny bunkru. Sloužil k vrhání granatů do týlového prostoru opevnění.

  Další informace


 • K čemu slouží pískovna?

  On se písek nějak vyrábí i pomocí strojů třeba drcením hornin/kamenů? Představil bych si, že tam jsem nějaké pásy po kterých jezdí nerozdrcené zbytky a třídí se?Do pískovny se může po dohodě přivést třeba nevyužitý písek, který člověk už nepotřebuje?Je jich v ČR nedostatek a stále jich ubývá nebo jich pomalu přibývá?

  Další informace


 • K čemu slouží uvula ?

  Na horním patře úst

  Další informace