• Co to je veřejná správa? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co to je veřejná správa?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co to je veřejná správa?

 • Víte proč veřejná bezpečnost jezdila přes semafor zásadně na červenou?  Další informace


  Kolik stojí veřejná IP v Bruntálu  Další informace


 • Daňová správa postrádá celkem 119 miliard, komu z nás tyto nedoplatky přebývají?

  Ke konci roku 2011 daňová správa měla nejvíce nedoplatků u daně z přidané hodnoty, a to 68,7 miliardy korun. Objem nedoplatků u DPH loni stoupl o pětinu, tedy nejvíce ze všech daní. Nedoplatky u daně z příjmu právnických osob stouply o devět procent za 19,1 miliardy korun. Naopak u daně z příjmu fyzických osob podnikatelů nedoplatky mírně klesly na 14,3 miliardy korun.I když občanské nedoplatky daní poklesly, přiznejte se bídní červové , kdy a o kolik jste posledně na daních ošidili pana Kalouska? Také jsem nedávno zvlčil a nechal si přivézt tunu kompostu za 300 korun s formankou ve výši sedm stovek, přičemž jsem se s dopravcem /bývalým spolužákem/ předem disktetně shodl, že faktura nebude obsahovat DPH.Dodnes se sice trápím výčitkami, ale třeba na dnešek jsem spinkal docela v pohodě a kupodivu mne neobtěžovaly ani případné noční můry....

  Další informace


 • Projektor z Číny koupený na ebay.com mi zabavili na celní správě. Nevíte, jak postupovat, abych projektor dostal?

  Měl jsem z ebay objednaný projektor a přišel mi dopis že mi to zabavili na celní správě .Nevíte jak si to domluvit aby mi to přišlo?Byl v tom projektor.Občas objednávám z ebayu ale toto se mi ještě nestalo.

  Další informace


 • chybová správa, jak spravit  Další informace


  Vzdálená správa routeru  Další informace


  Veřejná IP -přesměrování  Další informace


  Veřejna IP adresa  Další informace


  Verejna IP-Web-Adresa  Další informace


  Správa partition při instalaci XP  Další informace


  Správa disků nenačte USB flash disk  Další informace


  Promlém s veřejná síť  Další informace


  Pro síťaře - veřejná IP bez veřejné IP?  Další informace


  Pevná veřejná IP - jak nastavit routování?  Další informace


  NAS disk a vzdálená správa  Další informace


 • správa a údržba chodníků a veřejných prostranství

  zajímalo by mne,který zákon upravuje od letošního roku odpovědnost obcí za udržování chodníků,veřejných prostranství v zimě a jejich nutnost pojištění ze strany obce

  Další informace


  Veřejná zeleń na soukromém pozemku

  Před třemi roky jsem dostala od rodičů stavební pozemek, který jsem se nyní rozhodla zaplotit. Počítala jsem zatím se zahradou a výběhem pro psy. Dle změněného uzemního plánu má však být na třetině pozemku veřejná zeleň, takže mi tam plot nepovolili. Nevíte prosím někdo, kde najít definici a pravidla pro pojem veřejná zeleń? Zda zbytek pozemku mohu například zaplotit hustě nasázenými keři a stromy? Nebo pozemek musí být přístupný cizím lidem? Překvapilo mě, že si architekt může kreslit svoje plány přes cizí pozemky. Moc děkuji za odpovědi.

  Další informace


  Křivé obvinění + veřejná urážka

  Dobrý den, měl bych velice závažný dotaz. Mému dlouhodobému kamarádovy se stala taková věc, že v místě jeho bydliště někdo rozvěsil plakáty s nabídkou GAY sexuálních služeb s jeho jménem,fotkou,telefonem a byli tam i útržky s telefonem, dále o něm někdo sprejoval v místě bydliště že je gay a takové ty blbosti, nahlásil věc na PČR, ale píši to z toho důvodu, že mě uvedl jakožto toho co to vše dělal + mého kamaráda. + Sprajerství je trestný čin (2roky) Je to od něj rána do zad. Nic takového jsem nedělal, byl jsem na výslechu u policistů a tam mi sdělili za co jsem žalován . Žádnou ze jmenovaných věcí jsem nedělal ani já ani kamarád, a to se ještě mstil tím způsobem že pomlouval, chlubil se že nás udal atp. Chtěl bych se zeptat jestli se dá nějak bojovat proti takovémuto zesměšnění před pro mě celkem podstatnými známými. Poraďte prosím na koho,kdy a kam bych se měl obrátit, když se dál nechci nechat bezdůvodně urážet, nemám ani čas chodit na výslechy na které jsem zván kvůli jeho křivému obvinění. DěkujiDoplňuji:Popřípadě jak a na koho se obrátit kdybych chtěl podat na dotyčného žalobu. Jak to probíhá atp. Předem děkuji za odpovědi.

  Další informace


 • Veřejná omluva.  Další informace


  Jak na server - Minecraft veřejná IP  Další informace