• Co to je vlastně advent? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co to je vlastně advent?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co to je vlastně advent?

 • Co se vlastně stalo s KLDR?  Další informace


  Co mu vlastně dáme, když mu dáme za uši?  Další informace


  Co je vlastně kámen svárovský?  Další informace


  Chtěla bych se zeptat, co vlastně vůbec znamená to PF  Další informace


  Ahoj, rád bych se zeptal čím vlastně začíná vztah?  Další informace


 • Co vlastně člověk potřebuje aby se cítil štastný?

  Dobrý večer. Co vlastně člověk chce? Toužíme cestovat, mít auto, hmotné věci, když jsme nemocní, přejeme si uzdravení, když jsme nezaměstnaní, tak si přejeme získat práci. Všechny tyto věci si ale přejeme v těžkých chvílích a když danou věc získáme,jsme často zklamání nebo překvapeni, protože jsme si mylně domnívali, že se budeme cítit lépe a bereme všechno jako samozřejmost. Když něco nemáme, strašně po tom toužíme, ale když to získáme, připadá nám daná věc po určité době jako všední. Žádnou hmotnou věc si člověk nemůže vzít s sebou. Ale co vlastně člověk chce? Co má trvalou hodnotu?

  Další informace


  Co vlastně znamená: Dávejte císaři, co je císařovo, a co je božího, dávejte Bohu.?

  Nedávno dávali opět nějaký film o Ježíši Kristu. JK přichází do Jeruzaléma, má řadu stoupenců, dělá zázraky a kněží se ho snaží obvinit a zatknout. Zde je právě jedna věc která mne zaujala. Jeden člověk se ptá Ježíše, zda se mají platit daně Římu. Jeden z učedníků pošeptal Ježíši, že hledají záminku, aby ho obvinili. Ježíš vzal minci podíval se na ni a zeptal se, čí je to obraz. Jeden mu odpověděl: Císaře. A Ježíš řekl: Dávejte císaři, co je císařovo, a co je božího, dávejte Bohu. Co znamená ta odpověď? Děkuji.

  Další informace


  Co měl vlastně Adolf Hitler proti židům ??

  Proč zrovna židé - když měl sám z části židovské předky ??

  Další informace


  Co je to vlastně Osvícení?

  Osvícení - od slovesa osvítit1. osvětlení, ozáření - o. oken2. způsobení, aby někdo poochopil, uvědomil si něco - osvítila ho spásná myšlenka.3. expresívně - osvícení duchem svatým - dostat nápad.SSČ

  Další informace


  Co je to vlastně DRŽKOVÁNÍ?

  Již několik let si lámu hlavu, co je vlastně to držkování . Nedržkuj, přestaň držkovat atd. slyším od mamky skoro pokaždé, když mi něco řekne nebo mě o něco požádá a jí na to nějak odpovím. Ne že bych začla, že to dělat nebudu, proč a kdejaké argumenty že to tak není. To bych si u ní nedovolila. Natož nějak změnit intonaci hlasu. Jde o normální odpověď - Že to teď dělám, vysvětlit, proč jsem jak udělala nebo spíš neudělala nebo jen vyjádřit vlastní názor.Pro mě to vždy bylo, když bych nějakým způsobem hrubě opověděla s takovým tím tónem co se ptáš . Ale stále víc si nejsim jistá, zda to slovo neznamená něco úplně jiného.Dík za vaše názory a zkušenosti.Doplňuji:To mě taky napadlo, ale zas neboď drzá používá u protiargumentů, ne když JSEM drzá. Tady to je v případě, že pouze řeknu neutrální názor, který to nevyvrací. Třeba proč jsem neuklidila pokojí. Tak jí to začnu vysvětlovat a odbyde mě. Nebo se začnu obhajovat a sotva začnu tak zas držkuji. Tak fakt nevím.

  Další informace


  Buddhisté, kdo to vlastně je?

  Ahojík,mohl by mě tu nekdo schopný ... a trochu inteligetní člověk, popsat kdo a co jsou vlastně zač tihle lidé a co to vyzvají, a pár jejich risů a vco vlastně věří resp. jednoduše popsat kdo to vlastně je :-)A kolik je procenta čechů věří vtohle.... + jaká je situace v EvropěDíky mocDentista

  Další informace


 • Co vlastně znamená slovo YouTUBE ?

  Jak se to dá přeložit - či vůbec chápat?

  Další informace


  Co je vlastně legální či nelegální ?

  Pokud z písničky kterou si zkopíruji z CD do PC udělám vyzváněcí melodii do mobilu tak že ji ořežu či vyřežu je to nelegální a měl bych zaplatit autorská práva ? Mimochodem většina mobilů podporují mp3 což jsou data a nikoli hudba. Píše se že hudba je chráněna autorským právem ale mp3 ?

  Další informace


 • Co je vlastně protiprávní jednání?

  Na jedné stránce psali, že je to chování, které se vymyká kontrole( jak praví zkon), ale mě se to nezdá myslím si že je to nejenom chování, ale i činny,jednání atd. jak to tedy je?

  Další informace


  Co je to vlastně stav legislativní nouze? Definujte.

  Kdy a za jakých okolností a kým může být vyhlášen stav legislativní nouze?

  Další informace


 • Co je to vlastně kytka nebo kytice? Rostliny, co maj květ?

  Ten má Monstera taky, ale nikdo svojí manželce nepřinese květ Monstery. Nebo to jsou jenom určitý druhy rostlin, který se dávaj jako dárek?

  Další informace


 • Co to je lobista a co vlastně dělá?

  politika

  Další informace


 • Co vlastně způsobí to, že lidé získají nemoc pica a pojídají různé látky např. hlínu, knoflíky, mýdlo, křídu, lepidlo?

  Přece je to nikdo neučí jíst a pít takové věci, takže v čem to vězí?To třeba dostali chuť na čokoládu a nemohli jí najít doma, tak snědli hlínu z květináče a tak to začalo?

  Další informace


  Co se vlastně děje v mozku, když spíme?

  Má mozek i nějaký odpočinek? A nesuďte mě hned, že jsem hloupá jako na jiných stránkách, prosím.

  Další informace


  Co je vlastně bio?

  Tak nějak nekonkrétně vím,co znamená bio,ale kdyz dám jako příklad jablko,tak si rikam,ze jedine,co na jablku muze byt bio , je to,ze neni chemicky postrikovano.Takze teoreticky jablka od nasi babicky ze zahrady jsou bio.Chapu to dobre?

  Další informace