• Co to je vodotisk na fotografii a jak se do té fotografie přidá ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co to je vodotisk na fotografii a jak se do té fotografie přidá ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co to je vodotisk na fotografii a jak se do té fotografie přidá ?

 • MyHeritage, proč se ukládá tolik fotografií  Další informace


  Dáváte do životopisu fotografii?  Další informace


 • Kolik fotografií potřebuji k vyřízení ŘP?  Další informace


 • Jak vytvořit fotografii nebo video přijíždějícího vlaku?  Další informace


 • Jak se jmenoval kreslený seriál o rodině, která sjíždí řeku a vodním vírem se ocitne v pravěku a přidá se k pračlověkům?

  a href"http://www.youtube.com/watch?v2ZdjtIWw-ns" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a SMOLÍKOVI?

  Další informace


 • Kdo sem přidá jednoduchý recept na cukroví?

  V míse smíchám -3vejce,15dkg hery ,30dkg cukru,1 prášek do pečiva,1/4 l mléka a 50dkg hladké mouky . Naliji do pekáče vyloženého peč. papírem a upeču . Druhý den rozkrájím na kostičky . Udělám si polevu řídkou z 1 1/2 kostky ztuž. tuku , 1/2 bal kakaa a 7 lžic rumu .Kostky v tom máčíme a obalujeme v kokosu smíchaným s moučkovým cukrem /ten nemusí být/ -je toho hromada a vynikající.

  Další informace


 • Jak to, že z filmů nebo fotografií dokážeme poznat dobu, kdy daná osoba žila?

  Otázku bych měl asi upřesnit. Když si budete prohlížet fotografie současné 20 leté dívky a její matky, v době kdy měla také 20 let a případně i babičky, rovněž 20 leté, tak bez ohledu na oblečení, účes, mnozí poznají, kdy kdo žil. Nebo ve filmech, pokud má film dobrou kvalitu,případně se nově upraví, je zřejmé, zda ten film vznikl třeba ve třicátých letech nebo v osmdesátých letech, nebo minulý rok. A sleduji pouze herce,a ne například obraz státníka, hudbu nebo poitnu, které mi mohou mnohé napovědět. A nemusím být znalcem módy, účesů atd.Stejné je to i podle namalovaného portrétu.

  Další informace


 • Program na upravovanie obrázkov/fotografií  Další informace


  Jaký zvolit program na úpravu fotografií?

  Ahoj :-),ráda bych si ke svám fotografiím foceným ve formátu 16:9 nějak přidala rámeček, který vytvoří černé pruhy nahoře a dole, a tím to jakoby zarovná do čtverce... V malování se mi to dělat nechce, už kvůli kvalitě fotografií.Doporučíte mi někdo jednoduchý program na úpravu fotografií? Nebudu nikomu umazávat celulitidu, spíš budu jen dodělávat tyto rámečky, možná bych si pohrála s barvami, aby fotky měly třeba nádech do zelena atd...Děkuji za odpovědi

  Další informace


  Jaký software mám použít na organizování fotografií a obrázků?

  Nejlépe mi vyhovala Picasa od Google tříděním podle známých obličejů i alb, ale vadila mi nemožnost fyzicky smazat fotografii.Doplňuji:Ocenil bych i funkci základní úpravy a automatické vyhledávání duplicitních snímků.

  Další informace


  Jak upravit fotku podobně jak tahle fotografie ?

  Dobrý den hrozně se mi líbí tahle fotografie (ta hned ze začátku) a href"https://www.youtube.com/watch?vN2V9v7tvyKg" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a z hlediska její úpravy... když se podíváte pozorně tak je na levé straně WARM filter a na pravé COLD + je to lehce rozostřeno, nevíte v jakém programu se to dá udělat nebo název filteru ? chtěl bych kamarádce upravit fotku na stejný způsob, děkuji.

  Další informace


  Jak uložit fotografii v Zoner Photo studio, aby bylo průhledné pozadí?

  Ahoj,Mám fotku a zní jsem pomocí lasa v Zoner Photo Studiu odstranil pozadí, aby na fotce byla jen postava teď potřebuji uložit obrázek s průhledným pozadím. Četl jsem na internetu, že jestli chci mít průhledné pozadí, tak musím fotku uložit v png nebo gif. Tak jsem dal možnost uložit obrázek v png a zatrhl jsem ponechat průhlednost. Obrázek se uloží. V Zoneru na kartě editor vidím obrázek s průhledným pozadím, ale když dám prohlížeč Zoner, tak má obrázek bílé pozadí. A když obrázek otevřu v Neru Cover Designer, tak je pozadí taky bílé.Potřebuji, aby měl obrázek průhledné pozadí. Nedělám něco špatně?Můžete mi poradit, jak uložit fotku s průhledný pozadím?Děkuji.

  Další informace


  Hledám program, který stejně jako Zoner Photo Studio dokáže u fotografií pracovat s klíčovými slovy.

  Hledám software, který dokáže přidávat do exifu fotografií klíčová slova a pracovat s nimi minimálně tak dobře, jak to umí Zoner. Uvítal bych ještě propracovanější práci z klíčovými slovy. Děkuji.

  Další informace


  Hledám program pro prezentace fotografií  Další informace


  Coppermine gallery - zvětšení fotografií  Další informace


 • Jak se jmenuje rostlina na fotografii?

  Na zahradě se mi začala vyskytovat tato rostlina, kterou jsem ještě nikdy v okolí neviděl. Dokážete ji identifikovat? a href"https://ibb.co/hGpPqT" rel"nofollow" https://ibb.co/ hellip /a

  Další informace


 • Udělal jsem fotografii válce, potřeboval bych přepočítat fotografii na plochu.

  Doplňuji:vyfotil jsem válec a potřebuji ho přepočítat na plochu.

  Další informace


 • Kde bych mohl najít fotografii vlakové soupravy Řídicího vozu 961 Bfhpvee295 se jménem Romana?

  a href"http://up .wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/63/brno%2c_kr%c3%a1lovo_pole%2c_%c5%beelezni%c4%8dn%c3%ad_stanice%2c_v%c5%afz_80-30_002_%2802%29.jpg/800px-brno%2c_kr%c3%a1lovo_pole%2c_%c5%beelezni%c4%8dn%c3%ad_stanice%2c_v%c5%afz_80-30_002_%2802%29.jpg" rel"nofollow" http://up .wikimedia.org/ hellip /a

  Další informace


  Je nějaký lehký program (nejlépe v češtině), kde bych nahrála fotografii a mohla jí převést do černobílé?

  Aby šla převést např. jen do 6 odstínů šedé, (od světlé po tmavou) a já bych na ní pak po vytištění mohla dál pracovat?? Díky

  Další informace


  Jak podepsat více fotografií najednou v photoshopu?

  Potřebovala bych poradit, jak podepíši více fotografií v photoshopu najednou, aniž bych musela fotografii jednu po druhé otevírat? Poradí mi někdo prosím? :)

  Další informace