• Co to je vyučovací povinnost? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co to je vyučovací povinnost?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co to je vyučovací povinnost?

 • Proč nemají zaměstnavatelé povinnost pracovní pohovory natáčet na video a posílat na Úřad práce ke kontrole ?  Další informace


  Je to moje povinnost ?  Další informace


 • Koupil jsem dceri boty, ale byly ji velky. Mam pravo vratit ty boty prodejci? A co na to prodejce?  Další informace


  Existuje nějaká výjimka u provozu na pozemních komunikacích, kde neplati povinnost být připoutaný při couvání vozidla?  Další informace


 • Povinnost zřídit parkovací stání  Další informace


  Povinnost opravit plot  Další informace


  Povinnost odstranit zavady zjistene v revizi  Další informace


  Povinnost majitele domu zajistit svoz TKO  Další informace


  Povinnost hodin na společné prostory  Další informace


 • Proč se v některých státech vyžaduje vízová povinnost a v jiných je možný bezvízový styk?  Další informace


 • Dobrý den,pokud si objednám zboží do kamenné prodejny a nepadne mi,mám povinnost ho i tak zakoupit?

  Jedná se sortiment,který nemohu vyzkoušet na kamenné prodejně,chci si o objednat na vyzkoušení nezávazně a prodavačkou mi bylo řečeno, že pokud mi nepadne i tak ho musím odebrat. Je to pravda?

  Další informace


 • Poplatky za popelnice.Má povinnost platit poplatky i člověk s trvalým bydlištěm na Obvodním úřadě ?

  Zajímá mě, jestli může při neplacení vzniknout vymahatelný dluh.

  Další informace


  Platí v ČR povinnost při řízení vozidla u sebe mít (krom ŘP) konkrétně OP? Nebo stačí jiný platný průkaz totožnosti?

  Samozřejmě je otázka o češích, ne cizincích! Předložte řidičský a občanský průkaz/oprávnění . Toť obvyklá věta policejního či celního orgánu. Ale co když na tento povel předložím řidíčák s pasem nebo zbrojním průkazem?Přece důvod absence dokladu může být třeba ten, že nemám trvalý pobyt a tudíž NEMOHU vlastnit občanku! Přesto ASI zůstávám občanem, ale...Mohu jako takový pak s patřičným řidičským oprávněním řídit vozidlo?....................Ještě než bude má otázka OPĚT považována za nelogickou, na vysvětlenou zde v závěru vkládám citaci části zákona 133/2000 Sb. o evidenci obyvatel, konkrétně § 10, odst. 12: Občan v případě, že se rozhodl ukončit trvalý pobyt na území České republiky, sdělí tuto skutečnost písemně ohlašovně podle místa trvalého pobytu. TO JE VŠECHNO! Takže stačí načmárat na kus papíru větu typu- Ve smyslu § 10 odst. 12 zákona 133/2000 sb. o evidenci obyvatel v platném znění vám tímto oznamuji své rozhodnutí ukončit trvalý pobyt na území České republiky , a jsme BEZ OBČANKY!(Dále platí otázky z mé otázky) Dík )

  Další informace


  Platí povinnost vyvložkování komína pro karmu v bytě i bez její výměny? Děkuji za odpověď

  Jedná se o bytový objekt 40let starý, komínový průduch je vyvložkován asbestocement.rourou a karma nebude v současnosti vyměněna

  Další informace


  Má Policie ČR povinnost doručovat do datové schránky?

  Zdravím, potřebuji prosím poradit ohledně policie Čr a datových schránek. Protože věčně pracovně někde jezdím a nejsem skoro doma, tak jsem si kdysi založil datovou schránku. Nedávno jsem byl u výslechu na policii a čekám od nich psaní. Ač jsem podle mě nemusel, upozornil jsem je, že mám datovou schránku a chci doručovat do ní. Jenže dnes mi známá z pošty volala, že tam od nich mám dopis do vlastních rukou. Policie Čr je snad orgán veřejné moci a ten má povinnost si ověřovat zda dotyčná osoba má datovou schránku a pokud to dovoluje povaha dokumentu atd, tak musí doručovat tam. Pokud se nemýlím, tak pčr tím porušila svou povinnost a tím, že mi dopis pošlou poštou (po 10ti dnech pošta musí dopis vrátit, pčr uplatní fikci doručení...) a ne do datovky, mi mohou celkem zkomplikovat život. Nechci jim volat a psát a upozorňovat je na JEJICH povinnosti, když to jsou hlavně oni, kdo musí jednat v souladu se zákonem. Mohu podat na ně třeba stížnost a nějak s jejich nadřízeným žádat nápravu? Toto nejmenované oddělení je totiž v kraji známé svou neschopností a neodborností...Díky za radyMá policie čr povinnost doručovat do datové schránky?

  Další informace


  Když policista,vidí přestupek či trestný čin,má povinnost se jej pokusit vyřešit v klidu po dobrém nebo rovnou tvrdě?

  přiměřeně a podle zákona

  Další informace


 • Vzal jsem si ženu s dítětem.Jakou mám vyživovací povinnost,když dítě není mé vlastní?

  vyživovací povinnost má biologický otec dítěte. Vy ji nemáte. Ale v rámci morálky :) když jste si ženu vzal, vzal jste si ji i s děckem. Ale není to vaše povinnost.

  Další informace


 • Má soused morální povinnost naší rodině přispět na vysušení sklepa, když vytopení jeho sklepa nám způsobilo škody?

  Sousedovi praskla trubka pod sklepem, což způsobilo jeho vytopení. Pan C. však měl možnost podstoupit opravu trubek zdarma, když se hromadně opravovali trubky v naší ulici, a tudíž věděl, že už jsou staré a opotřebované, ale spoléhal na to, že k jejich prasknutí nedojde.Bohužel soused nedostal pojistné plnění, a tak mi přišlo nemorální žádat po něm peníze. Pokud by dostal pojistku například 50.000 Kč, tak bych ho požádal alespoň o 10 až 15 % z dané pojistky, protože vytopení jeho sklepa způsobila částečné vytopení i našeho sklepa.Podtrženo, sečteno. Bylo mi trapné po něm chtít částečnou náhradu, protože nedostal pojistku. Pokud by ji ale dostal, bylo by férové, kdyby pan C. dal část z pojistky na vysušení našeho sklepa, když vytopení jeho sklepa způsobilo škody na našem sklepě?

  Další informace


 • Kteří cizinci nemají povinnost platit zdravotní pojištění?

  a kolik takového cizince zhruba stojí když si zavolá záchranku, jde na CT a stráví 2 dny v nemocnici na lůžku v průměrné lékařské péči, nebo kolik ho stojí nějaká průměrná operace?

  Další informace


  Byl tu dotaz na zahr.krb-grill na kraji pozemku. Když splním ohlaš.povinnost, ale soused ho nechce, mohou mi ho zakázat?

  Zatím jsme se sousedů neptali, ale ani se ptát nechceme, protože s ním stejně nebudou souhlasit. Ostatně jako s většinou věcí (přitom my jsme NIKDY neměli u nich s ničím problém...).Dělí nás 2,5m vysoká zeď a my budeme chtít altánek s krbem-grillem právě na té 2.straně než ho mají oni...Dojde-li ke sporu, může nám to úřad zakázat?

  Další informace