• Co vy,a včerejší zázrak ve fotbale?! - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co vy,a včerejší zázrak ve fotbale?!. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co vy,a včerejší zázrak ve fotbale?!

 • Zázrak-Obývací stěna jen za 5.670,-Kč  Další informace


  Vcerejsi rybolov ! :-) Pro ty z vas , kteri reagovali , nebo cetli , ze smim se synem na ryby :  Další informace


  Pamatujete na včerejší otázku, jak to může být pro děti? Koukněte na tohle video, kam až to došlo. Co myslíte teď?  Další informace


  Jak jste zvládli včerejší Mezinárodní den bez počítačů - Shutdown day?  Další informace


  Film o fotbale ( Santiago )  Další informace


 • Stal se vám, nebo zažili jste někdy nějaký zázrak?

  Doplňuji:Zázrak je v náboženstvích označení mimořádného jevu či události, která není vysvětlitelný známými přírodními zákony a považuje se za projev zásahu nadpřirozených sil (např. Boha, bohů, svatých či proroků).Mě se občas stanou. Ten, na který si nejvíc pamatuju se mi stal asi před rokem. Jednou ku večeru kolem půl sedmé jsem se jel projet do města. Dostal jsem trochu hlad, tak jsem zaparkoval auto venku na parkovišti před obchoďák a šel jsem si koupit hamburger do nedalekého občerstvení. Zdržel jsem se tam dobrou půl hodinu a když jsem se vrtátil k autu a chtěl jsem odjet tak jsem s hrůzou zjistil že na výjezdu je zamčená závora. Nikdy jsem si nevšiml že parkoviště je otevřeno jen do 19.00 a potom se otevírá až ráno v šest. Začal jsem zmatkovat protože jsem nevěděl jak se od tamtud mám dostat a nikdo mi nevěděl pomoct. Všude bylo mrtvo a všechno pozavírané. Nechtělo se mi domů autobusem tak sem si řekl že tam v tom autě přespím. Asi hodinu jsem se tam proklínal a pak jsem uviděl tři ženy jak stojí u auta a něco řeší. Taky nemohly vyjet s autem. Šel jsem jim říct že je to marné. Najednou ta jedna řekla, co kdyby jsme projeli mezi těmi tyčemi které trčí ze země v tom chodníku. Říkal jsem si, že tam se auto nemůže vlézt, ale ony to šly stejně udělat. Jedna řídila a ostatní dvě se dívaly z obou stran jestli se auto neškrábe o ty tyče. Pomaličku tím projelo auto tak tak. Samozřejmě, že to samé jsme udělali s mým autem. Byly takové zvláštní jako by věděli co mají dělat a skoro

  Další informace


 • Sledujete MS ve fotbale? Komu fandíte?

  dobrému fotbalu,Sleduji skoro všechny zápasy,ale svojí kvalitou mne dost zklamali,vyjímkou byl večerní zápas Kamerun-Dánsko,na to se dalo konečně koukat.Jinak jsem moc zvědavý na dnešní zápas po obědě Slovensko-Paraguay.

  Další informace


  Proč jsou povolené rvačky na hokeji mezi hráči, a jinde ne jako na fotbale?

  Proč to není povolené všude?

  Další informace


  Proč je ve fotbale před velkým vápnem půlkruh?

  Má to nějaký význam?Doplňuji:Braník: Chlapče, ty jsi úplně mimo mísu. Já se neptal na to jak se lajnuje a na rozměry ale k čemu SLOUŽÍ onen půlkruh!

  Další informace


  Od kolika let můžu hrát okresní přebor ve fotbale za muže?

  Mám dojem že od šestnácti, pokavaď máš již v tomto věku na to výkonost.

  Další informace


  Může mi někdo vysvětlit co to je ofsajd ve fotbale?

  Ofsaj nastává pokud se hráč v ofsajdové pozici zapojí do hry ve chvíli, kdy se jeden z jeho spoluhráčů dotkne míče. Ofsajdová pozice je okamžik, kdy je hráč na soupeřově polovině, blíže soupeřově brance než míč i než předposlední hráč soupeře.Doplňuji:marci1 gt nemáš pravdu. Hráč v kopané se může zdržovat v okolí soupeřovy branky a čekat na přihrávku jak je mu libo. To není ofsajd, ale ofsajdová pozice, (dříve též mrtvý ofsajd). Ofsajd nastane, pokud se v takové pozici hráč zapojí do hry.

  Další informace


  Kterou zemi tipujete, že vyhraje ME ve fotbale 2016?

  Prototyp!Vyhraje ten nejlepší, ale přál bych to našim klukům, potažmo naší republice!

  Další informace


  Kdy je MS ve fotbale?? (nevím jestli to píšu dobře :D )

  A kdy v hokeji, a jestli víte i kde..Kolik se asi pohybují lístky??Mám toto jako dárek bratrům, proto i ta olympiáda v minulé otázce..

  Další informace


  Kde najdu výsledky z kvalifikace ve fotbale na LOH 2016 ?

  já nikde nic nenašel :- ((

  Další informace


  Jak se jmenovali zakázané trubky na MS ve fotbale v Jiho Africké republice

  Vuvuzely.

  Další informace


  Fandové ME ve fotbale, kterého soupeře si nepřejete ve skupině?

  Dnes se bude losovat a tajně doufám, že nedostaneme Němce, i když....´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´ Takže víte, koho máme ve skupině! I na ty kluky osmanský budeme mít!Jsem spokojen!

  Další informace


  Existujou ve fotbale taky antifankluby?

  Jako jsou fankluby, který maj svý oblíbený týmy a těm fanděj, tak něco opačného charakteru, seskupení lidí který fanděj tomu aby třeba Sparta prohrála, a pokaždý když se tak stane, tak to slavěj jako vítězství?

  Další informace


  Co kdyby se těsně po skončení finále mistrovství světa ve fotbale zjistilo že všichni rozhodčí byly podplacený?

  Kdyby se ze záznamu zjistilo že úmyslně pískali ofsajdy tam kde nebyly a vylučovali hráče za obyčejný fauly a tím zásadně změnili průběh zápasu a výsledek hry, opakovalo by se utkání?

  Další informace


  Chybí vám na ME ve fotbale něco,jako byly....

  ... vuvuzely na MS ?!

  Další informace


 • Má někdo z vás zkušenosti s třtinovou melasou Černý zázrak?

  Pokud ano, jak ji používáte? Pociťujete její účinky? Chutná vám? Konzumujete ji pravidelně atd.?Doplňuji:Děkuji za odpovědi. Já jsem si ji koupila hned (asi před 10? lety), když se u nás objevila. Nemohla jsem ji ale jíst. Způsobovala mně problémy. Proto mě zajímalo, zda vám chutná.

  Další informace