• Co zkoumat mikroskopem? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co zkoumat mikroskopem?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Co zkoumat mikroskopem?

  • Je někde k nahlédnutí seznam onemocnění (krom rakoviny) které bude zkoumat* NHS?



    Další informace


  • Který ze zřízenců ve vlaku je oprávněn zkoumat, zda-li máte mezi nohama pindíka, nebo pipinku?



    Další informace


  • Co zkoumat mikroskopem?



    Další informace


  • Máte někdo zkušenosti s ovulačním mikroskopem LADY-Q?



    Další informace


  • Co je to za útvar pod mikroskopem?

    Dobrý večer, potřebovala bych poradit, co je na tomto obrázku, je to snímek z mikroskopu a byl mezi vajíčky parazitů, ale neřekla bych, že je to vajíčko, je to moc pravidelné a ani v atlase nic podobného není... Díky za radu :)Doplňuji: a href"https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/10799370_405817316238745_1125662419_n.jpg?ohb751c825defaa8623f97b26633081040 oe5457F520 __gda__1414991152_6fb1742f55e14dc5fa1bda13105bec11" rel"nofollow" https://fbcdn-sphotos-h-a.akam aihd.net/ hellip /a odkaz na obrázek

    Další informace


    Jde poznat krevní skupina z krve pod mikroskopem?

    zvětšení třeba 400x

    Další informace


    Lze funkční rakovina pěstovat a zkoumat i mimo živý organismus? Zhlediska možnosti výzkumu pro vědce.



    Další informace


    Dá se vidět atom pod mikroskopem?

    RNDr. Jiří Očadlík: S nedávným rozvojem elektronové mikroskopie se již dají zobrazit jednotlivé atomy. Komerční transmisní elektronový mikroskop Titan dosahuje rozlišovací schopnosti 0,07 nm a naše rekordní rozlišovací schopnost dosahuje 0,05nm. S takovými přístroji obsahují snímky již jasně rozlišitelné atomy a můžeme přesně určit, kde se atom nachází vůči okolním atomům.

    Další informace


    Jak rozpoznat pod mikroskopem vlas, jakého je původu? Chlup z čínského psa, vlas nebo synt. vlákno? /img vloženo níže

    a href"http://img15.rajce.idnes.cz/d1502/12/12110/12110335_42a35354dcf5e5b4a4e47d918eef1696/images/images.jpg?ver0" rel"nofollow" http://img15.rajce.idnes.cz/ hellip /a nahoře je neznámé vlákno a dole lidský vlas.

    Další informace


    Jak si obyčejní lidé a tehdejší věděcká elita mysleli, že vypadá spermie, než ji bylo možno vidět poprvé mikroskopem?

    Pre prevažnú väčšinu ľudí bolo jedno, ako to vyzerá, ale dôležité boli pre nich výsledky a následky ich použitia.Vedecká elita usudzovala, bádala, popierala, hádala sa o pravdepodobnom tvare, skupenstve a hlavne o pôvode duše a matériu (spermiu)nechávala bez povšimnutia.Presne v zmysle:O čom neviem a nepredpokladám, to ani nejestvuje.Pátrať možno len po javoch známych, alebo predpokladaných, za účelom ich objavenia, alebo popretia.

    Další informace