• Co znamená, když se řekne, že někdo má samaritánský komplex? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co znamená, když se řekne, že někdo má samaritánský komplex?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Co znamená, když se řekne, že někdo má samaritánský komplex?

  • Co to znamená, když se řekne pravým opakem dohromady?



    Další informace


  • Co znamená když ti někdo řekne you are sick ( třeba když řekne zpěvák publiku )

    jsi nemocný/slabý, podle toho jak je to použito

    Další informace


    Co přesně znamená, když se o písničce řekne akustická verze?

    To znamená,že se to hraje akusticky bez elektroniky.t.j.bez zesilovačů,mixažních pultů atd.

    Další informace


  • Kde má svůj původ termín oidipovský komplex?

    Co znamená?

    Další informace


    Měl Oidipus Oidipovský komplex?

    vysvětlivka: Oidipovský komplex syn nenávidí otce a miluje svou matkuOidipus sice zabil svého otce, ale nevěděl o tom. Také si vzal svoji matku, ale také o tom nevěděl. Tyto dva činy neudělal úmyslně, takže podle mě Oidipovský komplex nemá.Jak se na to díváte vy?

    Další informace


    Co si představíte, když vám někdo řekne větu do očí: Každá „sranda“ něco stojí?

    Děkuji.

    Další informace


    Můžete mi objasnit, co znamená Západ, když se to řekne v politickém kontextu?

    Jaké země patří tedy jako Západ ? Já si to googlím a nějak nemůžu najít to co potřebuji.(zdroj) WIKI - označení původem západoevropské kultury nejenom v Evropě, ale i mimo ni, všude tam, kde měla západoevropská civilizace rozhodující vliv.TO MI NESTAČÍ - NEROZUMÍM TOMUDále články na google:Pořád se mluví pomoc od Západu Ukrajina si zaslouží pomoc od Západu .Islamisté distribuovali potravinovou pomoc ze Západu .Klaus se diví Ukrajině: Spoléhá na pomoc Západu .Co znamená ten Západ ?

    Další informace


    Co je sféra nebo co znamená, když se řekne pohybovat se ve sféře čehosi?

    Sféra-oblast,okruh,obor působnosti.Např. sféra politických zájmů (oblast, okruh), sféra průmyslu (obor působnosti) atd.

    Další informace


    Jedná se o božský komplex, pokud se chce někdo chce stát nejlepším?

    Inspiroval jsem se otázkou, která zde padla nedávno.Mám na mysli člověka, který není arogantní, ani povýšenecký nebo manipulativní, ale myslím člověka, který se chce neustále zdokonalovat, tzv. dělá maximum proto, aby byl nejlepší. Nedělá to však na úkor jiných.

    Další informace


    co to znamená když někdo nekomu řekne že je jouda?

    Podle Slovníku nespisovné češtiny se slovo „jouda“ používá pro označení hlupáka, důvěřivého a naivního člověka (jako synonymum uvádí slovník slovo „trouba“). , Je to ale slovo nespisovné a hanlivé.

    Další informace