• Co znamená sen o polibku s jinou dívkou? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Co znamená sen o polibku s jinou dívkou?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Co znamená sen o polibku s jinou dívkou?

 • Můžete popsat nějaký svůj zajímavý sen?  Další informace


  Jak si nastavit sen?  Další informace


  Jak mám najít svůj sen?  Další informace


  Chtělo by se vám popsat nějaký svůj zajímavý sen...? Díky..  Další informace


 • Přihláška do pořadu jak se staví sen nejde otevřít, co mám dělat?  Další informace


  Jak se stavi sen - je to zdarma?  Další informace


 • Jaký je rozdíl mezi hodnou dívkou a mrchou?

  Doplňuji:v čem se konkrétně liší?

  Další informace


 • Jaký by měl být nejdražší sen?

  Sny se nenaplnila

  Další informace


  Jak jsou na tom Češi s líbáním ? Dnes je světový den polibku.

  U jižních národů je to běžný zvyk ( Itálie, Španělsko, Francie ).Většinou se políbí 2x, Švýcaři se líbají dokonce 3x a Poláci políbí ženě hřbet ruky. Chvíli mi to trvalo, než jsem si u Poláků na tento polibek zvykla.V arabském světě se běžně líbají dva muži. Češi praktikují údajně líbání v 61%, 57% na tvář,7% na ústa a 1% na hřbet ruky.

  Další informace


 • film český sen s titulky  Další informace


 • Vztah se 14 ti letou dívkou

  Zdravím,zajímalo by mě jak to je když chodí 18ti letej kluk se 14letou holkou. Jakej mu hrozí trestní postih? Samozřejmě mám na mysli čistě jen vztah,bez sexu!.

  Další informace


 • Je sen nějaký..předvovídající?

  Když jsem byla malá tak se mi nesutále zdály sny o tornádech, hurikánech atd.. zdáli se mi asi do 7 let.. teď je mi 13 a těch 6 let se mi vůbec (možná tak 2x se mi zdálo) nezdálo ö těch hurikánech... nedávno něco mezi 19. až 28. října se mi jednu noc zdálo že prostě tady v - kde bydlím bylo tornádo které šlo po světlu. Takže kde bylo rozsvíceno, tam to tornádo prostě cestovalo :D ..myslíte že to bylo nějaké znamení že teď bude New York napaden hurikánem? o tom hurikáno v Americe jsem se dozvěděla až včera či předvčerejšemDoplňuji:děkuju všem! teda druhýmu a třetímu komentáři. K tomu prvnímu, ee to má být vtip?!

  Další informace


 • kdybyste chtěli s dívkou co vás zaujala opravdu chodit přinesli byste jí na prvním rande růži ?

  kdysi ano, po zkušenostech už radši ne. Polovina dnešních holek na to totiž nezabírá (lépe zabírají na vejtahovský kecy) a druhá polovina se toho lekne, protože jim to přijde moc .

  Další informace


 • Jaký byl váš nejkrásnější sen?

  Opak noční můry.

  Další informace


  Jak vyvolat sen ve snu?

  Částo mám sen ve snu nebo hodně snu ve snu a díky tomu si víc odpočinu, chtěl bych to mít ale hlavně když jdu do práce protože to odpočinek potřebuji nejvíce, jak se dá sen ve snu vyvolat abych ho okamžitě nezačal ovládat?

  Další informace


 • Jaký jste měli dneska nový sen?

  Jáký jste měli v noci sen

  Další informace


  Jaký je váš životní sen?

  Jaký je váš životní sen?Po čem toužite ze všeho nejvíc?Např.Být zpěvák(čka) atd.Muže být splnitelné i nesplnitelné.A myslíte.že se vám někdy vyplní

  Další informace


  Jak udržet sen?

  Stalo se Vám někdy, že jste si ve snu uvědomili, že sníte? Mně párkrát ano, ale pak nastal problém - došlo k probuzení. Je nějaká šance ten sen si udržet a být ve snu s vědomím, že sníte?

  Další informace


 • existuje žen šen spektrum i jako sirup?

  a href"http://www.klasterofficina.cz/bylinnesirupy.php" rel"nofollow" http://www.klasterofficina.cz/ hellip /a

  Další informace


  Sen, noční mura, spankova paraliza, stalo se Vam někdy ?

  Dnes jsem sel dříve ze školy, protoze me opravdu hodně bolela záda ( jsem 2 roky po zlomení páteře ).. mamka mi dala sinalud, nebo jak se to jmenuje- lék na uvolnění svalů. No tak jsem si lehl a odpočíval, ale nejednou se mi začal zdát sen, sen ve kterém jsem ležel ve sve posteli. Všechno se ale zdálo byt jiné.! Jako bych se vtahl do jiné dimenze. zdálo se mi, jakoby na zdi byly siluety nějakých trpaslíků a slyšel jsem hlasy, a pokaždé co jsem je poslechl, jsem měl jakoby mnohem lepší pocit- skoro jako, když má člověk orgasmus. Ale pak jsem se chtěl probudit a nešlo to. Najednou jsem se probudil a plazil se po zemi do obýváku. když tu jsem se zas objevil ve sve posteli, na te zdi bylo čim dal více tech trpaslíků a Já se snažil zavřít o či, abych je neviděl, ale ten hlas mi je furt otvíral, bylo to hrozny. najednou jsem se zase probudil a nemohl vztat, tak jsem jen křičel o pomoc, všude sama tma,ten hlas me proste nechtěl nechat vzbudit. Pak jsem se probudil v nějakém domove důchodců a v me postely byly rozhazene hračky- zase ty trpaslici na me koukali. ( je to ještě delší, nechci vás tu nudit ) no a najednou jsem se doopravdy probudil a vse bylo v pořádku, tak si jen říkam co to sakra je a co to znamena?

  Další informace