• console2 - jak otevřít soubory s příponouz.bzb - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: console2 - jak otevřít soubory s příponouz.bzb. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - console2 - jak otevřít soubory s příponouz.bzb

 • Jak otevřít zámek bez klíčů prosím u škody felicie?  Další informace


  Jak fungují dveře v linkovém autobusu? Jak je možné, že jdou otevřít i po vypnutí motoru?  Další informace


 • Jak otevrit viko k napousteci nadrzi WC  Další informace


 • Poradíte jak otevřít láhev s vínem?

  Před chvílí jsem chtěl otevřít láhev s vínem, ale vývrtka se z toho umělohmotného špuntu jen vytáhla a když ji tam znovu našroubuji, tak zátka drží v lahvi a tahám ven jen vývrtku :(Hrdlo se mi nechce sekat a zátku dovnitř strkat taky nechci.Máte nějaký jiný nápad?

  Další informace


 • jak otevřít soubor s koncovkou *TOP  Další informace


  jak otevrit soubor v pdf formatu

  prosim pomozte my jakim spusobem mam otevrit soubor v pdf formatu dostal jsem v tom souboru formulare na viplneny ktere mam nahrat na cd ali mi ne ide to otevrit

  Další informace


  jak otevrit porty  Další informace


  Zoner photo studio 15 - jak otevřít záložní soubory?  Další informace


  V čem otevřít soubory .ELM  Další informace


  V jakém programu otevřít soubory s koncovkou WPD,TIF?Děkuji

  Dovolím si tvrdit, že soubory s příponou .TIFF můžete otevřít téměř v jakémkoliv grafickém editoru např: PhotoFiltre. Jedná se o grafický neztrátový formát.Co se týče přípony .WPD našel jsem, že by se měl dát otevřít v např: Corel Word Perfect možná by to šlo i ve Wordu.Mělo by se jednat podle toho, co jsem našel o textový formát. a href"http://tereza.fjfi.cvut.czipermail/fanda/2005-June/017685.html" rel"nofollow" http://tereza.fjfi.cvut.cz/ hellip /a

  Další informace


  Nejde mi otevřit disk D jak v: tento pocitac tak ani na plose kde mam zastupce  Další informace


  Které přípony jsou pro zvukové soubory a které pro filmové soubory?

  Stahuji si soubory - zvukové i filmové a chtěl bych si je přehrát, proto potřebuji stáhnout vhodný přehrávač. Poteboval bych ale vědět, které soubory, respektive kterou mají příponu a tím pádem vhodný přehrávače, který doporučujete. Zatím jsem zjistil, že některé soubory se mi přehrávají a některé ne. Zná někdo odkaz, kde bych měl přehled o všech typech souborů? Děkuji.

  Další informace


  Jak otevřít soubor z koncovkou iso  Další informace


  Jak otevřít galerii obrázků ve Firefoxu?

  Na centrum.cz se nabízí galerie obrázků unikátního zásobníku plynu u Příbrami. Po kliknutí na červený obdelníček GALERIE:19 se otevře nová stránka s černým obdelníkem ve spodní části s odkazem sdílet. Ani opakovaným kliknutím na tlačítko se galerie neotevře. Prosím o radu co musím udělat abych Galerii otevřel.Děkuji kefud.Doplňuji:Díky za snahu, bohužel stránka s Galerii už není k dosažení.kefud.

  Další informace


  Jak otevřít .pptx v mobilu ?

  Mám mobil samsung a když si chci stáhnout soubor .pptx,tak mi to napíše stahování se nezdařilo, ale nějak to jít otevřít musí, nemá s tím někdo zkušenosti ?

  Další informace


  Jak otevrit zaheslovany Rar soubor  Další informace


  Jak mám otevřít zazipovanou složku?? Kompromitovaná složka (metoda ZIP)

  Nainstalujte si nějaký komprimační program, např.WinZipWinRAR7-ZipALZipZákladní komprimační formáty umějí otevřít i Windows.

  Další informace


  Co je soubor part a jak ho otevrit?

  Soubor ve tvaru např: Avatar.part1.rar je tzv. zaRARovaný soubor rozdělený na více jak jednu část. Pokud budete mít všechny potřebné party kliknutím na první z uvedených a za použítí WinRAR programu kliknete na Extrahovat vše a rozdělený soubor se Vám spojí do formátu .avi v případě filmu nebo .iso v případě pc hry.Chcete-li přesnější informace, upřesněte svojí otázku.

  Další informace


  3gp - jak otevřít?

  Jak můžu přehrát videa 3gp z mobilu v počítači?

  Další informace


 • Jak otevřít .DAT (LEGO Harry ...)  Další informace