• contusio columnae vetr.lumbosacralis - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: contusio columnae vetr.lumbosacralis. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - contusio columnae vetr.lumbosacralis

 • contusio capitis  Další informace


 • contusio columnae vetr.lumbosacralis

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat co to znamená mám výhřezy plotýnek s osteofyty a dvakrát do týdne mám pády skontuzí a contusio capitis děkuji za odpověd

  Další informace


  co znamená diagnóza distorsio columnae vertebralis cervicalis?Děkuji

  Nález ze zdravotního hlediska neznamená nic vážného. Jedná se o drobné vybočení obratlů mezi sebou. K tomuto jevu může dojít v kterékoliv části páteře kromě kostrče. Může vyvolat zablokování obratle, ale není to tak vždy. S touto diagnózou se dá žít zcela bez omezení jakýchkoliv aktivit.

  Další informace


  co znamená Contusio capitis?

  Jen bych ráda věděla co znamená Dg.Contusio capitis?Dekuji za odpověd.

  Další informace


  Dobrý den, rád bych se informovala co znamená Contusio omi l. dx. . Děkuji za odpověď.

  Znamená to kontuzi (pohmoždění) pravého ramene.Doplňuji:Ještě odkaz: a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_zkratek_na_l%C3%A9ka%C5%99sk%C3%BDch_p%C5%99edpisech" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a Zbytek pak web.

  Další informace


  Co znamena DG.CONTUSIO REG.LAT.GEN.DX.?

  DG diagnoza, CONTUSIO pohmožděnina, a zbytek snad REG regenerace, LAT latens (ukrytý, skrytý, nezjevný, utajený, tajný, bezpříznakový), GEN.DX nevímMožná bys mohl připsat nějakou souvislost.

  Další informace


 • contusio omi  Další informace