• CSS - UL LI menu - IE vs. zbytek světa... - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: CSS - UL LI menu - IE vs. zbytek světa.... Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - CSS - UL LI menu - IE vs. zbytek světa...

 • Víte co znamená (zbytek v popisu)...  Další informace


 • Univerzální jídlo/koktejl, se kterým si vystačíte na zbytek života?

  Někde jsem četla o nějaké tekutině, která obsahuje doporučené denní dávky všeho možného, takže by teoreticky stačilo každý den pít určitou dávku a člověk by měl fyzicky vyžít. Nevíte jak se to jmenuje a popřípadě kde se o tom dovím více?

  Další informace


 • Vytvoření menu, je to CSS?  Další informace


  Nevíte někdo, co se stalo se seriály Simpsonovi nebo Futurama? (zbytek v popisu)

  Narážím pořád na YouTube na online streamy animovaných seriálů jako Simpsonovi, Griffinovi nebo Futurama. Je mi divné, že autoři těchto animáků nechávají jen tak ty streamy dál běžet a ani je nenahlásí. Kdyby je nahlásili, tak by měli zablokovaný kanál a už by nemohli streamovat. To se jako ti autoři vzdali autorských práv nebo co?

  Další informace


  Který zapis HTML a CSS je správný?

  ltP id element gt Text v prvním odstavci lt/P gt ltP id element gt Text v druhém odstavci lt/P gtnebo ltP class trida gt Text v prvním odstavci lt/P gt ltP class trida gt Text v druhém odstavci lt/P gt

  Další informace


  K čemu je CSS atribut při psaní webových stránek?

  Zdravím,chtěl bych se zeptat, k čemu je atribut type text/css ve psaní webových stránek, děkuju.

  Další informace


  Jak zařídit, aby obsah v Carrouselu [CSS] nebyl ničím překrytý?  Další informace


  CSS barva fontu  Další informace


  CSS Galéria nezobrazuje obrázky  Další informace


  CSS - zarovnanie menu do bloku  Další informace


  CSS - text-decoration: none - stejně podtrhává  Další informace


  CSS (asi) blbne v Opeře  Další informace


 • Jak se zbavit lítosti? Zbytek v popisu

  Zemřel nám nedávno pes a ,jelikož je mi 14,tak má matka si chce vzít noveho.Já s tím souhlasím(i když je pravda,že srdce na to,vzít si nového psa,mají jen ženy),ale zas mě trápí,že když ho vezmeme z té jeho psí rodiny,tak bude smutné to štěně.Zkuste mi to prosím nějak vysvětlit,aby mi to nebylo líto.DěkujiDoplňuji : NE ,nás neučili,že psi mají jiné představy o rodině .Jaké teda mají představy oé rodině?

  Další informace


 • Proti kterému státu bojovalo 13 osad za nezávislost? - zbytek je v doplnění otázky

  Nové kolonie v severní Americe od svého založení hospodářsky vyspěly.

  Další informace


  Po převaření vody v rychlovarné konvici,zbytek vylijete nebo necháte v konvici.(kvůli vodnímu kameni)

  Doplňuji:Kdy se bude tvořit vodní kámen více?

  Další informace


  Mohu někde ve vesmíru biologicky zestárnout méně než mezi tím zbytek lidstva na Zemi?

  Nejen pohyb ale i gravitační pole vyvolává efekt dilatace času. Gravitační pole Země je příliš slabé, než abychom to mohli pozorovat (ačkoliv velmi přesnými přístroji to změřit umíme a například navigační družicové systémy s dilatací času běžně počítají). Za předpokladu, že by vás extrémní gravitace poblíž horizontu události nad extrémně hmotným tělesem nerozdrtila dávno předtím než se k němu tak blízko vůbec dostanete (což si buďte jistý že rozdrtila) pak by vám relativně k někomu kdo zlůstal bezpečně na Zemi ubíhal čas mnohem pomaleji. Vy byste sice tento efekt na sobě nijak nepociťoval, pouze by se vám při pozorování Země zdálo, že procesy na ní se naopak odehrávají nezvykle zrychleně ... po případném návratu na Zemi byste se de fakto ocitli v budoucnosti, cestování časem tímto směrem je teoreticky možné, zpět to samozřejmě nejde :-)

  Další informace


 • Hledam CSS klan  Další informace


  CSS: nejde se připojit  Další informace


 • Poradíte, jak to bude s mou dovolenou?

  Původní neotázkaUkončení práce a zbytek dovolenéDobrý den, chci se zeptat... Pracuji ve fabrice a momentálně marodím se zády asi 3 týdny a po marodění se budu stěhovat za prací pryč a dávat výpověď, což bude nějak koncem července. Jak to bude s dovolenou, kterou mám plnou? Až skončím, vyplatí mi ji? Nebo ted bude 2 týdny celozavodní dovolená, nevíte zda jde skončit marodění a hned nastoupit na celozávodku a po ní výpověď, chtěla bych se tak dohodnout se šéfem, ale nevím, zda to tak jde nebo ukončit a dovolenou mi pak vyplatí. tml

  Další informace


 • Dá se nějak předejít mozkové mrtvici? (zbytek v popisu)

  Mám dědu a ten asi před 12 lety prodělal mozkovou mrtvici a teď je na půl těla ochrnutý. A asi 6 měsíců před tím se mu stala lehká. Kdyby od té první lehké mrtvice chodil na léčby, tak by se mu ta druhá mrtvice nestala, nebo to nejde vubec ovlivnit?

  Další informace