• Cviky na hubnutí stehen a hýždí - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Cviky na hubnutí stehen a hýždí. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Cviky na hubnutí stehen a hýždí

  • Hubnutí, hubnutí, dieta, zas hubnutí atd



    Další informace


    Může mít užívání kokainu vliv na výrazné hubnutí?



    Další informace


  • Proč není hemenex dobrej na hubnutí?

    Doplňuji:mowla: děkuju moc :)

    Další informace


  • Jaké hubnutí je rychlejší???

    Dobrý den, mám dotaz, nemám nadváhu, jsem dokonce se svou postavou a váhou téměř spokojena, ale chtěla bych ještě trochu zhubnout především na břiše a stehnech. Mám pravidelný pohyb každý den v týdnu něco, a nebo posiluju. A tak se chci zeptat jestli je rychlejší hubnutí pro-ana stylem( téměř vůbec nejist) a nebo jíst 6x denně malé porce protože když začnu jíst 6x mám pocit že přiberu ten samý efekt pozoruji při pro-ana stylu co je tedy rychlejší? Děkuji:-)

    Další informace


  • Cviky na břicho

    Mohla bych se zeptat na nějaký sport(třeba jako trampolíny, zumba nebo arobic) u které se huble nejvíce na břicho.Děkuju )

    Další informace


    Hubnuti nebo posilovani



    Další informace


    HUBNUTÍ+CVIČENÍ

    PORADÍ MI NĚKDO NEJÚČINNĚJŠÍ VYZKOUŠENÝ CVIK NA ZMENŠENÍ OBJEMU PASU. RADY TYPU NEJÍST NEBO CHROUPÁNÍ HUBNOUCÍCH BOBULÍ NECHCI. DÍKY

    Další informace


    Nevíte nějaké stránky se cviky?

    Dobrý den, potřebuji 15 cviků na jednoduchou rozcvičku (opravdu jednoduchou, žádné těžké cviky, neznáte nějaké stránky, kde by se něco takového dalo najít (pokud možno, tak i s obrázky).

    Další informace


  • Poradíte, jak dosáhnout zhubnutí bříška, nikoliv ostatních částí těla, předvším prsou?

    Ahoj všichni, Potřebovala bych poradit, když chci trochu zhubnout bříško. Jde to nějak, aniž bych zhubla ostatní části těla - hlavně prsa. Bříško nepotřebuji úplně ploché, ale plánuji si ho vypracovat. Jenže se bojím, že jakmile začnu hubnout břicho, půjdou pryč i prsa, na která jsem poměrně pyšná :oPůvodní neotázkaHubnutí vs. prsa

    Další informace


    Hubnutí- co myslíte?

    Dobrý den.Jím zdravě, pětkrát denně a cvičím, každý den půl hodinu, až 45 minut.Myslíte, že kila půjdou dolů, nebo nahoru?Myslím tím, může se stát, že sice centimetry budou ubývat, ale naberu na váze, protože mi přibude svalová hmota? A kolik tak zhubnu za 2 měsíce?Co myslíte? Předem děkuji :)

    Další informace