• Dá se hlubokými nádechy a výdechy upadnout cíleně do bezvědomí u zubaře během trhání zubu, aby mě to nebolelo? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dá se hlubokými nádechy a výdechy upadnout cíleně do bezvědomí u zubaře během trhání zubu, aby mě to nebolelo?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Dá se hlubokými nádechy a výdechy upadnout cíleně do bezvědomí u zubaře během trhání zubu, aby mě to nebolelo?

 • Kolikrát týdně cíleně relaxujete? Řeknete si tak, teď si dám na chvíli pohov a neberete ani telefon a tak?  Další informace


  Kolik žvýkaček a jak dlouho musím žvýkat,aby to mělo efekt vyčištěných zubů? :D  Další informace


  Kdy byla tato slečna naposledy u zubaře?  Další informace


  Bolesti zubů  Další informace


 • Roztrousena skleroza a stavy bezvedomi  Další informace


  Cenamy u zubare  Další informace


 • Broušení zubů před nasazením rovnátek. Máte s tím někdo zkušenost?

  Ahoj, mám mít rovnátka. Sice mám vykřivený jen jeden zub (dvojku nahoře), ale vadí mi to. Zub mě tlačí. Ortodontistka mi ale řekla, že tam zub nemá dost místa, tím pádem bude muset vybrousit mezi některými zuby mezírku. Řekla mi, že to bude trochu vypadat, jako kdybych měla předkus. To mě docela zděsilo :D Máte s tím někdo zkušenost?

  Další informace


 • Trhání obrázku v Zoner Gif Animátoru  Další informace


  Trhani her (intervaly)  Další informace


 • Jak přesvědčit mozek k cílené práci, na objevu elixíru života bez vedlejších kolejí (pochybnosti)?

  Jsme obklopení názory a pohledy různých lidí a ti nás ovlivňují. Přesvědčují o nepravdě a jejích pravdě. Taková falešná hra pravdy a nepravdy. Dá se najít pevná půda pravdy a odhalit falešnou hru pravd myšlených jakkoliv dobře. Takové pevné neotřesitelné jádro pravdy, existuje? Nebo jsme součástí hry nepravd, které se tváří pravdivě. Anštajn řekl, že neexistuje pevný bod ve vesmíru ale všechno se o tento bod opírá, jinak by to nemohlo existovat, podle pravdy. Asi. Snad se v tom zorientujete a dobře odpovíte. Jde o podnětný impuls pravdy o elixíru, do mozku. Ti co neví ať si nechají poznámky pro otázky.

  Další informace


 • Trhání zubu - jak dlouho to cca trvá? :)

  Pokud nemáš kořeny zahnuté , tak než se naděješ bude zub venku

  Další informace


  Trhání chloupků / zarůstání

  Přítelkyně si vytrhává chloupky na intimních partiích, týden je to fajn a pěkné ale potom co to začně růst, a začně šíleně zarůstat pod kůžičku a nepůsobí to 2x esteticky pěkně. Neznáte nějaký tip, jestli po vytrhnutí na to něco zvláštního či přímo na to určenýho namazat nebo tak něco?

  Další informace


  Strach ze zubaře

  Ulomil se mi zub a potřebuju ho spravit.Problém je v tom že mám strašný strach ze zubaře a nevím c s tím.Nebyla sem u něj 4 roky a taky mám pár kazů.Moje zubařka mě ale kvůli tý absenci nevezme.Poradíte jak ten strach překonat?

  Další informace


  Panická hrůza ze zubaře

  Ahoj,může mi někdo poradit?Nebojím se bolesti ani injekce,sekání dásně nebo trhání zubů,ale mám panickou hrůzu z toho,že mi někdo bude hrabat v puse.Lze si připlatit narkózu a co to stojí? (jediné co ve svých ústech snesu kromě jídla a pití je jazyk mé přítelkyně... :-)

  Další informace


  Mají se před návštěvou zubaře čistit zuby?

  Rodiče mi jako klukovi vždycky říkali, že ano, ale nevzpomínám si proč. Nedráždím si tím ale zbytečně dásně a nejsou potom citlivější na bolest?

  Další informace


  Je někde na internetu k vidění vrtání a plombování zubů z pohledu z pohledu zubaře?

  Živý video, jak to vypadá ve skutečnosti..

  Další informace


  Jak probíhá trhání nehtů?

  Vrství se mi nehet a doktorka mi řekla, že se to nejspíš bude muset strhnout. Jak to strhávání probíhá? Čím to trhají? Zůstává se po zákroku v nemocnici?

  Další informace


  Co může způsobovat bolest v okolí sedmého zubu?

  No, od včera mě docela bolí oblast v okolí, respektive za sedmým zubem. Když jsem se na to podívala, žádný kaz jsem nenalezla. Osmičky to asi vzhledem k mému mladému věku (14 let) nemůžou. Nevíte, co tuto bolest způsobuje? Je potřeba zajít k zubaři?

  Další informace


  Citlivost zubu

  Mam citlivy predni zub...na vitr obcas i kdyz jim.Pomaha pasta na citlivost,ale neni nejake trvale reseni?Dekuju za odpoved

  Další informace


  Bolí trhání zubů ?...

  Chci mít rovnátka protože mám křivé špičáky a doktor ( Zubař ) mi chce vytrhnou stoličky 2 mám si je nechat vytrhnout. Bojím se že to bbude bolet.Děkuji za odpověď

  Další informace