• dá se jěště napadnout exekuci odvolat se proti ní když jsme promešlali dobu pro odvolání dá se jěště napadnout děkuji. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: dá se jěště napadnout exekuci odvolat se proti ní když jsme promešlali dobu pro odvolání dá se jěště napadnout děkuji.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - dá se jěště napadnout exekuci odvolat se proti ní když jsme promešlali dobu pro odvolání dá se jěště napadnout děkuji.

  • Myslíte si že by jsme byli jako republika na tom líp kdyby jsme vystoupili z EU?



    Další informace


    Je možno se odvolat proti známce, kterou jsem dostal od učitele?



    Další informace


    Co to je za jev, vyskytující se u lidí, že věří těm největším hloupostem, které vůbec mohli někoho napadnout?



    Další informace


  • Jde se odvolat po nabití právní moci?



    Další informace


  • Obrana proti exekuci



    Další informace


    Lze se odvolat proti rozh. nejvyssiho soudu?



    Další informace


  • má zmysel sa odvolať proti nákladom za právní řízení??

    pokuta MHDDoplňuji:Pokutu dostal priateľ v ČB. Asi mesiac po jej udelení mu prišiel platobný rozkaz od súdu, kde určitá spoločnosť žiadala okrem 800,- za súdne výlohy ešte cca 6200,- ako odmenu žalobcovi za právne náklady a 1300,- pokuta. Tento rozkaz prišiel bez akéhokoľvek upozornenie (ale podľa toho čo tu čítam, tak to je očividne normálne, nikto tú povinnosť nemá. Ešte predtým ako bol tento platobný rozkaz vydaný sme ale čiastku 1300,- uhradili a kontaktovali sme tú danú firmu, tvrdili, že pred 2 hodinami odoslali žalobu. Samozrejme sme sa odvolali a dnes nám prišlo uznesenie, že žalobca medzitým žalobu stiahol (asi mesiac po vydaní platobného rozkazu a asi 15 dní po podaní nášho odvolania). A práve preto, že tú žalobu kvoli čiastke 1300,- stiahol, žiada po žalovanom uhradiť 800,- na súdne výlohy, cca a dohromady asi 6500,- na náklady právního řízení a náklady za stiahnutie žaloby.Možte mi prosím niekto rýchlo poradiť či vobec má zmysel podávať odvolanie, proti tým nákladom za právne riadenie. Príde mi totiž nenormálne, aby niekto požadoval odmenu v takej výške. Veď samotná čiastka, kvoli ktorej sa toto celé deje, je asi 1000,-.Dopredu ďakujem za všetky odpovede, len prosím aby som to 15tich dní stihla.

    Další informace


    Dobrý den chtěla bych se zeptat na známého má na krku exekuci bydlí v bytě který není ještě v jeho vlastnictví.

    Zatím tento byt je napsaný na bytové družstvo.Nájem ale platí.Chci se zeptat jestli mu muže exekutor zabavit byt když zatím není na něj napsaný.Pohledávka mu vznikla u jiných institucí.Kamarád je hlášený na obci tam má trvalé bydliště.děkuji

    Další informace


    Dcera ma exekuci a nastup trestu je zatim hlasena u nas nic nem vse byte je moje muzu exekutor jedna i kdyz je zavrena

    Pozor na to, exekutor může vzít věci i když je prokázáno , že se v bytě zdržuje delší dobu. A když je tam hlášena k pobytu nic mu nepřekáží k zabavení věcí . Jediná rada - všechno z bytu pryč.

    Další informace


    jak odvolat předsedu malého bytového družstva a je k tomu nutný notář?

    mame delši dobu založeno byt.družstvo a předseda neni již 16 let volen neděla řadně svou praci a neminí odstoupit.Jak bezchybně postupovat abychom ho odvolali a přitom ušetřili za notaře?

    Další informace