• Dá se zde použít html kód? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dá se zde použít html kód?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Dá se zde použít html kód?

 • Jak to udělat a zůstat zde. ?  Další informace


  Jak staré otázky zde čtete?  Další informace


  Jak poznám zde na odpovědích, že má uživatel několik profilů???  Další informace


 • Je pravda, že mandelinka bramborová, americký brouk, se zde masivně rozšířila hlavně po 2.sv válce?  Další informace


  Dobrý den, jsem češka a přítele mám v Portugalsku. On žil skoro celý svůj život zde v ČR, ale občanství má i portugalské  Další informace


 • Je daná minimální rozloha ostrova? Existuje nejmenší ostrov? Je ostrůvek o ploše 2 m2 ještě ostrov?  Další informace


 • Hledám název sci-fi filmu. Je zde nějaký nadšenec přes sci-fi nebo znalec žánru?

  Už pár let se mi nedaří najít název sci-fi filmu, kde figurují mimozemšťani. Nejdná se ale o žádnou šílenou invazi, žádné střílení, napadení planety apod. Nic takového. Byli jsme na tom v kině už před řadou let a ikdyž jsem prohledávala už několikrát ČSFD podle několika možných kritérií, tak je to stále marné. Chtěli jsme si film stáhnout a znovu se na něj podívat, ale bez názvu to jaksi nejde :(. Obsahem filmu bylo mimo jiné to, že matka dvou dětí se trápila zdravotním stavem jedním z nich (to tam totiž figurovalo, ale nebylo to primární), v domě se jim děly zvláštní netradiční věci(je to velmi stručně nastíněno, protože je to už fakt cca 10 let), kontaktovala nějakého odborníka (už nevím, jestli léčitel nebo nějaký kineziolog nebo tak něco), každopádně zapojila i odborníky na problematiku paranormal jevů. Nakonec se ukázalo, že jde o mimozemskou aktivitu, kdy mimozemšťani nakonec unesli jedno z dětí. Předtím jej stále zkoumali a prováděli na něm jakési své pokusy (jakoby na úrovni v jiné dimenzi, kdy nejsou běžně vidět) a tím pádem se vyjasnilo, proč mělo zdravotní problémy, tuším alergik atd.). Nevíte náhodou někdo, o jaký film se jedná? Děkuji moc za případné odpovědi.

  Další informace


 • Jaký spor vede Tibet s Čínou a je zde snaha o územní odtržení Tibetu od Číny?

  Čína obsadila Tibet vojensky, ale o nějaké válce se nedalo ani mluvit. Nepoměr sil byl obrovský, v podstatě se jednalo o anexi po vzoru Sovětského svazu.

  Další informace


 • Proč se mi v HTML jazyce konkrétně v index.html nezobrazují odkazy a všude jinde ano??????

  Přesný důvod nevím, protože mě všechno funguje jak má, ale mohlo se stát, že si třeba někde udělal chybu.Odkaz se píše tímto stylem: lta href odkaz na stránku gtText, který bude jako odkaz. lt/a gtnapř: lta href a href"http://www.ic.cz" rel"nofollow" http://www.ic.cz /a gtStránka ic.cz lt/a gtDoplňuji:To například neber. Napsalo to tam blbost.Prostě je to jen: lta href adresa stránky, kam odkazuješ gt Text, který bude fungovat jako odkaz lt/a gtTo je vše. Pokud to nebude fungovat, tak bych potřebovala vidět zdrovový kód, abych zjistila, kde je chyba. Takhle těško radit.

  Další informace


  Nevíte,kde bych našel tento HTML kód?

  zdravím,potřeboval bych najít HTML kód na web.Chtěl bych,aby můj web byl nedostupný pro veřejnost-příklad: někdo půjde na mou stránku a za pomoci toho HTML kódu,tak tam bude psáno: momentálně nedostupné,nebo prostě něco,aby tam nešla veřejnost.Rozumíte mi? SHRNUTÍ: Potřebuju,aby se na ten web prostě nikdo nedostal,za pomocí HTML KÓDU.MOC DÍKY ZA RADU.

  Další informace


  Je vhodne pouzit robots.txt na flash webu, pripadne jaky jeho obsah pouzit?  Další informace


  Jak u tohoto odkazu vytvořit HTML kod?

  a href"https://lh3.googleusercontent.com/-RXMBXnLK3hw/U-ADw79bsmI/AAAAAAAAAPI/cci87VL6SaI/w426-h344/nyan-cat-gif-by-scribbleb-o-x-d50bwgl.gif" rel"nofollow" https://lh3.googleusercontent. com/ hellip /a

  Další informace


  HTML - Ako napísať tento kód bez tabuľky?  Další informace


 • Jak je to s použitím obrázku na vlastním webu, pokud se zde použije pouze odkaz na zobrazení obrazku uloženého jinde?

  Tedy u mne obrázek uložen není a až následný čitatel mého webu dostane u sebe na počítači složený výsledek z více zdrojů, například textů odemne a ilustrací odjinud.

  Další informace


 • Jaké druhy jehličnanů rostou na území ČR a jsou zde původní?

  Zajímalo by mě, jaké všechny druhy jehličnatých stromů rostou a jsou původní na území ČR. Zajímaly by mne oba názvy např. smrk pichlavý, modřín opadavý, atd...

  Další informace


 • Ahoj, chtěla bych se zeptat na něco o boxu. Jaké jsou zde výhody a nevýhody a kam chodit na kvalitní kurz??? :D

  Ahoj,výhody/nevýhody-to se nedá takhle popsat.Výhoda-budeš v dobré kondici a nebudeš se v určitý míře na ulici tolik bát . Vzhledem k tomu že holčičí box(teda pokud nejde o vrcholovou formu kde ty rány jsou už o něčem jiném) ,tak nějakých modřin se bát nemusíš. Jsou mnohem nebezpečnější sporty: fotbal,rugby atd. Přihlaš se na kurz a uvidíš jestli ti to sedne nebo ne.Neboj se toho.

  Další informace


 • Jaké i/y, nebo í/ý psát zde do otázek?

  Byly jste někdy.. Vy? ženy? (ty ženy)Byli jste někdy.. Vy? muži? (ti muži)Byly jsme někdy.. My? ženy? (my ženy)Byli jsme někdy.. My? muži? (my muži)Zajímalo, by mě kdy se jaké měkké, či tvrdé skloňovaní používá.Omlouvám se předem těm co mi poradí vrátit se do školy.

  Další informace


 • Poradí mi prosím někdo registrační kod The Sims 3 (kod k registraci na jejich stránkách) ?

  Tak si tu hru kup a dostaneš ten kód... :D

  Další informace


 • Jaké máte zaměstnání? Jsou zde učitelé? A studenti? A rentiéři?

  Já jsem konstruktér, designérDoplňuji:Na učitele jsem se ptal, protože mě napadlo, že smysl jejich práce má hodně společného s aktivitou zdejších Odpovědí. Není v tom náznak výsměchu. Učitelování je bezva, já jsem před lety vedl PC-kurz a bavilo mě to velmi. Nepochybuji o tom, že je tu víc učitelů, než jen quentos- tak se nestyďte :-) Jinak díky za odhalení těm co odpověděli... pomalu se tu vytváří profily rádců (když radíme, tak proč ne rádci).

  Další informace


 • Je zde někdo pracující v zahradnictví nebo v zemědělství?

  OSENÍKoupila jsem dnes květináč se vzrostlým osením. Na štítku je ČR a není určeno ke konzumaci.Chci se zeptat, zda je to vyhnané na pesticidech, nebo to mohu dát s klidem kočenkám na baštu. Děkuji.Děkuji za odpovědi, obilí vypadá čistě a nemám to pro kačeny, ale kočky. To jen na doplnění pro ty, kteří si mysleli, že jsem udělala překlep. :D

  Další informace