• Da se zivit sazenim - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Da se zivit sazenim. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Da se zivit sazenim

 • Neuvažoval Tomio Okamura o tom, že by se zkusil živit politikou v Japonsku?  Další informace


  Mám alespoň nepatrnou šanci živit se herectvím?  Další informace


  Myslíte že se dá živit hudbou?  Další informace


  Musí živit manželku?  Další informace


  Da se zivit sazenim  Další informace


 • Kdy začínáte se sazením semínek pro rajčata a papriky?  Další informace


 • Je v dnešní době vůbec možné se živit dovozem ojetých aut z Německa?

  Dá se měsíčně vydělat 30 tisic na dovozu ojetin z Německa?Nebo se to už nevyplatí,protože je náš trh přhlcen?

  Další informace


 • Když mě baví na PC psaní všemi deseti prsty, mohl bych se tím taky někdy v budoucnu živit?

  To by mě taky zajímalo. Mě zase baví psaní dvěma prsty, třeba bych se tím taky moch někdy v budoucnu živit. Zajímalo by mě kolik by to tak asi neslo, doufám že mi nabídnou aspoň pětinu toho co tobě.

  Další informace


 • Když chci řídit kamion jako profesionální řidič a živit se tím, co potřebuji?

  Dobrý den, když chci řídit kamion jako profesionální řidič a živit se tím, co potřebuji?Napadá mě:- řidičský průkaz sk. C+E- průkaz profesní způsobilosti řidiče- zdravotní způsobilost- DĚLAJÍ se ještě psychologické testy?- v případě speciální přepravy kvalifikaci pro tuto přepravu... Pozdrav do otázky nepatří.Dobrý den, když chci řídit kamion, jako profesionální řidič a živit se tím, co potřebuji?______________DĚKUJU PĚKNĚ

  Další informace


 • Kdyby se člověk rozhodl žít v divočině, čím by se v lesích ČR mohl živit?

  A má Čech stejná práva jako domorodé obyvatelstvo? Může běhat po českých lesích s ručně vyrobeným oštěpem z klacku a vrhat ho po zvěři? Může zapalovat ohně, aby si mohl opéct jelena? A uživil by se přes zimu, když nespí? Čím by se mohl od prosince do února živit, třeba na Šumavě?

  Další informace


 • Máte nějaké zkušenosti se službou GoldBetting - vydělávej sázením?

  ....zajímají mě názory, zkušenosti a jiné....GoldBetting - vydělávej sázením - a href"http://www.goldbetting.cz/" rel"nofollow" http://www.goldbetting.cz/ /a Dobrý den zajímalo by mě jestli tato služba opravdu funguje, jestli ji má někdo ozkoušenou a tak dále....Popř. jestli někdo nezná nebo nemá nějakou jinou takovou službu ozkoušenou.Děkuji mnohokrátNo a opravdu mi ty tipy dojdou nebo pošlu peníze a nic ( okradou mě )A nemáte někdo zkušenosti třeba z a href"http://www.chcisezivitsazenim." rel"nofollow" http://www.chcisezivitsazenim. /a cz/ a href"http://nikotipster.business.sk" rel"nofollow" http://nikotipster.business.sk /a / a href"http://www.betparta.cz/" rel"nofollow" http://www.betparta.cz/ /a a href"http:/rotennis-bet.jimdo.com" rel"nofollow" http:/rotennis-bet.jimdo.com /a / a href"http://www.vojtovosazeni.cz/" rel"nofollow" http://www.vojtovosazeni.cz/ /a

  Další informace


  Myslíte že bych se mohl živit basketem???

  Už 3měsíce hraju závodně basketbal, velice mne to baví a chodím skoro každý den (když nemám trénink) trénovat ven na koš... Kluci o mě mluví jako o velikém talentu, někteříto hrajou 6let a já už jsem lepší než oni. Myslíte že bych se basketem v budoucnu mohl živit????

  Další informace


  Mohl bych se živit basketbalem?

  Už 3měsíce hraju závodně basketbal, velice mne to baví a chodím skoro každý den (když nemám trénink) trénovat ven na koš... Kluci o mě mluví jako o velikém talentu, někteříto hrajou 6let a já už jsem lepší než oni. Myslíte že bych se basketem v budoucnu mohl živit????Doplňuji:Omlouvám se ale moc se tady ještě nebyznám a tam tu otázku jsem omylem uzamkl, děkuji za pochopení :-))

  Další informace


 • Je myslivost jen hobby ?nedá se tím živit ?musí bát zelené oblečení boty zelené nebo můžu mít jen něco zelené ?

  jsem taky myslivec ale živit se tím nedá. Je to jako koníček. A maskáče nemusí být ale jsou ideální,zvěř tě pak neuvidí.Boty samozřejmě nemusí být zelené,můžou být jakékoliv ,ideální jsou ovšem kanady.Ideální je mít jak budndu tak kalhoty zelené tbytek třeba hnědý,černý šedý atd.. (klobouk,boty,) Puška také není zelená.

  Další informace


 • Čím se může živit a uživit žena SŠ žijící v horách ČR na vsi, máli internet, ale nemá řidičák?

  Chov ovcí a koz, zpracování mléka, vlny, výroba klobásek z kozího masa, zalesńováním mýtin v lese, zemědělské práce, kominictví, výroby ručních šindelů, výroba březových košťat, štípání dřeva na otop, pěstování ekobrambor tradiční technologií (motyka) a mnoho dalších aktivit.

  Další informace


  Střední integrovaná škola. Čím konkrétně bych se mohla v budoucnu živit?

  Pokud bych chtěla jí na obor Hotelnictví s maturitou bez výučního listu.. Má tento obor budoucnost? Dost lidí mi říká, že s průměrem z vysvědčení osmého ročníku 1.2 mám na víc..Omlouvám se za neustálé otázky ohledně středních škol a volby povolání, ale prostě se na to potřebuji zeptat.. )

  Další informace


  Jak se živit pomocí internetu?

  Ahoj, jsem na MD, ráda bych si přivydělala pár korunek pomocí pc. Co mohu dělat?

  Další informace


  Dá se uživit sázením na sport? Živíte se tak? :-)

  Někdo má to štěstí že jo a taky vyhraje. já bohužel ne, takže se tím ani živit nemohu.

  Další informace


  Dá se slušně živit žurnalistikou ?

  Co považujete za slušně se živit žurnalistikou ?Začátečník bude mít určitě nižší plat než zkušený, který je uznáváný, patří mezi nejlepší. Někomu to může trvat třeba pár let, než se dostane na vrchol a než ho někdo ocení. To se každému nepovede. Kvalita se oceňuje výší platu.Ŕíká se, že se pro toto povolání musí narodit jedinec se zvláštním talentem. Takže v žurnalistice je třeba být pohotový, sečtělý, mít širokou orientaci v celkovém dění ve společnosti atd. .Práce určitě potřebuje, aby žurnalista byl i odolný proti stresu, byl výrazný osobnost, pohotový, zdatný jazykově atd.Zkrátka je třeba být univerzální, vykonávat své povolání s láskou.

  Další informace


 • Proč se koala medvídkovitá může živit listy jedovatých blahovičníků?

  Protože má ´šikovná´ játra, která toxiny eliminují...

  Další informace