• Da se zjistit jmeno exekutora, ktery ma na urcitou osobu vykonavat exekuci ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Da se zjistit jmeno exekutora, ktery ma na urcitou osobu vykonavat exekuci ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Da se zjistit jmeno exekutora, ktery ma na urcitou osobu vykonavat exekuci ?

 • Obdrželi jste vy,nebo někdo z vašich blízkých dopis od domělého exekutora Holečka ?  Další informace


  Hledám dobré webové stránky - ke každé odpovědi dejte prosím nějaký odkaz na určitou otázku  Další informace


 • Pravomoc exekutora  Další informace


  Kde zjistit exekuci  Další informace


 • Hledám určitou fotografii - pomůžete?  Další informace


 • Je možné vykonávat zaměstnání v případě přidělení invalidního důchodu a případně s jakými důsledky?  Další informace


 • Jak ve wordu vyhledám určitou část textu?

  Vím, že na to existuje někajý klik pomocí něhož napíšu část textu a ten mě automaticky přesměruje na text celý v dokumentu. Ale jak?

  Další informace


 • Pokud osoba A vytáhne na osobu B zbraň a v tý samý vejde do místnosti třetí osoba a odzbrojí osobu A, bude osoba A...

  souzena za pokus o vraždu? Myslím i když vůbec nevystřelí...Doplňuji:O sebeobranu mně nejde, spíš mě zajímá, jestli osobě A bude hrozit stejný trest, jako kdyby vystřelila, a jestli je tedy pro ni z hlediska pomsty v dané situaci výhodnější vystřelit než nevystřelit, když ví že jí za to bude hrozit úplně stejný trest.

  Další informace


  Oprávnění exekutora - vstup do obydlí bez přítomnosti bydlícího.

  Nedávno proběhla tiskem nenápadná zpráva,ve které si osoba stěžovala,že exekutor vstoupil do jejího bytu bez její přítomnosti,zámek překonal zámečník.Exekutor v bytě prováděl své exekuční úkony.V poznámce bylo nakonec redakcí potvrzeno, že exekutor toto oprávnění ze zákona má. Není to nějaká fáma? Nechce se mi tomu věřit, že soukromý subjekt-exekutor má větší pravomoc než zástupce státu - policie.Co kdyby ta postižená osoba tvrdila, že měla v zásuvce např. 50 tis. kč a tyto zmizely? Na závěr té zprávy byla jeste rezignační poznámka, že zpětně byt už uzamčen nebyl.Máte s tím někdo nějakou zkušenost? Hlavně z doslechu, nepřál bych vám to!

  Další informace


  Může právník dále vykonávat svojí praxi, když je zvolen místostarostou? Myslela jsem, že se musí vzdát své právní praxe.

  Nemusí. V mnoha menších obcích je neuvolněný místostarosta, někde i starosta. A ti musí přece do práce aby se uživili. Nemělo by ale docházet ke střetu zájmů

  Další informace


  Může exekutor zabavovat vybavení ubytovny, když se tam dlužník krátkodobě ubytuje?

  Dobrý den. Je možné, když se ubytuje člověk na krátkou dobu ve vybaveném pokoji (televize, lednice, postel komoda a skříně) na ubytovně, aby tam exekutor nebo někdo podobný násilím vnikl a olepil vybavení?

  Další informace


  Jakým způsobem si vyžádat od exekutora zpět peníze, které zabavil na mém bankovním účtu.

  Dobrý den, zajímalo by mě jakým způsobem mám nyní postupovat. Na můj účet byla uvalena exekuce, kdy já a můj bývalý manžel jsme byli označeni jako povinní. V té době jsme již byli rozvedeni a já jsme si zažádala o vyloučení exekuce, protože jsme měli i za trvání manželství rozdělené vlastnictví, což mám potvrzené soudním rozsudkem (nesouhlasila jsem s manželovo podnikáním). Na tomto základě mě vyloučili z exekuce, nyní čekám na odblokování účtu ale bohužel jsem při jednání na bance zjistila že veškeré mé peníze z účtu již zmizely. Zajímalo by mě zda existuje nějaký formulář či postup jak si je vyžádat zpět.Děkuji za odpověď.JS

  Další informace


  Jaká jsou práva exekutora?

  Moje mamča má nějaké dluhy a bude vyhozena z domu, který vlastní její bratr. Trvalé bydliště má na obci. Nějaké cenné věci jsem odvezla do bytu, kde bydlím s přítelem. Předpokládám, že si sem mamku nastěhujeme. Ovšem bez přepisu trvalého bydliště. Je možné, aby nám sem v případě exekuce přišel exekutor?Je možné aby ji bratr vyhodil z toho domu, vzhledem k tomu, že tam má plno věcí. Ty věci zůstanou jemu nebo je musí vydat? V případě, že si ty věci nechá a vystěhuje je na vlastní náklady, může po mamce požadovat peníze za vystěhování???Děkuji

  Další informace


 • Jak to, že určitou teplotu cítíme jinak na souši a jinak ve vodě?

  Třeba příjemných 23°C v ložnici a nebo 23°C v plný vaně vody.

  Další informace


 • Můžu zastřelit exekutora? Přijdu domů zámek fuč a tam cizí lidé

  nastěhovala se ke známému žena a rup brali jeho majetek nakonec dostal pouta

  Další informace


 • Dokázala by moucha proletět skrz člověka, kdyby měla určitou rychlost?

  ..a zůstat mouchou? Ne. Určitou rychlost a určitou strukturu- ano ,)

  Další informace


 • Čo sa učí na odbore dopravná akadémia? Akú robotu by mohol vykonávať človek s takýmto odborom?

  Zřejmě veškeré informace pozemních komunikacích a silniční dopravě. Zřejmě i s ohledem na logistiku, ekonomiku a účetnictví dopravy. Zaměstnání můžeš dělat takové jaké seženeš a kde tě zaměstnají. S touto profesí Bys mohl dělat u některé přepravní firmy od řidiče, přes kancelářskou práci, účetnictví, dispečera, možná i ředitele přepravní firmy.

  Další informace


  Je rozumné vykonávat práci, která mě nebaví?

  Hezký večer,úřad práce mě přidělil přes agenturu na výkon práce do kanceláře. Výkon práce se mně ale nelíbí, jedná se o papírování. Chtěl bych spíše vykonávat práci, ve které využiji své znalosti německého jazyka, ale zatím jsem žádnou takovou nabídku nenašel. Za měsíc bych chtěl skončit a najít si jiné zaměstnání. Myslíte, že je to rozumné rozhodnutí? Mám SŠ vzdělání s maturitou.Děkuji.

  Další informace


  Aké povolanite môžem vykonávať, ak vyštudujem fyziku+matematiku?

  můžeš být fyzik nebo matematik D

  Další informace


 • Kde zjišťují vliv stopových prvků na liské tělo a že něco pomáhá na určitou nemoc?

  najdete plno článků na netu že například nějaký stopový prvek (zinek?) nebo nějaká látka (beta glukan) pomáhá proti nějakému defektu (například padání vlasů) tak se chci zeptat kde autoři článků zjiš´tují ty informace? asi to kopírují jeden od druhého, mě ale zajímá kde si to sám mohu vyhledat třeba z vědeckých studií, nějak jednoduše aby to bylo nějak přehledně vidět, existuje nějaká bezplatná www stránka (i anglicky) s výsledky studií, kde je to krásně hledatelné a zobrazitelné?

  Další informace