• Dabing her a seriálů - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dabing her a seriálů. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Dabing her a seriálů

 • Poradíte nějaký dobrý film spíše akční a novější (dabing) díky  Další informace


  Informace o 10. dílu seriálu Dr. z hor V  Další informace


 • co znamená BRrip CZ+EN dabing

  BlueRay rip CZ+EN dabing? že by?

  Další informace


  Mám udělat dabing kresleného filmu Farma zvířat nebo existoval nějaký když to dávali na Dvojce?

  Potřeboval bych vědět když vysílali kreslený film Farma zvířat v roce 2000 na Dvojce, jestli to mělo české znění nebo jestli to mám namluvit do češtiny.

  Další informace


  Kdy bude český dabing na Vlk z Wall Street ?

  Až se to rozjede na DVD a Blue-Ray :) Od takovýho roku 2010 je to už takhle asi zavedený, ale nestalo se že bych šel na film s českým dabingem od tý doby (krom Hobita, dětských filmů a ňáký 3Déčka)

  Další informace


  Kdy bude dabing na 7. řadu Californication?

  Tehdy, až to někdo koupí a poté nechá nadabovat.Žádný takový zde ale není :-)

  Další informace


  Je pravda že český dabing na postavy Herryho Pottra a tučňáka Happy Feeta namluvit stejný herec.

  Jestli ANO tak jaký to byl a když NE tak kdo namluvit tyto dvě postavy.

  Další informace


  Hledám díl detektivního seriálu

  Přesně nevím o čem díl je, ale vím, že se tam spojí některé z těchto detektivek - Odložené případy + kriminálka buď Las Vegas nebo Miami a pokud se nepletu tak i Beze stopy nebo zákon a pořádek.Nevím, ke který díl které kriminálky to byl, ale rád bych se na to podíval.Vím, že tam určitě ale jsou postavy z odložených případů, a že Lily Rushová (z OP ta blondýna) tam mluví k někomu kdo je na lodi.Za jakoukoliv radu budu rád.PS: Určitě to není díl kriminálky N.Y. - série 3 díl 22.

  Další informace


  Dotaz ohledně seriálu Ptáci v trní.

  Dobrý den, již několik nedělí jsme mohli zhlédnout romantický seriál Ptáci v trní. Nepamatujete si,prosím, ve kterých dílech se odehrálo těchto 5 události?1. Ralph je s Maggie v nějaké zahradě něbo altáně, Maggie ho opět přivede do úzkých a začnou se spolu líbat. Pak se naštěstí stačí odtrhnout, vysvětluje jí, že je kněz a zanedlouho odjíždí z Droghedy pryč. (Nemyslím, ale tu scénu v té stáji!!!)2. Maggie se vdává za Luka.3. Maggie je v nějaké stáji nebo stodole, přijde k ní Ralph, snaží se ji utešit a za chvíli opět dochází k líbání. Ralph se ale na poslední chvíli vzpamatuje...4. Maggie je na ostrově, Ralph k ní příjíždí a opět je oheň na střeše...5. Raph dostává od Maggie růži.Děkuji za odpověď :)

  Další informace


  Co si myslíte o seriálu ,,Jak se staví sen' ?

  Já ten seriál naprosto nesnáším hnusí se mi !1. Po všem se opičí od amerického seriálu 'Vítejte doma'např: Kopirujou to že jezdí v karavanu ,mají vysouvací televiziv tom karavanu kde přehrávají ty zprávy od těch lidí ke kterých jedou.2. Ten chlapík co má věčně ten megafon tak si strasně hraje na toho co je v 'Vítejte doma' ten co to tam věčně moderuje.3.A co mě snad nejvíc sere je to že si strasně hrajou na to že někomu pomohli ale je to úplná blbost ! Znám plné lidí bez bytu kteří by potřebovali pomoc víc než tam ti co mají peníze na to aby se do budoucna s tím domem vypořádali .... Je to trochu nefér , namísto aby pomahali těm kteří to opravdu potřebují tak pomáhaj někomu kdo má peníze na to aby si zařídil pěkný život...To je vše chtěla jsem s někým sdílet svůj názor a vědět názor i ostatních na tento sériál(Jo a jinak si tam strasně hrajou na machry že zvládnou udělat 2 pokoje za 2-3 dny ale v 'Vítejte doma' postaví celý dům i s nábytkem do týdne ...)Doplňuji:Drap: Taky možnost :D Ale jedeto vždycky v pauze na prima cool a prima cool mám vždycky puštěnej když jsem na pc .. Nejde se tomu vyhnout pronásleduje mě to O_o' Za chvíli z toho nebudu moc spát ^^~

  Další informace


  Byla kapela AC/DC v nějakém díle seriálu Simpsnovi ?

  A v jaké , viděl jsem na internetu obrázky , ale nikde se nedovím nic určitého ...

  Další informace


  Bude se natáčet film ze serialu přátelé?

  a href"http://www.youtube.com/watch?vV5hOm8_3mJA" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a tady je trailer ale připada mi to sestříhane jako z jiných filmu co myslíte vy ? nebo máte snad nějake jiné informace zda li se natáčí? děkuji :)

  Další informace


 • jak vypnout anglický dabing?  Další informace


  Natáčení filmu - dabing  Další informace


  Co myslí František hrubý v seriálu Ulice na TV Nova externí pamětí? myslí RAM nebo externí harddisk ?

  sice ulici nesleduji, ale externí pamět může být i flash disc, externí hdd )

  Další informace


 • Dabing cz fifa  Další informace


 • Jak se dá přeložit do češtiny název seriálu Skins?

  Je to o teenagerech - frajírek, ňouma, bulímička, buzík a islámista - choděj na párty, fetujou, nechávaj se srážet dopravními prostředky a tak podobně.Recenze zde gt a href"http://www.csfd.cz/film/229075-skins/" rel"nofollow" http://www.csfd.cz/ hellip /a

  Další informace


 • český dabing v assassins creed 2?  Další informace


  mafia 2 na ps3 existuje cz verze? dabing.nebo jen na pc.Děkuji.

  Existuje a tady jí máš :-) a href"http://hry-playstation-3.heureka.cz/mafia-2/specifikace/" rel"nofollow" http://hry-playstation-3.heure ka.cz/ hellip /a

  Další informace


  Warcraft 3 Gold Edice (CZ dabing)  Další informace