• Dabování ve filmu pátý element - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dabování ve filmu pátý element. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Dabování ve filmu pátý element

 • Chtěla bych hrát ve filmu



  Další informace


 • Sencor element p350 kryt



  Další informace


  Fotak Sencor Element P451



  Další informace


  Citlivost filmu x expozice



  Další informace


 • V jakém filmu hrál Hawkeye a Black Window z filmu Avengers?

  Iron man, captain america, Hulk, Thor - všichni tito čtyři avengeři se vyskytli v nějakém filmu jen o nich než se objevili ve filmu avengers. Mezi Avengery patří ale také Hawkeye a Balck Window. Předpokládám, že než se objevili ve filmu avengers, byl o nich aspoň jeden film. Jak se jmenoval případně jak se jmenovali?

  Další informace


  Název filmu- nevíte prosím název filmu na začátku vypálí barák a zabijou celou rodinu, je v něm bývalý voják, dokáže mlu

  Název filmu- nevíte prosím název filmu na začátku vypálí barák a zabijou celou rodinu, je v něm bývalý voják, dokáže mluvit s mrtvýma, na obličeji má jizvu? děkujuDoplňuji:veronika36, iceT: není, ale dík

  Další informace


  Dabování česky Návrat do budoucnosti na DVD?

  Je k prodeji na internetu DVD triologie Návrat do budoucnosti, s českým dabingem z Tv Nova? Já sháním toto dabování a ne z Bonton home ( nebo jak to je ).Doplňuji:Myslim DVD, kde jsou i různý bonusy a vystrizeny scény.

  Další informace


  Co řekla Megie po skončení filmu Simpsnovi ve filmu ?

  sequel-bude dvojka

  Další informace


  Byl by někdo laskav, a odpověděl na tyto 2 otázky z filmu Terminator 2?

  Kolikrát se stroje v filmu stretnou?46x812x93xJaké slova pronese Sára nakonec?4Osudu se nejde vyhnout, stroje nás stejne všechny jednou pozabijí.5Nyní nám nehrozí žádné nebezpecí ze strany stroju, už se nemáme ceho bát.2Když se pouhý stroj, terminátor, naucí mít rád a odpuštet, tak se to snad jednou naucíme i my.

  Další informace


  Battleship-pisnicka z filmu

  Battleship-prosim vas,víte nekdo jak se jmenovala ta pisnicka v tomto filmu -Battleship- jak si brali tu lod 70 let starou? jak tam je nejaky no nanananah ..??:) nemuzu ji nikde najít a libi se mi:-) dekuji moc

  Další informace


 • Co se stalo s Herodem na konci filmu Anděl Páně 2?

  Nevíte, jestli skončil nakonec v nebi, zůstal v očistci, či se propadl do pekla za svoje hříchy za života?poznámka: Herodes je král, který šel před nebeskou bránu po starší ženě, která se v křesťanství moc nevyzná. Herodes ale prokázal, že ho umí perfektně.

  Další informace


  Bylo v originální knize Botostroj z roku 1933 také tolik narážek na sympatie šéfa Botostroje k Hitlerovi jako ve filmu?

  Bylo v originální knize Botostroj z roku 1933 také tolik narážek na sympatie šéfa Botostroje k Hitlerovi jako ve filmu z roku 1954?

  Další informace


 • Co dělat, když se ukládání filmu s koncovkou .avi ve Windows Movie Makeru zastaví na 16 procentech? S MP4 to nejde.

  Rozveď trochu otázku, není jasné o co jde. Dělám s WMM se soubory .avi , .mov a .3gp a zatím s tím nebyl problém. Pak ukládám do MP4, vysoké rozlišení- full HD a vždy bez problémů.

  Další informace


  Chyba DX50 při ořezu filmu VDModem



  Další informace


  Chci vypálit více filmů na jeden disk, jak na to,popř.existuje nějaký program.

  Jak vypálim více filmů na jeden disk,je na to nějaký program

  Další informace


  Ahojky nemáte někdo zkušenosti s tabletem sencor element 10.1?

  zlobí,seká se,nereaguje elektronické pero...

  Další informace


  3D SBS efekty ve filmu



  Další informace


  problém s přehráváním (především filmů a hudby - ozývá se praskání)



  Další informace


 • Byla použita v názvu filmu nebo nějakého románu, povídky či pohádky orchidej?

  Květiny se používají v názvech filmů nebo románech. Např. Dáma s kaméliemi, Růže pro algeron, Špková Růženka, Fan Fan Tulipan atd.Byla někdy použita v názvu i orchidej?

  Další informace


 • Jak vytrhnout trn z paty?

  Vytrhnout trn z paty pomoct někomu z tísně, často velmi obtížné situace. nesnází.Jak komu pomoct? Je to čistě individuální. Někdy psychicky, jindy materiálně. Někomu pomůže dobré slovo, pohlazení, drobný dárek, kytička - někdo vzpomíná, není tak sám.Jiný potřebuje radu, finanční pomoc. Reklama nabízí pojštění, které na stará kolena vytrhne dotyčnému trn z paty. Nebo nějakou opravu atd.Přece platí, že sdílená bolest, je poloviční bolest. Původ rčení vznikl přenesením skutečného původu a významu. Když si někdo zabodl pichlvý trn do paty, těžko si jej vytáhll sám, byl pro dotyčného obtížný.Protože ho noha bolela, potřeboval bolest zmírnit, tedy l pomoc od někoho jiného, aby mu nějakým způsobem trn vytáhl a bolest odstranit.

  Další informace