• Dámy jak plavete s porovnáním s našimi plavkyněmi na mistrovství světa? Plavete pomaleji a nesprávně způsobově? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dámy jak plavete s porovnáním s našimi plavkyněmi na mistrovství světa? Plavete pomaleji a nesprávně způsobově?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Dámy jak plavete s porovnáním s našimi plavkyněmi na mistrovství světa? Plavete pomaleji a nesprávně způsobově?

  • Dámy volily by jste mě za Prezidenta České republiky kdybych kandidoval?



    Další informace


    Těšíte se,až bude nad našimi hlavami lítat F - 16 ?!



    Další informace


    Mistrovství světa ve střižbě ... půjdete příští rok?



    Další informace


    Dámy, do kolika let věku jste se cítily mladé?



    Další informace


    Dámy,poletíme?



    Další informace


    Dámy a pánové, proč jste se vdávaly a ženili ?



    Další informace


    Dámy, napsaly jste si Ježížkovi/Santa Klausovi o dárek ve formě poukazu na plavecký kurz?



    Další informace


    Dámy, chtěly by jste být mořskými panami, jako jsou v seriálu H20: Stačí přidat vodu?



    Další informace


  • Z jakého důvodu se v mikrovlnce ohřívá bramb. kaše pomaleji než třeba karbanátek?

    Karboš horký a kaše studená.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Jasně, že talíř přikryju poklopem pro ohřev a vÿkon pro jįdlo nastavuju na 500.Na vodu dávám plný výkon.

    Další informace


  • Dámy: Líbí se vám muž s kloboukem?

    Já jsem z generace,kdy jsme chlapa s kloboukem považovali za normálního manťáka.My milovali kluky s dlouhými vlasy,bez klobouku a bez hřebenu v kapse.

    Další informace