• Datum vytoření souboru v Delphi - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Datum vytoření souboru v Delphi. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Datum vytoření souboru v Delphi

 • Datum výroby alkoholu na kolku  Další informace


  Datum narození vs pravděpodobnost  Další informace


 • Je nekde na pneumatice datum , kdy byla vyrobena. ? Diky. -iv-  Další informace


  Dodržuje se nějaký datum, kdy se zazimují motorky??  Další informace


 • Datum vydání nového iPhonu  Další informace


 • Jak to vlastně je? Jedná se mi o polopatické vysvětlení pojmu Datum splatnosti faktury.

  Dobrý den jak to vlastně je? Když je například datum splatnosti faktury třeba 10.7.2012 tak to znamená pro mě že musím nejpozději tento den provést úhradu převodem ze svého účtu? Nebo musím provést platbu dříve aby ve výše uvedeném termínu již byla připsána platba na účet věřitele?

  Další informace


 • Je pravidlem, ze ma obraz vedle podpisu i datum?

  Maji vsechny obrazy podpis popr. datum.Jsou na to nejake pravidla,zvyklosti.A kdyz ne,jak ze zjisti kdo to maloval a v ktere dobe.

  Další informace


  Da se nejak zneuzit kdyz nekam uvedete svoji adresu a datum narozeni?

  Všechno je zneužitelné a vynalézavost podvoníků je nekonečná.

  Další informace


 • Jakým způsobem kontrolujou krámy, jestli jim náhodou u nějakýho výrobku nevypršelo datum spotřeby?

  To jako každej měsíc ručně procházej výrobek po výrobku a na každým hledaj razítko s údajem o expiraci?Doplňuji:annas: no a na jakým principu ten tvůj přístrojek funguje? :§ to mi řekni, já vždycky myslel že je to nějak zakódovaný v tom čárovým kódu, a že když u nějakýho zboží končí poživatelnost, tak na nějakým centrálním počítači vyskočí hláška, a nebo na kase je skener kódu, a protože každej výrobek přes něj musí přejet, tak tam by se to ukázalo, jenže v čárovým kódu, jak jsem se včera dozvěděl, tahle informace vůbec není podchycená, takže si nedokážu představit, že třeba v takovým kauflandu, kde maj v regálech statisíce zboží, chodí každou inventrůru pajdulák s nějakým přístrojem a s každým tím výrobkem otáčí dokola, aby našel razítko s datumem..

  Další informace


  Díváte se při nákupu potravin na datum spotřeby?

  Jak u čeho, ale spíše ano.

  Další informace


 • Jde na plochu notebooku udelat postranni panel: datum, pocasi, hodiny?

  jdou na plochu notebooku udelat postrani panel datum, počasí hodiny

  Další informace


  Jak zjistím datum narození vlastníka firmy (na internetu)?

  Dobrý den, pro drobnou nesrovnalost ve věku vlastníka jedné firmy sháním nějaký rejstřík/databázi firem která obsahuje nejen jméno ale také datum narození vlastníka společnosti/firmy na internetu. Nevíte prosím o něčem takovém? děkuji.

  Další informace


  Jak a kde najdu na webových stránkách datum poslední změny? (pokud není uvedeno přímo na stránce)

  Nenajdeš. Je to interní informace dostupná pouze na webovém serveru. Pokud ti ji nezpřístupní nějakou funkcí která by to na stránce zobrazila, tak nemáš možnost se k ní dostat.

  Další informace


  FOXPRO 2.6 dos a datum kompilace  Další informace


  Dá se nějak zjistit skutečné datum vytvoření starého videa z roku 1900 z yutobe?

  Ak nemáme v ruke skutočný materiál tj.filmový celuloid, ale len jeho digitálnu verziu, úplne skutočné dátum nemôžme zistiť, ale približný čas sa dá podľa indícií - v tomto prípade uvedený rok 1900, odev, hodiny, architektúra, krajina, prípadné počasie, nasleduje horúčkovité pátranie v archívoch, čím sa dá zistiť približné určenie miesta a ročného obdobia,vzájomná poloha svetla a tieňu pomôže určiť denné obdobie...Ak nejde o hranú scénu, ale o film zo skutočného života v jeho prirodzenom prostredí, aj keď nemáte hmatateľný predmet, ak máte presvedčivé indície, môžte určiť aj skutočný čas deja. Prirodzene, kde nemáte znaky času, priestoru, z neutrálneho prostredia napríklad záber hrajúcich sa psíkov a mačiek na záhrade bez záberu okolia a ľudí, tj indentifikátorov času, nemôžte určiť skutočný čas deja na filme.

  Další informace


  Datum výroby notebooku HP  Další informace


  Chci obnovit systém ale v kalendáři je jen datum jeden den zpátky kde najdu starší kontrolní bod pro obnovení?

  Nenajdeš, asi jsi je vymazal, krom toho posledního.

  Další informace


 • Je dnešní datum blíže k datu 31. 12. 2000, nebo k datu 1. 1. 2030?

  Díky!

  Další informace


 • Jak zjistím jaký datum bude za 1001 dní?

  Dobrý večer.V rámci jednoho projektu potřebuji zjistit, jaký datum přesně bude za 1001 dní. Neznáte nějakou aplikaci nebo zaručený návod, jak bych mohla zjistit?

  Další informace


 • Jakou pozici a datum smlouvy mam napsat do vypovedi?

  Dobry den,jakou pozici a datum smlouvy mam napsat do mnou podane vypovedi do vety u Vaší společnosti jsem na základě pracovní smlouvy ze dne ………….…. zaměstnán/a jako ………………….. ? Jde mi o to, ze při pozdejsim prodlouzeni smlouvy mi byla zmenena i pracovni pozice, tudíž bych rad vedel, jakou pozici mam do vypovedi napsat a hlavne, které datum - puvodni smlouvu, která obsahovala jinou pozici, nez mam ted, nebo datum dodatku ke smlouve, kdy mi byla smlouva prodlouzena a zmenena pracovni pozice? Dekuji

  Další informace