• dávání palce dolů - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: dávání palce dolů. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - dávání palce dolů

  • Jak dat zpět dolu lištu,když ji mám na boku?



    Další informace


    Chodíte někdo na masáže, kosmetiku, wellbness? To Vám nevadí, že někdo na Vás sahá? Nesáhá vám také tam nahorů/dolů?



    Další informace


    Co se nedají dávat palce, tak ubylo i otázek, co??!!!



    Další informace


  • Kolik je 4,3 palce



    Další informace


    Proč mi při posouvání stránky kolečkem myši stránka přeskakuje nahoru a dolu?



    Další informace


    Je na reklamaci mobilu prestigio5400??



    Další informace


  • Co dělat aby se buchta vespod nepřipekla? Pokaždé ji musim okrojovat i když už do formy dávám dolů ovesné vločky?

    Už i moje bejvalka říkavala že ta trouba připeka ale co ja ted s tim.

    Další informace


  • Palce nahoru-proč???

    Můžete mi vysvětlit, proč pokud se někdo snaží na otázku odpovědět a odpověď je alespoň trochu přijatelná, nedáte palec nahoru?Samozřejmě, nechci házet všechny do jednoho pytle. rovněž anonym myslím nemůže hodnotit, ale jinak alespoň ze slušnosti jako poděkování.Doplňuji:Nemíním tím honbu za body, ale svou otázkou jsem pouze myslel to, že v normální společnosti je slušné za odpověď popř. za pomoc poděkovat. Jak se dá zde poděkovat? Pokud je mi pomoženo, nevidím důvod proč nedat palec.Je zde plno odpovědí a to i docela životně důležitých-tedy alespoň podle otázky tazatele, které nejsou ohodnoceny.Prosííííííííííííííííím poraďte ....Je mu dána rada a nic. Hmmm. No co, mě hřeje pocit radosti z odpovědi, kterou by mohl tazatel hledat bůhví kde a ještě třeba za ni platit (viz. právnické), ale asi mu nestojím za to, aby poděkoval.Takže asi tak. Žádná honba za body, žádný morous. Prostě jen slušnost.

    Další informace


    má nějaký význam symbol: ruka fatimy jestli je směrem nahoru nebo dolů?

    když jsem hledala obrázky ruky fatimy na některých je prsty nahoru a někdy směrem dolů. tak jestli to má jiný význam než, že ochranuje svého majitele

    Další informace


    Slyšela jsem, že se v Rusku o Vánocích stromeček věšel špičkou dolů. Dělá se to ještě?

    Dělávalo se to na vesnicích i u nás věšek se špičkou dolů nad stolem. Myslím,že tento zvyk už zaniklDoplňuji:oprava -věšel

    Další informace