• dcera 3 roky je albínka,nesmí na sluníčko,5 očních vad.máme nárok na pečovatelský příspěvek? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: dcera 3 roky je albínka,nesmí na sluníčko,5 očních vad.máme nárok na pečovatelský příspěvek?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - dcera 3 roky je albínka,nesmí na sluníčko,5 očních vad.máme nárok na pečovatelský příspěvek?

  • Také u vás už sluníčko vystrkuje drápky?



    Další informace


  • Kolik SPZ lze vydat v rozmezí 1A1 0001 až 9AZ 9999 s ohledem na to, že písmena O, G, C a W se nesmí používat?



    Další informace


    Co smí či nesmí býti v garáži



    Další informace


  • Pokud jsou např.roky xx90-xx99 nazývány 90.léta xx.stol, pak roky xx00-xx09 jsou nazvány jak??

    Ahojky, pokud by to bylo vždy podle prvního roku z toho a onoho určitého desetiletí (jako jsou i 20., 30., ..., 90.), pak by to byla nultá léta ??? A roky xx10-xx19 by byla desátá léta ?? Nějak mi to nesedí, ale nic jiného mě nenapadá :/ Nevíte někdo, jak je to správně? Díky, pá.

    Další informace


  • mam narok na propustku,kdyz sem delala doprovod mame na Slovensku a ja pracuji v Cechach?Slouzi propustka jako paragraf?

    V ti dobe sem mnela byt v praci a zamestnavatel my dovolenou nedal,tvrdi ze budu mit neomluvenou absenci na dva dni.

    Další informace


    Mám nárok na příspěvek na inzulin

    Jsem nezaměstnaná a nyní mi nasadily 2x denně inzulin,tak jsem se chtěla zeptat jestly mám nárok na nějaký příspěvek. Děkuji M.A.

    Další informace


    Jaky mam narok na socialni prispevek kdyz jsem matka samozivitelka bez otce uvedeneho v rodnem liste?

    mam jen rod.pridavky ktere konci v 21.mesicich veku ditete,mam i trvaly pobyt v najmu.

    Další informace


    Ma narok pronajimatel bytu narok na pulku kace? Ma to napsane ve smlouve a ze to ma na vymalovani a vycisteni bytu.

    chci se zeptat,ma narok pronajimatel bytu narok na pulku kace?na to napane ve smlouve a ze to ma na vymalovani a vycisteni bytu.ma na to narok???

    Další informace


  • Co na to říkají asi Britové ? Brit s výdělkem méně než 50 000,-Kč si nesmí přivézt do země manželku/a, pokud je cizinec.

    Doplňuji:Británie zabránila svým občanům, kteří vydělávají méně než 50 000 Kč měsíčně, aby do země přivezli manžela či manželku, pokud je cizinec - See more at: a href"http://www.blisty.cz/art/73895.html sthash.yFW6l83N.dpuf" rel"nofollow" http://www.blisty.cz/ hellip /a

    Další informace


    Dcera chce nám koupit k Vánocům nový fotoaparát. Co máme udělat, aby se neurazila, že ho jako drahý dárek nechceme.

    Tak buďte rádi, že vás chce dcera podarovat. Asi to promyslela a chce vám udělat radost. Můžete jí ale nabídnout , že se budete polovinou podílet -jestli na to přistoupí.Pokud děti dobře vydělávají -rádi dopřejí rodičům pěkný dárek .Já bych to nijak neřešila. Vždyť jste jí toho koupili za život dost, tak jí to dopřejte.Doplňuji:Jen doplníma to je jen můj názor..je lepší jeden pěkný dárek než spousta blbostí ....to by vás potěšilo víc?

    Další informace