• Dedictvi a skupiny - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dedictvi a skupiny. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Dedictvi a skupiny

  • Dluhy-dedictvi co prijde



    Další informace


  • Muze clovek v insolvenci odmitnout dedictvi, pokud jsou dluhy zemreleho vetsi nez jeho dluhy?



    Další informace


  • Budete se dnes dívat na pohřeb zpěváka skupiny Motörhead (Ian Fraser Lemmy Kilmister)?

    a href"https://www.youtube.com/watch?vqSAXVdIj6jY listLLuzvUkR5ZgbrGoV9pr9aXXw index3" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a

    Další informace


    V které vesnici se odehrával film Dědictví aneb Kurvahošigutntág? Vypadá tak ještě trochu podobně jako v roce 1992?

    Tady je o tom webová stránka: a href"https://www.filmovamista.cz/115-Dedictvi-aneb-Kurvahosigutntag" rel"nofollow" https://www.filmovamista.cz/ hellip /a

    Další informace


    Proč Nova změnila program večera z Dědictví na Babovřesky-2? Bojí se Přístavu na Primě?

    Ještě,že Novu nesleduju,Mám klid a Žabovřesky jsem teda viděl a je to triviální hnus,škoda proudu .Je myšleno Babovřesky,musíš to pochopit,ale jeto film na dvě věci.

    Další informace


  • Jak se bude v případě rozvodu dělit dědictví (finance) po mé babičce, které jsem zdědila během manželství?

    Dědictví po tvé babičce se nepočítá do společného majetku manželů. Společným jměním se obecně rozumí všechny věci, práva a dluhy, které v průběhu trvání manželství nabude jeden nebo oba manželé. Existují však výjimky z tohoto pravidla, které se v rámci zákonného režimu součástí společného jmění nestávají. Těmito výjimkami jsou například (a nejčastěji) dar či dědictví, které nabyl jeden z manželů, nebo dále majetek, který slouží k osobní spotřebě jednoho z manželů. V souladu s dosavadní soudní praxí se od 1.ledna 2014 dle nového občanského zákoníku výslovně vyjímá ze společného jmění i plnění, které manžel obdrží v rámci odškodnění jemu způsobené nemajetkové újmy. Naproti tomu nový občanský zákoník nově od 1.ledna 2014 výslovně uvádí, že součástí společného jmění manželů je zisk z majetku, který náleží výhradně jednomu z manželů. :-)

    Další informace


    Mám byt v osobním vlastnictví.Po úmrtí manželky se dcery vzdaly nároků na dědictví.Jakou dědickou daň zaplatím,když hodn

    Mám byt v osobním vlastnictví.Po úmrtí manželky se dcery vzdaly nároků na dědictví.Jakou dědickou daň zaplatím,když hodnota bytu byla odhadnuta na 1 milion kč.Doplňuji:Podotýkám,že se jedná o dvě dcery.

    Další informace


    Můžu se vzdát dědictví ve prospěch bráchů. Když jsem v insosveci?

    Ne.O tom zda se vzdát nebo přijmout dědictví rozhodne insolvenční správce.Pokud byste se vzdal a následně by se to zjistilo, byl by váš úkon neplatný a navíc byste mohl čelit tr. oznámení.

    Další informace


    Jak vyloučit dítě manžela z dědictví ?

    Manžel má nemanželské dítě, bydlíme u rodičů, jak vyloučit dítě manžela z dědictví, pokud by přepsali rodiče na mě dům, máme 2 děti.

    Další informace


    Dědictví. Asi je tu snaha nevyplatit.

    Dědictví:Dobrý den,chtěl by jsem radu.Před nedávnem mi zemřela matka.Dědictví se dělilo mezi manžela(nevlastní otec) a nás,tři sourozence.Jednalo se o dům a firmu.Celková suma byla okolo 1400000 Kč.U notáře se dohodlo,že já i bratr budeme do roka vdovcem vyplaceni.Sestra svůj díl nepožadovala.Nyní jsem dostali s bratrem listinu,že ji máme podepsat a úředně ověřit a poslat zpět.Jednalo se o převzetí závazku vyplacení na sestru.Originál nebyl od nich podepsaný a kopie podepsané byly,ale nepotvrzené.To jsme s bratrem odmítli.Nezdálo se nám to.Reakce byla,že bratrovi vdovec volal,že dům přepsal na sestru a že když jsme nepodepsali,že klidně může přijít exekutor a on nám to bude splácet po 1000 Kč měsíčně po dobu 16ti let,protože má jenom důchod a jinak nic.V objektu dnes sestra provozuje živnost,kterou tam před tím vedla matka a já.Je možné takové jednání a máme nějakou možnost dostat svůj podíl?Máte někdo podobnou zkušenost a jak jste to řešili?Předem diky za radu.

    Další informace