• Dělají Vám problémy století? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dělají Vám problémy století?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Dělají Vám problémy století?

  • Jak je možné, aby v 21. století, inteligentní lidé, se nedokázali sejít a promluvit si; domluvit se?



    Další informace


  • Jak moc mají společného obyvatelé dnešní Mauritánie s Maury, kteří až do konce 15. století okupovali Španělsko?



    Další informace


  • V čem je výhodné podnikat v 21. století?



    Další informace


  • Byla větší lodní tragédie 20. století potopení Titanicu v roce 1912 nebo nepotopení Aurory v roce 1917?

    Titanic byla větší tragédie. Výstřel z Aurory by přišel tak jako tak, i kdyby to nebyl výstřel z Aurory.

    Další informace


    Bible: smysl ukřižování pro lidi žijící v 16.století. Jaký je starozákonní pohled na Davida, Saula a Holoferna?

    Jaký je smysl ukřižování pro lidí, žijící ve výše zmíněném období?Jaký je starozákonní pohled na Davida, Saula a Holoferna?A kde se v Bibli vyskytuje vojevůdce Serach.Děkuji :)

    Další informace


    Proč v jednadvacátém století lidé stále věří na horoskopy, esoteriku, náboženství, astrály, čakry a podobné hlouposti?

    (Předem oznamuji, že víru zatím nikomu neberu, je mi celkem jedno, kdo v co věří, jen mě zajímá důvod, proč v to lidé věří.)Jak je to vůbec možné, že jsou i teď lidé tak snadno zmanipulovatelní, a věří v tyto ničím nepodložené nesmysly, které si ve středověku nějaký sedlák, který viděl hořící keř, vymyslel?Lidé si dnes dokonce i vybírají partnera podle toho, kdy se narodili, jaké náboženství uznávají, jestli je jejich energie a čakra stejná, a vůbec se neřídí vlastní hlavou, což je naprosto špatně. Navíc ti lidé jsou ještě schopni za tyto věci platit tisíce korun, což je sice málo, ale i tak, jsou to zbytečně vyhozené peníze.Nepřijde vám snad směšné, že na Zemi vznikne člověk, který vezme strom, udělá si z nich obdélníkové věci zvané karty, na které si s pomocí pár barviček udělá nějaké random obrázky a čísla, a poté tím věští budoucnost ostatním lidem?Jak takoví lidé se sebou mohou žít? Jak to, že se jim daří v tomto krutém a těžkém světě vůbec přežít?

    Další informace


    Mluvili jste někdy s někým narozeným v 19. století?

    V současnosti s nikým, protože už by měi 119 roků. Nejstarší muži, které znám, mají 95 roků.Samozřejmě moje babičky a dědečci se narodili v 19. století. Ale dávno už opustili tento svět. .

    Další informace


    Kolik lidí žilo koncem 18. století v habsburské monarchii?

    Jestliže začátkem 18. století žilo v habsburské monarchii 8 muilionů, koncem století se počet obyvatel zvýši na 23 milionů.Jestliže počet obyvatel Evropy na počátku 18.století dosahovalasi 120 miliónů, vzrostl jeho počet během století na 190 miliónů. IV. SPOLEČENSKÉ ZMĚNY V PRŮBĚHU 18.STOLETÍa) obyvatelstvo a href"http://is.muni.cz/el/1441/jaro2010/De2RC_DRN/um/Novovek_-_IV._Spolecenske_zmeny_v_prubehu_18._stoleti.pdf" rel"nofollow" http://is.muni.cz/ hellip /a

    Další informace


    Byl v 18. století někdo, kdo si vydělal třeba milion guldenů?

    V 18. století si mistr tesař vydělal asi 9 krejcarů týdně, byli i nějací lidé milionáři?

    Další informace


    Jakým způsobem se cestovalo na dlouhé vzdálenosti v první polovině 20. století?



    Další informace