• Derivace matematika - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Derivace matematika. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Derivace matematika

 • Matematika na víkend


 • Matematika ve wordu


 • lidé jako jeden z nástrojů k poznávání světa?Jinak řečeno:je matematika dílem boha či přírody,pevně vetkaným pokrč.u3

  ty fylozofe.to bys měl vědět,že matematiku stvořil bůh.BIGFOOT
  Matematika znaménka

  Prosím napsal by mi někdo jak je to u sčítání (odčítání) a násobení (dělení) ? Myslím takové to + a + dává.. Moc vám děkuji
  Matematika - konstrukce trojúhelníku

  Zdravím, potřeboval bych napsat konstrukcí, rozbor a diskusi k trojúhelníkuTa6 cmTb7cmTc9cmNEVÍM SI RADY DěkujiDoplňuji:Jenže tohle máme jako Dú :(
  Derivace pod odmocninou

  jak se derivuje pod odmocninou? napr. sqrt(x+6)
 • Matematika,otázky..:-(

  Ahoj nevíte odpovědi k těmto otázkám?jak už jsem psala,jsem ANTItalent na matematiku.Za pomoc budu moc vděčná!Děkuji1)Kolik týdnů je 20160 minut?2)Plášť válce rozvinutý do roviny je čtverec o obsahu S 0,81m2. Urči objem tohoto válce.
 • ahoj zase matematika 8.tridy

  1 metr latky zlevnili o 170 kč, 4m latky za novou cenu jsou o 50 kč levnejsi nez 3m latky za starou cenu. jaka je stara cena 1m latky?Doplňuji:dik ale co znamena ta hvezdicka?
  Uprava rovnice, derivace


  Studiu geografie a kartografie - matematika


  Matematika- KOMBINATORIKA


  Matematika sin,cos


  Matematika 3. rocnik


  Matematika - úloha na pravděpodobnost

  V dílně je vyrobeno 50 šroubků, z toho je 45 funkčních. V druhé dílně je 40 matic, z toho 30 funkčních. Vyberte si náhodně po jednom šroubku a jedné matici. Jaká je pravděpodobnost, že:a) obě součástky budou funkčníb) alespon jedna z nich bude funkční
  Matematika - maturita


  Kolik kreditu musí mít student v 1 roce na MU Pojistna matematika

  Pokud se nezměnily podmínky za posledních cca 6 let, tak na celé MU bez ohledu na fakultu/katedru platí kreditové minimum 15 kreditů na semestr. Kreditové minimum na rok, pokud vím, není stanoveno, ale logicky vyplývá z předchozího, že to bude 30 (proto jsem si mohl v prváku dovolit 15+15 a pak to nahánět v druháku po pětačtyřiceti /fuj/).
  Dobrý den. Ráda bych poprosila někoho nestranného o radu k maturitě. Angličtina nebo matematika?

  Jsem ve 3. ročníku. Byla jsem rozhodnuta maturovat z matematiky. Poslední dobou celou naši třídu nás učitel upozorňuje, jak je to náročný apod. (určitě víte o čem mluvím). Naneštěstí jsme dostali učitelku na angličtinu, která sama neumí anglicky (o rozhovorech v aj ani nemluvím). Je mi jasné, že před maturitou budu potřebovat doučování z obojího. Ráda bych na vejšku, ale později i do zahraničí. Mohu vás poprosit o nějaký rady, co by se mi hodilo více? Já vím, že každý je individuální a u každého to je jinak. P.S. Baví mě oboje. Děkuji :)
  Derivace: F(x)=x+arctg(2x)


  Chtela bych se zeptat jaka je matematika na vysoke skole oboru managmentu co se tam pocita a jake jsou prijmaci testy ?

  Vysoka skola
  Aplikace derivace,integralu