• Distributor her od Blizzardu - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Distributor her od Blizzardu. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Distributor her od Blizzardu

  • Kdo stál u zrodu novodobých olympijských her? V kterém roce byly hry obnoveny?

    Na kterou tradici hry navázaly? Kdy se poprvé skládal olympijský slib, jehož je jubilant autorem?

    Další informace


  • Emulator PS her na PC



    Další informace


    Kolik GB za měsíc člověk spotřebuje brouzdáním po netu, hraním her atd.?

    A jak to máme vědět, když nevíme, co hraješ, co Tě zajímá apod.? Tak třeba na mobilu mi online hra (rádobystrategie CastleClash) dá za měsíc cca 200 MB, 20 min videa cca 300 MB, brouzdání? Podle toho, kolik je na jinak textových stránkách flashových reklam -)

    Další informace


    Atari800Win Plus - emulace Atari her



    Další informace


    Já potřebuju poradit,já jsem si stáhnul hru z her spidla,a chci se zeptat jestli si přilepší,když si koupím origo?

    určite.Pokiaľ to nie je free verzia alebo nie je jasne deklarované, že hra je zadarmo, sa jedná o pirátstvo.

    Další informace


    Padání PC u her



    Další informace


    HW požadavky her



    Další informace


    Je to dobrá grafická karta do notebooku? V myšlence k používání her... :-)

    Je to dobrá grafická karta do notebooku? V myšlence k používání her... :-)Grafická karta (VGA): nVidia GeForce GT230M 2816 MB TurboCacheProsím o odpověd os zkušenách lidí :-) Děkuji... :-)Doplňuji:No takhle budu si kupovat tenhle ntb tak se pat jestli je to bra grafika... :-) a href"http://www.gigacomputer.cz/cs/zbozi/139220-hp-pavilion-dv6-2080es.html" rel"nofollow" http://www.gigacomputer.cz/ hellip /a

    Další informace


    Kompatibilita u her na Vistě-seznam



    Další informace


    Blikající textury u her



    Další informace