• dne 10.12.2010 mi byl odebran r.p.dle§274odst.1 adle§76/1tr.radu.plati v tomto pripade nova amnestie? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: dne 10.12.2010 mi byl odebran r.p.dle§274odst.1 adle§76/1tr.radu.plati v tomto pripade nova amnestie?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - dne 10.12.2010 mi byl odebran r.p.dle§274odst.1 adle§76/1tr.radu.plati v tomto pripade nova amnestie?

  • Musel v tomto případě Wolf vracet 11 miliónů dotaci?



    Další informace


    Už vám tu někdo za vaši radu zpětně poděkoval, případě vynadal?



    Další informace


    Setkáváte se s vandalismem? Šetřilo se v tomto případě na správném místě?



    Další informace


  • amnestie 2010



    Další informace


  • Prosím o informaci: mám občanský průkaz platný do 20.10.2010, můžu jet do Francie v termínu 24.-28.9.2010. Nevrátí mě?



    Další informace


  • Byl jsem povinen platit zdrav. pojištění v období 7. a 8. m. 2014, když jsem byl nezletilý a v 6. m. vyloučený ze školy?



    Další informace


  • Na tomto mostě s kamennými chodci velbloudi táhnou.... Dne 9/7 má 660 roků a stále se cítí skvěle! Který most to je?

    Slova Vítězslava Nezvala ze sbírky Most. Skutečný skvost nad řekou okouzlil nejen V. Nezvala, ale i jiného básníka Jaroslava Seiferta a další v době jejich života. Dnes i celý svět. Řadí se ke třetímu nejúžasnějšímu mostu na světě.1. Jak chápete Nezvalova slova?2. Znáte legendy související se stavbou mostu?3. Nebo nějaký zážitek, historku spojené s tímto mostem? Voda v řece teče, někdy je řeka klidná, jindy bouřlivá. Stejně jako plyne čas a s ním náš život ...

    Další informace


  • Byl mi odebrán ŘP na 18měsíců, po polovině trestu mi bude vrácen, budu muset na přezkoušení?

    NE !Je jedno, zda-li byl trest zákazu řízení zkrácen či nikoli, důležitá je délka skutečného trvání trestu, která když nepřekročí lhůta 1 roku, tak přezkoušení není nutné.Přesné znění příslušného paragrafu (§ 102/5) silničního zákona naleznete níže ve zdroji -To roxy52: sice chápu váš postoj, ale tazatel se neptal na vaše pocity :-)

    Další informace


    mám odebrán soudně ŘP,vztahuje se na mne amnestie

    Již se to tady řešilo, použijte vyhledávání, nemá cenu to stále opakovat.

    Další informace


    Můj syn byl odsouzen na 5let dne 31.7.2011 má odpykané 2,5roku je reálné ,že bude propuštěn na půlku a jak podat žádost

    Podle mého názoru musí tahle iniciativa vyjít od něho ve spolupráci s vedením věznice a dozorovým prokurátorem.A pokud splňuje stanovené předpoklady pro podmínečné propuštění,určitě s ním bylo nebo bude jednáno a vše mu vysvětleno.Jakákoliv akce z venčí je zbytečná.

    Další informace