• Do jaké doby musí prodávající vrátit peníze při odstoupení od smlouvy při 3. reklamaci stejné vady? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Do jaké doby musí prodávající vrátit peníze při odstoupení od smlouvy při 3. reklamaci stejné vady?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Do jaké doby musí prodávající vrátit peníze při odstoupení od smlouvy při 3. reklamaci stejné vady?

 • Nemovitost - objevené vady  Další informace


 • Vady eloxu (Al)  Další informace


  Stocene km u Oktavie - odstoupení od smlouvy  Další informace


  Odstoupeni od smlouvy o koup auta  Další informace


  Odstoupeni od kupni smlouvy pri prodeji auta  Další informace


  Na co si dát pozor při koupi ojetého Fiata Marea? Skryté vady?  Další informace


 • Reklamace vs Odstoupeni od smlouvy do 14 dnu  Další informace


  Mohu žádat odstoupení od smlouvy?  Další informace


  Dobrý den, jak napsat odstoupení od smlouvy za nedodržení 30ti denní lhůty opravy mobilního telefonu.  Další informace


 • Do jaké doby musí prodávající vrátit peníze při odstoupení od smlouvy při 3. reklamaci stejné vady?

  do doby, podle dohody. Třeba ihned, co tomu brání? do 30 dnů

  Další informace


 • koupě ACER 3023LMi - drobné vady :(  Další informace


 • Třetí reklamace mobilního telefonu - odstoupení od smlouvy

  Zítra už po třetí půjdu reklamovat můj telefon zakoupen u společnosti Vodafone. Chci se zeptat, po kolikáté reklamaci mám nárok na odstoupení od smlouvy? První reklamace byla kvůli nabíjení, kde byla vyměněna základová deska telefonu. Druhá reklamace byla z důvodu zpomalení telefonu, vypínání a občas nereagoval dotykový display. Vada byla v předním krytu, který byl vyměněn a byl přehrán software. Po měsíci se závada zpomalení a nereagování dotykové displaye objevila znova. Mám tedy při této třetí reklamaci právo na odstoupení od smlouvy?Doplňuji:Telefon je stále ve dvou roční záruční době.

  Další informace


  Skutečně vynaložené náklady při odstoupení od smlouvy v zákonné lhůtě 14 dnů

  Dobrý den,můj dotaz se týká obchodního práva a vrácení zboží v zákonné lhůtě 14 dnů.V internetovém obchodě jsem zakoupil grafickou kartu za 6906Kč včetně poštovného.Zboží jsem vrátil v zákonné lhůtě 14dnů prodejci. Prodejce má nárok při vrácení peněz na odpočet skutečně vynaložených nákladů. Bylo my však naúčtováno 996Kč. Částka je prý „storno“ poplatek za vrácení zboží od prodejce dodavateli a poštovné za odeslání zboží k dodavateli. Může my tato částka být naúčtována? S prodejcem není již možná další domluva, jak mám tedy případně dále postupovat?DěkujiDoplňuji:Reakce na příspěvek od HykamDěkuji za odpověď, nicméně s tím stále nesouhlasím. Názory na tento problém se opravdu liší, ČOI toto sice neřeší, ale po telefonické domluvě prý prodejce nemá nárok vyžadovat proplacení nákladů spojených s vrácením zboží od něj k jeho dodavateli, toto potvrdil i jistý právník na jiném serveru. Zákazník přeci nemůže mít vliv na smluvní vztah mezi prodejcem a jeho dodavatelem. Tento storno poplatek by mohl činit i třeba 50 procent z původní ceny a pak by nějaké vracení zboží v zákonné lhůtě nemělo žádné opodstatnění.

  Další informace


  Půjčil jsem kamarádovi peníze a do dnes mi je nevrátil.
  Mam právo, mé peníze vymáhat soudně i bez písemné smlouvy?

  21.12 2012 jsem mu půjčil 6000 kč a 9.1. 2013 2000 kč.Nejdříve mi měl peníze splácet měsíčně 1000 kč.Potom přišel s tím, že mi peníze vrátí všechny ale musím počkat ještě měsíc, s čím jsem souhlasil a od té doby přišla jen řada vymluv.Jediné co mam jako důkaz, jsou sms zprávy, zprávy na facebooku a par lidi co ví že jsem mu peníze půjčil, nikoho kdo by přímo viděl jak mu peníze předávám do ruky.Dají se sms zprávy použít jako důkaz? ( SMSky typu: v utery ti donesu celých 8000 na 100%. Po výplatě ti je donesu, Zítra ti je donesu. apod. ? )Nebo kdybych mu zavolal a hovor nahrával, stačilo by aby dotyčný potvrdil půjčku a datum kdy mi je měl vrátit ? Předem děkuji za odpověď.

  Další informace


  Odstoupení od smlouvy s mobilním operátorem  Další informace


  Odstoupení od pojistné smlouvy  Další informace


  Kreditní karta Odměna české spořitelny odstoupení od smlouvy Jak odstoupit od smlouvy vzor ?

  Pokud si smlouvu uzavřela na dálku, můžeš odstoupit do 14 dní bez důvodu. Pokud již máš po této lhůtě, nebo si ji uzavřela na pobočce, musíš postupovat podle smlouvy bodu o ukončení smlouvy. Ten si řádně přečti a podle něj to napiš.Stačí jednoduše: odstupuji od sml. číslo..... z důvodů... ke dni... podpis a datum.

  Další informace


  Je povinností prodejce mi vrátit za zakoupené zboží peníze?

  Koupil jsem v obchodě pro psy dva oblečky na psa. Jeden mě nevyhovoval, tak jsem ho šel vrátit neporušený i s paragonem a chtěl jsem zpátky peníze za tu jednu položku.Paní řekla že mě prachy nedá, max. si to můžu vyměnit za jinou věc.Tady neplatí povinnost do 14. dní vracet peníze?Dlouho jsem ji přesvědčoval že by mě to vrátit měla ale nepochodil sem.Kdo má teda pravdu?

  Další informace


  Je pokuta serveru Bezrealitky pro realitky, které tam zkusí inzerovat jako přímí prodávající, soudně vymahatelná?

  A jak to maji osetrene? Nejak se mi to nezda. Kdyz makler rekne, ze prodaval byt zname, kamaradce a proste si neco vymysli, tak preci soud mu neda prikaz zaplatit tu pokutu. Jak to je?

  Další informace


 • Zkušenosti s firmou prodávající stavební prvky?  Další informace