• Do kdy se musí donest zamestnavateli neschopenka? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Do kdy se musí donest zamestnavateli neschopenka?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Do kdy se musí donest zamestnavateli neschopenka?

 • Do kdy se musí mít na autě zimní gumy ?  Další informace


 • Hydrant - kdy musí být, a jak to s ním vlastně je?  Další informace


  Do kdy musí ten, pronajímatel vrátit kauci na byt???  Další informace


 • Urad prace vs neschopenka  Další informace


  Neschopenka od psychiatra?  Další informace


  Cestovní pas dítětě do 15 let - kdy musí být přítomno?  Další informace


 • Do kdy se musi zaplatit na f.u. dan z nemovitosti ? Dekuji . -iv-

  1) pokud je výsledná daň vyšší než 5.000 Kč, pak ji lze zaplatit ve dvou stejných splátkách do 31.5. a 30.11.2) pokud je daň lt 5.000 Kč gt do 31.5.

  Další informace


  DPH kdy zvysene 21% a kdy snizene 15% ?  Další informace


 • Gotika od kdy do kdy?

  Prosím vás od kdy do kdy byla gotika?

  Další informace


 • okamžité zrušení PP - penále zaměstnavateli

  Dobrý den,manžel zrušil PP podle § 56 odst.2)ZP s nárokem na odstupné podle § 67 odst.1). Čas běží a manžel se obává, že termín splatnosti, který změstnavateli uvedl, nebude naplněn. Lze zaměstnavatele penalizovat z prodlení a v jaké max. výši za každý den (v %) .Děkuji

  Další informace


  Platí tato neschopnost stále jako pracovní uraz nebo už je to normální neschopenka?

  Před rokem a pul jsem měla pracvní uraz a nyní pujdu na vyndání šroubu z nohy.Platí tato neschopnost stále pracovní uraz nebo už je to normální neschopenka?

  Další informace


  Neschopenka při ukončení prac.poměru ve zkuš.době.

  Ke dni 28.2.jsem podepsala ukončení poměru ve zkušební době.27.2jsem nastoupila prac.neschopnost.Bude mi zaměstnavatel vyplácet náhradu mzdy,nebo až po 15dnech sociálka.Díky za info.Doplňuji:A ještě jeden dotaz prosím.Podepsala jsem zrušení poměru ve zkušební době,ale teď jsem zjistila,že zrušení neobsahuje podpis ani razítko zaměstnavatele.Je vůbec za těchto okolností toto zrušení platné,díky za odpověď.

  Další informace


  Musím hlásit budoucímu zaměstnavateli, že mám mimino?

  Mám tříměsíční mimino a potřebu ji začít pracovat. Můžu informaci, že mám mimino o které bude po dobu mé práce postaráno vynechat?Doplňuji:nárok na mateřskou jsem neměla. mám jen rodičovský příspěvek a při něm můžu pracovat kde chci akorát nesmím dát dítě do školky. při mateřské se smí také pracovat , ale jen u jiného zamestnavatele než u toho který vyplácí mateřskou.

  Další informace


  Musí zaměstnanec odevzdat zaměstnavateli čipovou kartu, která slouží jako píchačka a také k otevírání dveří?

  Musí zaměstnanec odevzdat zaměstnavateli čipovou kartu?Karta slouží k odpíchnutí příchodu,odchodu otevírání dveří.Je v elektron.podobě na jméno a číslo.Zaměstnavatel po zaměstnancích chce,aby po odpíchnutí kartu odevzdali a pak si jí musí půjčovat.když jdou na oběd a pod.Díky

  Další informace


  Které části neschopenky odevzdávám na začátku nemoci zaměstnavateli?

  Dobrý den,které části neschopenky odevzdávám na začátku nemoci zaměstnavateli?Děkuji HanaDoplňuji:Ale já dostala pouze 2 papíry,takže si to přečíst nemohu.I tak díky

  Další informace


  Jak se bránit proti zaměstnavateli?

  Zajímá mě jakým způsobem se bránit proti zaměstnavateli, který by mě chtěl vyhodit na paragraf v tomto konkrétním případě (respektive jestli je paragraf vůbec v tomhle případě odůvodnitelný):Chtěl jsem si vybrat týden dovolené...v kanceláři u šéfa nakonec domluva zněla tak, že si vezmu týden (zaskočí za mě člověk kterého přivedu), pak týden budu pracovat a vezmu si další týden (a zase za mě zaskočí ten můj kamarád). První týden proběhl v pořádku...pak sem týden odpracoval a včerejškem mi skončil i druhý týden dovolené a dnes du poprvé do práce. Od známého jsem se ale dozvěděl, že šéf v práci rozhlašuje, že se mnou vyrazí dveře, že sem se sbalil na dovolenou, nic mu neřekl a poslal za sebe jiného člověka. Prostě netuším co se děje, pravděpodobně se mě chce zbavit z toho důvodu, že na mojí pozici potřebuje člověka s řidičákem. U žádného našeho jednání o dovolený nebyla další osoba, žádné papíry jsem nepodepisoval (u nás se prostě nevedou, ani nevím jestli nějaké existují).Jak se bránit, respektive jak mám vůbec v téhle věci pokračovat?Doplňuji:Že potřebuje člověka s řidičákem vím chvíli, nicméně zaměstnavatel trval na tom, že si mám udělat jízdy u jeho známého, který pracuje 50 kilometrů od mého bydliště, což sem odmítl (respektive přijal a pak odmítl...odjezdil jsem a zaplatil tři jízdy). Dále dohoda zněla že si udělám řidičský průkaz v místě mého bydliště. Do teď mi šéf zadržuje papíry z původní autoškoly s tím že to zařídí.Jinak záskok může být těžko svědkem, nebyl u toho kd

  Další informace


 • Proč musí rodící žena zhluboka dýchat ? To dítě se během porodu nějak dusí, že se to musí kompenzovat dýcháním matky?

  Téhle otázce jsem se hezky zasmála :D :) Dítě se nedusí (pouze v případě komplikací např. omotání pupeční šňůry kolem krku apod.). Matka dýchá za prvé je to pro alespoň nějaká úleva, ale hlavně je to bolest a velká fyzická námaha matka si takto pomáhá, aby se jí lépe rodilo. :) Rodičky doplní :D :)

  Další informace


 • Kdy bude částečné zatmění Slunce v ČR? Kdy bude úplné zatmění Slunce v ČR? Kdy a kde bude úplné zatmění Slunce?

  Tady to je

  Další informace


 • neschopenka

  Může vystavit doktor neschopenku na předchozí den,,příklad,,doma zůstanu už ve středu,ale k doktoru půjdu až ve čtvrtek,,lze vystavit neschopenku od středy?

  Další informace


  Dá se ukončit neschopenka i jinde než u svého obvodního lékaře, který ji vystavil?

  Určitě na patologii.

  Další informace