• Do stolního pc mi vede gábl ze střechy(internet) a potřebuju připojit wifi router a nevím kam s těma gáblama(kam patří)? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Do stolního pc mi vede gábl ze střechy(internet) a potřebuju připojit wifi router a nevím kam s těma gáblama(kam patří)?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Do stolního pc mi vede gábl ze střechy(internet) a potřebuju připojit wifi router a nevím kam s těma gáblama(kam patří)?

 • Co Vás vede odpovídat lidem na banální i závažné otázky?


 • Kdyz mam internet od UPC přes kabel. Jakej wifi router na tom mam koupit abych to měl jako wifi v bytě kdekoliv?


 • Do jaké skupiny živností patří prodávání věcí přes internet?


 • potrebuju najit patrona pro svou birmovku.nevim jak.skousim to,ale nedari semi.

  Vzhledem ke kvalitě tvého projevu bych doporučil Svatý Josef Kopertinský, patron studentů
 • ramka do stolního počítače ddr2 4gb


  Wifi router při stahování nereaguje internet


  Wifi router - nelze se připojit, zařízení zmizelo


  Wifi access point x Wifi router x router


  Výběr stolního pc


  Předělání stolního PC


  Prosím, potřebuju poradit, nejde mi připojit notebook na bezdratové připojení (síť funguje, jen to nejde připojit)

  Těžko říct bez přesnějšího popisu problému a popisu zkoušeného postupu ...Napadá mě akorát:1) Jestli je v notebooku zaplý wifi adaptér - ikonka sítě by byl zakřížkovaný a neviděl by žádné sítě.2) Funguje ta wifi na jiných noteboocích? Mohla by být taky zarušená a pak to nemusí jít připojit. Změna kanálu by to vyřešila3) Je síť vůbecz notebooku vidět? Kamarád u nás zkoušel 3 notebooky od něj z rodiny a ani jeden síť neviděl, ale všechny ostatní vždycky fungovaly, takže taky záhada :)4) Jestli je síť zaheslovaná, tak třeba máte špatné heslo - tam pozor na capslock apod ...Těžko vymýšlet něco přesnějšího, když neznám detaily ... zkuste upřesnit a třeba na něco přijdem.
  Propojení stolního PC s projektorem


  Potřebuju pomoc s pamětí do počítače nevim jakou dát aby mi neodešel počítač děkuji za odpovědi.


  Jak se mám připojit na internet přes wifi třeba v obchodním centru?

  Nevím jak se přes mobil připojit k internetu třeba někde ve veřejných prostorách kde je wifi...a kolik to stojí kdyžtak,já žádný tarif datový nemám...V telefonu mám Android 4.2.2 vždy se zobrazí několik sítí WIFI ale jsou zamčený,potřebuju stáhnout nějaký aplikace a nejde to ani z počítače přes usb,myslel jsem že když mobil připojím k pc že to půjde ale začne se nabíjet.
  Internet O2 start-Jaký wifi router


  Dal by se použít modem s WiFi k rozšíření WiFi signálu, jako router?

  Pro rozšíření signálu WiFi používám dva routery, které mám propojeny síťovým kabelem a vytvářím jednu síť WiFi v celém objektu, který jsem předtím jedním neobsáhl. Propojení je provedeno kabelem mezi hlavním routerem z přípojky LAN do přípojky LAN druhého routeru a oba routery jsou příslušně nastaveny, takže vytváří jednu síť WiFi, pod shodným názvem a heslem.Nyní bych potřeboval toto provést jinde. Mám navíc modem, který bych mohl použít a který má rovněž WiFi a nevím, zda by jej bylo možno použít stejně, místo toho druhého routeru (rovněž pro rozšíření sítě WiFi), s tím, že by do něj byl kabel opět zapojen do jeho přípojky LAN, jako u routeru. Nemá někdo s tímto nějakou zkušenost, případně povědomost? Díky za odpověď.
  ADSL router + wifi router AP konfiguracia


 • Nevíte o pronájmu stolniho tenisu v okolí Kolína?

  Ping pong v okolí Kolína
  Kolik člověk spálí kalorií při hodině stolního tenisu?

  Pokud hraješ obíhačku , tak ten údaj znásob aspoň 4x.
 • Angličtina-Potřebuju úkol.Jenže ho nevím.Angličtina mi nikdy nešla...