• Dobry den chtěla sem se vas zeptat na jaké tresty se ta amnestie vztahuje dekuji - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dobry den chtěla sem se vas zeptat na jaké tresty se ta amnestie vztahuje dekuji. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Dobry den chtěla sem se vas zeptat na jaké tresty se ta amnestie vztahuje dekuji

  • Máte někdo zkušenosti s prací pro firmu profiporadenství?



    Další informace


  • vztahuje se amnestie na §171 ods.1 písm.c a §180d děkuji



    Další informace


    Chtěla bych se zeptat co všechno musím zaplatit při převodu Fiata 126.Bylo by to darem,vztahuje se na to nějaká vyjímka?



    Další informace


    Dobrý den chtěla jsem se zeptat před 10lety jsme prodali a přepsali automobyl,ale kupec ho nepřihlásil



    Další informace


  • Kde sezenu baterii do tabletu free lark a jaka je jeji cena?

    t

    Další informace


  • dobý večer chtěla bych se zeptat když mi 10.října vzali řidičký průkaz za 12 bodu zda se na mě vztahuje amestie děkuji z

    dobý večer chtěla bych se zeptat když mi 10.října vzali řidičký průkaz za 12 bodu zda se na mě vztahuje amestie děkuji za odpověď

    Další informace


    Vztahuje se Amnestie kdyz sem vykonal pred 3 rokama trest 1 rok 247§ na vymaz trestu z rejstriku trestu

    vymaz rejstriku trestu

    Další informace


    dobry den prosim vas , byl jsem odsouzen v roce 2008 na 12 mesicu s 30 mesicni podminkou za vyzivne . Vztahuje se

    dobry den prosim vas , byl jsem odsouzen v roce 2008 na 12 mesicu s 30 mesicni podminkou za vyzivne . Vztahuje se tato amnestie ? dekuji za odpoved.

    Další informace


    Poradíte, zda ve výpisu z rejstříku trestů bude i podmíněný trest za neplacení výživného?

    Chtěla bych se zeptat zda ve výpisu z rejstříku trestů bude i podmíněný trest za neplacení výživného.Děkuji

    Další informace


    Dobry den chtela bych poradit co mam delat jelikoz sem zadluzena a nemam jak exekuce splacet sem na MD

    Dobry den chtela bych poradit co mam delat jelikoz sem zadluzena a nemam jak exekuce splacet sem na MD s 6ti mesicnima dvojcatama a mam 5ti leteho syna...pritel se kterym mame dvojcata vydela akorat na najem a ja mam materskou 6111,- kc chtela sem se vas zeptat co mam delat pro to abych se nejakym spusobem zbavila veskerych exekuci co mam na krku..Sem schopna splacet 2000,- az 3000,- kcBejvalej se kterym mam toho 5ti leteho syna alimenty neplati mam to i dany soudne aj prez policii ceske republiky...Timto vas zadam o radu jak a co mam pro to udelat dekuji Souckova Veronika (PARDUBICE)

    Další informace